Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

FF13 december in Japan, demo at TGS

http://talkplaystation.com/ff13-december-i...an-demo-at-tgs/

 

An EA employee over on the Neogaf forums are reporting a number of rumors regarding Final Fantasy XIII. EA and Square Enix have a good relationship so chances are these rumors are true. Final Fantasy XIII Versus has been rumoured to be put on hold, maybe the following rumors are true to put FFXIII into full production.

Final Fantasy XIII will apprently be released in Japan December 2008. Also there could be a playable demo at this years TGS.

* “FF13 this December in japan.”

* “Mark my words. FF13 this December in japan. Playable demo this year at TGS(which I am going too) and playable demo for japan right before release.”

* “This game will not have a WW release due to localization issues. It will hit japan first then NA/ EU the following year but within the fiscal.”

* “It could but the impact of the game will not be as huge. The game must hit japan this xmas to keep the current interest in Japan. This is the reason why SE will own this TGS.”

Odnośnik do komentarza

Po premierze MGS4 to właśnie Finala XIII oczekuje najbardziej.MGSy i Finale to serie mojego życia i nie ma bata.

 

Trochę jednak zajeżdża huraoptymizmem z tą premierą pod koniec roku w Japonii.Nic tak długo nie pokazywali ,a tu mam wierzyć ,że już prawie gra jest skończona i uderzy za pół roku?!Ciekawe co zmajstrowali Kwadratowi przy okazji White Engine na którym ma śmigać Final

 

 

jakim zasada 3 Finale na jedną generację maszyn Sony będzie na 100% zachowana-Final XIII i Versusa już masz zapowiedzianego i oni to już mogą traktować jako dwa Finale mimo,że bazują na jednym numerku :P.I do tego liczę,że dołożą remake VII i będę szczęsliwy

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Mi się marzy Suikoden VI na ps3 :bow: a z bardziej nieprawdopodobnych to nowe Xenosagi (ale na 99,9% ich nie będzie).

 

Ciekaw jestem bardzo tego Finala XIII-12 choć krytykowana bardzo ruszyła serię do przodu-3d kamera,walki na ekranie eksploracji,system bardzo mi się podobały.Niestety XII choć świat miała piękny ,bardzo kulała fabularnie i miało dużo błędów systemowych(np niepotrzebne Summony).Ja jestem dobrej myśli jeśli chodzi o XIII

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

to ile Jakimcu miałeś niby tych finali na PS2?choc teoretycznie cyferkowo były 3 to w praktyce mieliśmy Finala X,X-2(którego nie traktujesz jak pełnoprawnego Finala) XI co powinna nazywać się FF ONLINE(i pewnie też nie traktujesz go jak pełnoprawnego finala) no i FFXII.

 

XV na 100% nie będzie na PS3-nie ma się co bajerować,zresztą ja wolę by po XIII zajeli się remakiem VII.

Odnośnik do komentarza
Oj Ficek- ja nie traktuję Versusa jako pełnoprawnego Finala- tak samo jak nie traktowałem X-2.

A ja przeciwnie, czekam bardziej na Versus niz XIII. Mimo, że o tych grach mało wiemy, to cała ta otoczka Versus i kapitalny desing gry, to jest po prostu to!

Osobiście traktuje tą gre jak pełnoprawną część FF, jedyna niewiadoma to gameplay, ma być to action rpg, więc nie wiadomo co oni wymyślą.

 

Odnośnik do komentarza

Yeti nie powiedziałem że nie czekam na Versusa. Robi go team od Kingdom Hearts- serii która uważam za jedną z najlepszych na poprzedniej generacji konsol, tak więc Versusa uważam za nadchodzący mega hit.

 

Jednak równie dobrze mógłby ukazac się pod zupełnie inym tytułem. Co innego normalny numerowany Final Fantasy.

Odnośnik do komentarza
Oj Ficek- ja nie traktuję Versusa jako pełnoprawnego Finala- tak samo jak nie traktowałem X-2.

 

W tym tepie tworzenia gier cięzko sobie wyobrazić takiego np Final Fantasy XV jeszcze na ps3.

 

Mysle ze wszystko jest mozliwe.Przeciez to bedzie dopiero pierwszy Final na konsole next-gen a wiadomo ze PS3 jest ciezko okielznac to raz, a dwa robią nowy silnik graficzny od podstaw.Mając grafike kolejne części będą robione szybciej..

Odnośnik do komentarza

Jesli "budowanie" tego silnika zajęło im masę czasu, a kolejne cześci będa powstawac na trochę ulepszonych wersjach starego to owszem może i doczekamy sie trzech Finali.

 

Chcę jednak zaznaczyć że FFX powstał w około rok po premierze PS2 a ówcześnie gry na Ps2 programowało się równie uciążliwie jak teraz na Ps3.

 

Z tego co czytałem to w japonii nowy final ukaże się na gwiazdkę. Usa pewnie w okolicach kwiecień- maj a my wakacje- co daje juz ponad 2 i pół roku od premiery konsoli.

Odnośnik do komentarza
Jednak równie dobrze mógłby ukazac się pod zupełnie inym tytułem. Co innego normalny numerowany Final Fantasy.

Tu sie zgodze, ale Final Fantasy... ta nazwa mówi wszystko. Gdy gra nosi taki tytuł ma znacznie większe szanse na znakomita sprzedaż.

 

Jakim jeżeli gra ukaże się najpierw w Stanach, to nie widzę przeszkód zainwestowania w amerykańską wersje.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Darować sobie angielskie głosy? Kiepski pomysł. To, że znajdzie się kilku purystów (w tym ja), którzy woleliby włączyć oryginalna ścieżkę dźwiękową, nie znaczy że każdy chce słuchać przez kilkadziesiąt godzin dialogów po japońsku. Gdyby zrezygnowali z dubbingu na pewno gra nie znalazłaby tak wielu nabywców, a przecież nie będą sobie strzelać do własnej bramki.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Hum, to pewnie gdyby wydali japonska wersje gry z mozliwoscia wlaczenia angielskich menusow i angielskich napisow to pewnie tez by sobie strzelali do wlasnej bramki ? Z ta wersja juz nie wydaje mi sie ; )

Jestem takze ciekaw czy w wersji US i A badz EU jak juz kiedys wyjdzie to czy znajdzie sie mozliwosc zmiany wlasnie owej sciezki dzwiekowej ale pewnie nie, bo po 1 pewnie nie zrobia tego bo nigdy czegos takiego nie robili a po 2 bo pewnie na blu-ray'u juz nie starczy miejsca na druga sciezke tak jak to jest w przypadku Mgsa 4 ; )

Odnośnik do komentarza
Hum, to pewnie gdyby wydali japonska wersje gry z mozliwoscia wlaczenia angielskich menusow i angielskich napisow to pewnie tez by sobie strzelali do wlasnej bramki ? Z ta wersja juz nie wydaje mi sie ; )

 

W tym przypadku wszystko zależy od licencji i gospodarki kraju , czasem ,,główny" wydawca nie udostępnia możliwości zamieszczenia oryginalnych sub-ów (mówie tutaj np gdy konkretny tytuł trafia z ,,Wiśniowa" do ,,Hamburgerlandu"), tu chodzi o wymogi rynku i konsumentów, pomyślcie przez chwile jak tak naprawde na nas patrzą wydawcy.... .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...