Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie gra ma mnostwo plusow, jednak czesto widac widac jak np. Drake w miejscu gdzie nie trzeba isc ale ty z ciekawości chcesz tam dojsc, to nawet jakby była tam odległość to przeskoczenia 2x razy mniejsza niz jakie zazwyczaj przeskakujesz, to Drake tam nie doskoczy. A tam gdzie jest duża odległość i tam musisz dojść, to Drake jeszcze nienaturalnie poleci dalej.

Chodzi mi o to, że gra jest prostoliniowa, dojdziesz tylko tam, gdzie zaplanowali to sobie twórcy. Przynajmniej ja tak to widze.

 

mam nadzieje, ze zrozumiecie cos z tego co napisalem :)

Odnośnik do komentarza

chapter 12 crushing, i wiem, że jest to jeden jedyny raz jak gram na tym poziomie....w sumie to tylko to mi brakuje do calaka.....poziom wymagajacy tak, ale w niektorych miejscach jest kompletnie oszukany :) np lvl gdzie walczymy z kolesiami w pomieszczeniu z woda po kolana (zaraz po miejscu z karabinem i długim korytarzem "kanał?") powtarzałem tyle razy, że aż mnie szlag trafiał, a na hard przeszedłem za pierwszym razem o_O

Odnośnik do komentarza
chapter 12 crushing, i wiem, że jest to jeden jedyny raz jak gram na tym poziomie....w sumie to tylko to mi brakuje do calaka.....poziom wymagajacy tak, ale w niektorych miejscach jest kompletnie oszukany :) np lvl gdzie walczymy z kolesiami w pomieszczeniu z woda po kolana (zaraz po miejscu z karabinem i długim korytarzem "kanał?") powtarzałem tyle razy, że aż mnie szlag trafiał, a na hard przeszedłem za pierwszym razem o_O

jestem w tym samym miejscu

juz od miesiaca, albo i dluzej...

Odnośnik do komentarza

Jak niby jest oszukany? To że lecisz na 1-3 trafienia obowiązuje przecież na całym Crushingu, podobnie z piekielną celnościom villianów. Ale przecież nie noszą dwóch karabinów i nie rzucają równocześnie granatów zębami. Rozumiem że na AI można narzekać w WHD ale tutaj?

 

Skoro macie takie problemy to może podpowiem co wiem:

skaczecie w dół, siup za osłonę i zdejmujecie 3 kolesi z kałacha, jednego granatem. Musicie się wyrobić zanim przyjdą następni. Jak opanujecie ten moment dalej jest już łatwiej. Wciąż za osłonom granatem w nadchodzących kolesi, powinni się rozdzielić, jeden będzie chciał zajść Was od lewej a pozostali będą od frontu. Wystarczy nie dać sobie wejść kolesiowi za plecy. Jak fa fala minie to szarżować ile pary w nogach na przeciwną stronę, po drodze można zebrać amo jeśli jakieś będzie leżeć. Jak już będziecie po drugiej stronie to nie ma się specjalnie czym przejmować, z tymi dwoma gorylami łatwo już sobie poradzić. Hmm.. mam wrażenie że kogoś pominąłem ale co tam. Dwie godzinki na tą walkę to aż świat.

 

Mniej więcej tak to idzie.

Kurde, przecież nikt nie oczekuje że przejdziecie to za pierwszym razem, wystarczy się nauczyć skąd przychodzą przeciwnicy i dopasować do tego strategie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja to już przeszedłem i miałem satysfakcję ;p drugim miejscem gdzie zawsze miałem problemy jest duża sala z kolesiem za karabinem, zaraz przed monastery....dziwnym trafem na crushing zajęło mi to 3 podejscia....

 

Obecnie jestem na jatce w monastery....i aż boję się kościoła później xD

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Ja mam takie małe pytanie do posiadaczy pełnej gry Uncharted , mianowicie pobrałem dzisiaj demo tej gry i pojawił sie wieeelki szok czemu wszyscy się zachwycają grafika, mogę się mylić ponieważ grałem tylko w demo być może demo różni się od finalnej wersji oświećcie mnie :huh:

 

tak jak mowil przedmowca okresl co Ci sie nie podoba?? Akurat ten poziom z dema jest wedlug mnie najslabszy graficznie ze wszystkich w pelnej wersji ale tak czy siak uwazam ze jest baaardzo ladny..

Odnośnik do komentarza

Odpowiem tak że wiele tytułów na ps3 uważam ze sa bardzo ładne np soul Calibur IV , GRID, wiem ze to nowsze gry ale czytając niedawno recenzje tej gry spodiewałem się czegoś na porównywalnym poziomie a ta rzecz która mnie drażni to brak jakiegokolwiek AA , nie wiem czy w finalnej wersji tez tak jest ale jeżeli chodzi o demo to bardzo mi się to nie spodobało nie twierdzę że jest zła ,gra sama w sobie jest ciekawa przyciąga tylko właśnie zdziwiły mnie te zachwyty nad grafika :P

Odnośnik do komentarza
Odpowiem tak że wiele tytułów na ps3 uważam ze sa bardzo ładne np soul Calibur IV , GRID, wiem ze to nowsze gry ale czytając niedawno recenzje tej gry spodiewałem się czegoś na porównywalnym poziomie a ta rzecz która mnie drażni to brak jakiegokolwiek AA , nie wiem czy w finalnej wersji tez tak jest ale jeżeli chodzi o demo to bardzo mi się to nie spodobało nie twierdzę że jest zła ,gra sama w sobie jest ciekawa przyciąga tylko właśnie zdziwiły mnie te zachwyty nad grafika :P

Jesli masz TV SD (ja mam) to tu jest problem. Gra ma 2xAA ale akurat downscaling w niej jest zrobiony bardzo slabo co powoduje wrazenie braku AA (a ten jest na 100% bo widzialem gre na HD). Mam nadzieje, ze w U2 i nowym Jaku downscaling bedzie dzialal jak trzeba.

Jesli natomiast masz TV HD to... nie wiem. Pobaw sie moze ustawieniami TV.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...