Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
Panowie mam problem w sytuacji gdzie sa te dwa dzwony, ponad 70% gry juz za mna... i nie wiem jak przejsc te dwa dzowny, dzownie jednym, dzownie drugim i nic.. co tu zrobic?

 

Uderz w jeden, a potem szybko strzel do drugiego.

Powinno zadziałać o ile dobrze pamiętam :P

 

Edit: Old_Kyo mnie ubiegł, ale wyszło, że dobrze pamiętam.

Edytowane przez gilek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Marvelous

Jestem po kilku chapterach. Dla tej gry (serii) zakupiłem głównie PS3. By w oczekiwaniu na drugą część umilić sobie czas właśnie Drake's Fortune. Mistrzostwo. Co tu więcej mówić. Urzekająca grafika, pomysły i przygoda w najczystszej postaci.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Widzę, że wszyscy zaliczają/odświeżają U:DF przed nadchodzącym U2 :D

Haha, wiadomix ;)

 

Ja w ciągu ostatnich 2 tygodni zrobiłem hard i crushing - platynka wpadła.

Ja wbije ja sobie jak skoncze Modern Warfare ;)

 

Gra geniusz, kompletnie się nie starzeje, a tu już 2 latka na karku niedługo...

Nie starzeje sie w ogole. Z zapowiedzi U2:AT wszystko wskazuje na to, ze dwojeczka wbije nas w kanapy z dwa razy wiekszym rozmachem niz zrobila to jedynka.

 

edit: acha, zapomnialem dodac. kto ma taka mozliwosc, niech zobaczy materialy na plytce "Making Off" trzech cutscenek. to sie nazywa mistrzowskie podejscie ND. nie dziwota, ze przerywniki wygladaja tak naturalnie ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

A ja tak zapytam... skończyłem grę na normalu, czy jak przejdę wszystkie misje na tym save'ie na crushing wpadnie mi trofik, czy trzeba od nowa grać? Aj, pewnie już było o tym nie raz. ;P

 

GRam od kilku godzin, co chwile zaliczam szczekopad. Przepiekna gra, jakze tchnela powiew czegos innego niz cycki Lary. Podoba mi sie cholernie, ciezko sie oderwac a i cover system w przygodowce wypada bardzo zjadliwie.

 

Co też takiego nowego tchnęła? Ot zwykły TPP Shooter. Fajnie, że komiksowy i fajnie że gra ma taki lekki, familijny posmak (takie mam skojarzenia), ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza

Ja osobiscie czekam, az przyjdzie listonosz z moja kopia gry, wiec jeszcze jej nie przeszedlem, ale nie rozumiem was.

Nie jestem w stanie pojac dlaczego was tak to dziwi ze przez raptem 2 lata sie nie postarzala. Przeciez 2 lata to nic, w branzy nie pojawilo sie nic rewolucyjnego, nastapil stosunkowo niewielki postep. Wiec o co chodzi?

Ja rozumiem sie tak dziwic grajac w jakas starsza gre jak np. Riddick Ucieczka z Butcher Bay - tutaj mozna sie naprawde pozytywnie zaskoczyc (przeciez ta gra nadal ma dobra grafe, ekstra gameplay, ktory na dodatek jest oryginalny - mozna ja postawic na rowni z nextgenowymi tytulami, mimo ze ta gra ma 5 lat !).

Co to za sztuka dla gry nie zestarzec sie przez 2 lata? Szkuta jest nie zestarzec sie przez dluzsy okrec czasu jak MGS, Max Payne, Mafia - ja w te gry nadal moge grac z bananem na ustach. Poza grafika niewiele sie w nich zestarzalo. Owszem, moze i sa archaiczne jak na dzisiejsze standardy, ale fajnie tak zagrac w cos - z dzisiejszej perspektywy - oldschoolowego. Jak dla mnie - zawsze to jest jakas fajna odmiana od tych wszystkich dzisiejszych, podobnych do siebie produkcji.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
A ja tak zapytam... skończyłem grę na normalu, czy jak przejdę wszystkie misje na tym save'ie na crushing wpadnie mi trofik, czy trzeba od nowa grać? Aj, pewnie już było o tym nie raz. ;P

Jeśli masz na myśli trofeum za ukończenie gry na poziomie Hard to owszem.

 

Ot zwykły TPP Shooter

Z sympatycznym, charyzmatycznym protagonistą, ciekawą fabułą, okraszona przednią oprawą audio oraz niezwykle plastyczną grafiką. Rzeczywiście zwykły Shooter TPP jakich mamy na pęczki ;)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przyszlo Uncharted :D Juz wiem o co wam wszystkim chodzi :P. Jak dla mnie jest to najlepsza strzelanka tej generacji. Ciezko to nawet nazwac do konca strzelanka, bo sa tez tu elementy platformowe, eksploracyjne.

Ta gra to poprostu FUN. Single bez najmniejszego wysilku przebija Gears of War, Resistance 2, Killzone 2.

Co cieszy - gra wykorzystuje mozliwosci blue-ray: a mianowicie sa fajne extraxy. Filmiki dotyczace produkcji rodem z dodatkow do jakiegos filmu na dvd / blue-ray. I ja sie pytam: dlaczego w innych grach SONY tego nie ma? Rozumiem w przypadku takiego EA itp, ale chociaz SONY mogloby sie bardziej przykladac do swoich produktow :/. Szkoda ze takiego czegos nie ma chociazby w Killzone 2. Mam nadzieje, ze w God of War 3 beda fajne dodatki - wszak to czesc zamykajaca sage.

Zdecydowanie jedna z najlepszych gier tej generacji :P. Naughty Dog jednak rzadzi. Ciekawe czy wydadza next-genowego Jack and Daxtera (albo Uncharted w sandboxie - chetnie pozwiedzalbym bardziej rozbudowana jungle ich autorstwa).

Odnośnik do komentarza

Wpis jak nic. Też dziś pożyczyłem Uncharted od kumpla - i jestem na siebie niesamowicie zły że przez rok czasu posiadania PS3 nie zagrałem w tą perełkę :/. W żadne Tomb Raidery nigdy nie grałem, więc o powielaniu schematów czy nudzie nie ma jak dla mnie mowy ;). Widoczek ze skał na U-bota i otoczenie wbiły mnie z lekka w fotel. Dziś pograłem 5h - jutro kolejne tyle a potem podejście na Hardzie :).

A Uncharted 2 za niecałe dwa miesiące - będzie ogień :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Wpis jak nic. Też dziś pożyczyłem Uncharted od kumpla - i jestem na siebie niesamowicie zły że przez rok czasu posiadania PS3 nie zagrałem w tą perełkę :/. W żadne Tomb Raidery nigdy nie grałem, więc o powielaniu schematów czy nudzie nie ma jak dla mnie mowy ;). Widoczek ze skał na U-bota i otoczenie wbiły mnie z lekka w fotel.

O to to to!! Tego widoku nie zapomnę do końca życia - podziwianie zachodu słońca, przez ścianę wodospadu, stojąc w grocie skalnej, z U-bootem pod stopami. Czysty geniusz wizualny...

 

Łidżet:

http://www.ps3trophies.org/game/uncharted-...s-fortune/guide

Odnośnik do komentarza
A ja tak zapytam... skończyłem grę na normalu, czy jak przejdę wszystkie misje na tym save'ie na crushing wpadnie mi trofik, czy trzeba od nowa grać? Aj, pewnie już było o tym nie raz. ;P

Jeśli masz na myśli trofeum za ukończenie gry na poziomie Hard to owszem.

 

Chyba się zgubiłem. Owszem tak, trzeba na nowym save'ie, czy owszem nie, można na tym samym? ;]

 

Ot zwykły TPP Shooter

Z sympatycznym, charyzmatycznym protagonistą, ciekawą fabułą, okraszona przednią oprawą audio oraz niezwykle plastyczną grafiką. Rzeczywiście zwykły Shooter TPP jakich mamy na pęczki ;)

 

Na pęczki to na pewno nie - nie rozumiem po prostu jak można nazywać tą grę genialną (bo i takie padły tutaj określenia). Ot dobry tpp shooter. Dobry, nie jakiś przełomowy, nowatorski itd. IMO ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...