Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry przykład jak nie należy grać w Uncharted. Ten pan trybu Crushing niestety nie przejdzie.

Tak jest. Zeby przejsc tryb Crushing nalezy przede wszystkim dzialac szybko, myslec i kombinowac, ze o posiadaniu dobrego skilla nie wspomne. Osobiscie ukonczylem ten tryb pomyslnie i jestem z siebie dumny :/

 

Mam 820/1000 pkt i 60/60 skarbow. Mam kilka pytan, prosze o konkretne odpowiedzi.

 

Czy w grze jest 60 skarbow czy jest ich jeszcze wiecej?

Co zrobic, aby odblokowac i zdobyc punkty za:

- Brutal Expert

- Steel Fist Expert

- Hidden Medal na liscie pomiedzy Dino-Might i Run-And-Gunner

- Hangman

- Grenade Hangman

- Survivor

 

Wszystkich fanow i wyjadaczy Drake'a prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Dobry przykład jak nie należy grać w Uncharted. Ten pan trybu Crushing niestety nie przejdzie.

Tak jest. Zeby przejsc tryb Crushing nalezy przede wszystkim dzialac szybko, myslec i kombinowac, ze o posiadaniu dobrego skilla nie wspomne. Osobiscie ukonczylem ten tryb pomyslnie i jestem z siebie dumny :/

 

Mam 820/1000 pkt i 60/60 skarbow. Mam kilka pytan, prosze o konkretne odpowiedzi.

 

Czy w grze jest 60 skarbow czy jest ich jeszcze wiecej?

Co zrobic, aby odblokowac i zdobyc punkty za:

- Brutal Expert

- Steel Fist Expert

- Hidden Medal na liscie pomiedzy Dino-Might i Run-And-Gunner

- Hangman

- Grenade Hangman

- Survivor

 

Wszystkich fanow i wyjadaczy Drake'a prosze o pomoc!

 

skarbow jest 61.

 

Steel Fist Expert:

 

podchodzisz do goscia, strzelasz z bliska z pistoletu i szybko go z piachy. chyba musisz tak 5 pod zad ;P

 

Hangman:

 

musisz rozwalic ilus tam gosci wiszac lokciami na skale (czyli trzymajac sie krawedzi wlaczasz tryb celowania)

 

Grenade Hangman:

 

to samo co wyzej, tylko ze z granatami. mozesz uzyc granatnika.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że nowy Uncharted uderzy w klimaty industrialne, jak Tomb Raider Legend. Kontynuacje gier przygodowych wiążą się z "nieoczekiwanymi" powrotami zaginionych postaci. Może Eddy Raja wykaraskał się z tego dołu i pojawi w kolejnej odsłonie. Opcjonalnie może wrócić Navarro z chęcią zemsty co wiązałoby się również z powrotem skarbu El Dorado. Raczej mało prawdopodobne.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Panowie, skończyłem wreszcie gierkę i powiem tak - ja ktoś z Was przeszedł ją w trybie Crushing (a tacy są) to pokłony do ziemi. Wasze żyły to światłowody, a zamiast grafiki widzicie grywalny kod gry pisany przez programistów.

 

Ja jestem niestety tylko zwykłym śmiertelnikiem więc się poddają. Naprawdę szacunek dla tych co zrobili tą gierkę na 100%

 

pozdrawiam

waldus

Odnośnik do komentarza

Kurde teraz to już nie wiem. Z jednej strony bym chciał jakiegoś nowego Uncharted, ale z drugiej ta historia i gra jest dla mnie taka piękna, że wszystko mogłoby się posypać po sequelu. rkBrain, uważaj na spoilery.

W sumie to bym się nie obraził za Indianę Jonesa na tym silniku albo inną, podobną historię.

Odnośnik do komentarza

Od zeszłego weekendu gram w Uncharted, jest to moja pierwsza gra na PS3, i cóż mogę powiedzieć... WOW ta gra jest przepiękna, wiedziałem, że PS3 może generować extra grafikę ale nie sądziłem, że aż taką. Krajobrazy i design wyspy jest tak cudowny, że aż chciałoby się być na tej wyspie w realu, mam TV 32cale i gra wymiata, a jak to musi wyglądać na 40 calach i więcej omfg to musi być przepiękne doznanie. Brakuje mi w tej grze tylko jednej opcji, robienia zdjęć w trakcie gry,gdyby to było byłbym wniebowzięty, od razu zrobiłbym parę fotek na XP'owy pulpit.

Naprawdę nie żałuję tych 1700 zł wydanych na PS3+Uncharted to był najlepszy mój zakup od niepamiętnych czasów.

Odnośnik do komentarza
No nie powiedziałem, że mają być te same lokacje przecież.

 

o sorki - nie o to mi chodziło. miałem na myśli bardziej zupełnie nową historię (a pochodną tego sa nowe lokacje). podobałoby mi sie, gdyby każda kolejna część była nowym wyzwaniem (dla gł. boh). oczywiście nie mam nic przeciwko nawiązywaniu do poprzednich części - to sprawia że saga staje sie bardziej spójna - ale wolałbym aby były to jedynie krótkie, fabularne powroty, niż osadzenie akcji w stylu 'ciąg dalszy ostatniej przygody'

ale to oczywiście tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Od zeszłego weekendu gram w Uncharted, jest to moja pierwsza gra na PS3, i cóż mogę powiedzieć... WOW ta gra jest przepiękna, wiedziałem, że PS3 może generować extra grafikę ale nie sądziłem, że aż taką. Krajobrazy i design wyspy jest tak cudowny, że aż chciałoby się być na tej wyspie w realu, mam TV 32cale i gra wymiata, a jak to musi wyglądać na 40 calach i więcej omfg to musi być przepiękne doznanie. Brakuje mi w tej grze tylko jednej opcji, robienia zdjęć w trakcie gry,gdyby to było byłbym wniebowzięty, od razu zrobiłbym parę fotek na XP'owy pulpit.

Naprawdę nie żałuję tych 1700 zł wydanych na PS3+Uncharted to był najlepszy mój zakup od niepamiętnych czasów.

 

Opcja robienia zdjęć przydałaby się z pewnością. Uncharted jest jak dla mnie niesamowicie grywalne. Grafa na tv FullHD po prostu oczoyebna. Wydanej kasy na ps3 nie będę załowała nigdy. I wbijam w pseudo qumpli, którzy mówią mi, że się nie opłaca/szkoda kasy itp. bzdety. Szkoda to jest jak krowa nas*a do studni.

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza

Do mnie Uncharted przegrywa bezpośrednie starcie z Ratchetem w kategorii najlepszy ekskluzyw na ps3.Faktycznie klimat i oprawa nie ma sobie równych (choć Ratchet też nie zawodzi) to jednak liniowość dżungli,beznadziejne elementy zręcznościowe i przesadzona ilość strzelania spowodowały,że swego czasu w temacie "oceny gier na PS3" dałem tytułowi 8+ i zdania nie zmieniam do dnia dzisiejszego.

Odnośnik do komentarza

Butcher - Egipt mi się kojarzy bardziej z jakimiś grobowcami, pustyniami, wąwozami etc. niż ruinami w dżungli, w których właśnie tak dobrze sprawdzało się sterowanie.

 

Oczywiście Uncharted > długo, długo nic > Ratchet. Nowy R&C to jest jawna zrzynka z prequeli, misz-masz poprzednich części, którymi ja prawie rzygam już

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...