Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem dzisiaj swoja kopie i mam juz 57% (zaczalem od poziomu Normal :D ). Czasem wkurzaja mnie te ciagle strzelaniny (czasem musze je powtarzac :P ), ale ogolnie gra jest poprostu PIEKNA :P Swietnie wyglada, swietnie sie gra i ogolnie pelny serwis :D

Moze jutro juz ja skoncze, ale wroce zdobyc wszystkie itemki, a pozniej czeka mnie wyzszy poziom trudnosci ;)

Odnośnik do komentarza

Na samym końcu,

kiedy pojawia się pełno mutantów (na początku jest akcja jak walczą z żołnierzami, przystań U-boot'a, później przeskakujemy przez murek), kiedy trochę się powybijają na początku wbiegamy po schodach i odbijamy do ściany po prawej stronie poczym skaczemy na półkę, na jej końcu jest trochę granatów, teraz tylko namierzamy i rzucamy, w przypadku kiedy za pierwszym razem nie zaliczy nam, poprostu bez oddawania strzałów dajemy się zabić, po respawnie gra zapamięta ile ubiliśmy przeciwników granatem i powtarzamy całą sekwencję. Przynajmnie ja tak robiłem i się udało

Odnośnik do komentarza
Wydaje mi się że to rozkminiłem:

 

Północ-Norden (N)

 

Południe-Sudelarbeit (S)

 

Wschód-Osten (O)

 

zachód-Westen (W)

 

To są niemieckie wyznaczniki kierunku.

 

[E]:Chociaż może wywodzić się to z któregoś z języków Ameryki południowej, o ile się nie mylę.

 

Jezykiem ameryki południowej jest język hiszpański :closedeyes:

 

Północ-Norte

Południe-Sur

Wschód-Este

Zachód-Oeste

Odnośnik do komentarza
Jezykiem ameryki południowej jest język hiszpański closedeyes.gif

 

Północ-Norte

Południe-Sur

Wschód-Este

Zachód-Oeste

 

Fakt. xD No ale nie uogólniaj tego tylko do jednego języka. Np. portugalski, on to pies? ;] Ameryka południowa jest kontynentem wielojęzykowym.

 

Ale co racja, to racja, to jest hiszpański.

 

VascoDa nie bulwersuj się. ;]

Edytowane przez ziolo69
Odnośnik do komentarza

Jak zrobic 'steel fist expert'? Czy to chodzi o to ze najpierw strzelam do 5 gosci i ich ranie a dopiero potem wykanczam ich jednym ciosem czy podchodze do frajera, strzelam ze 2-3 razy, wale z piachy i dalej to samo na pozostalych czterech? Jakie jest najlepsze miejsce do wykonania tego [chapter]?Mecze sie juz jakis czas ,a brakuje mi tylko tego skilla do calaka.

Odnośnik do komentarza
Hiszpanski i Portugalski(Brazylia) rzeczywiscie wiele jezykow tam jest hehe.

 

 

"Podstawowymi językami są: język portugalski, którym posługuje się 190 milionów mieszkańców Brazylii (dane z 2006 roku) i język hiszpański, którym posługuje się około 185 milionów mieszkańców kontynentu. Można się spotkać także z takimi językami jak: niderlandzkim, angielskim, francuskim, keczua,guarami. Języki dominują na terenach dawnych kolonii w zależności od tego do jakiego państwa należały. Językiem polskim posługuje się 90 tys. mieszkańców stanów Paraná, Santa Catarina i Rio Grande do Sul."

 

Cytat z Wikipedii

 

Dobra koniec offtop'a. ;]

Odnośnik do komentarza
Hiszpanski i Portugalski(Brazylia) rzeczywiscie wiele jezykow tam jest hehe.

 

 

"Podstawowymi językami są: język portugalski, którym posługuje się 190 milionów mieszkańców Brazylii (dane z 2006 roku) i język hiszpański, którym posługuje się około 185 milionów mieszkańców kontynentu. Można się spotkać także z takimi językami jak: niderlandzkim, angielskim, francuskim, keczua,guarami. Języki dominują na terenach dawnych kolonii w zależności od tego do jakiego państwa należały. Językiem polskim posługuje się 90 tys. mieszkańców stanów Paraná, Santa Catarina i Rio Grande do Sul."

 

Cytat z Wikipedii

 

Dobra koniec offtop'a. ;]

I o te podstawowe jezyki chodzi czyli dwa.Jakby tak patrzec jak ty patrzysz to nawet w Polsce jest wiecej niz jeden jezyk wiadomo jaki ale mi chodzi o podstawowe.Dobra koniec.

Odnośnik do komentarza

Praktycznie trzeba miec troche samo zaparcia i przejsce te 5 pierwszych czapterow, pozniej juz sie wie ,ze dupe trzeba kryc za wszystkimi zaslonami. Jak tego sie nauczysz to bedzie naprawde latwo ^_^ Ja na poczatku latal sobie swobodnie, bez zadnego krycia bo myslalem ,ze mnie paly nie trafia , kilka razy zdechlem i dopiero jakos zachcialo mi sie chowac xD A tak na koniec to musze powiedziec ,ze gra niesamowicie uzaleznia, przez 3 dni zdobylem calaka i jeszcze teraz juz jestem w polowie trzeciej gry.

Odnośnik do komentarza

Dobra, nie mam pojecia co jest ze mna nie tak!! Kupilem gre trzy dni temu i jeszcze nawet jej nie rozpakowalem, zamiast cieszyc sie sliczna i wciagajaca przygoda, katuje rozpikselowanego pierwszego Snejka.

Nie zebym zalowal ze kupilem bo wiem ze pewnie kiedys mi sie zachce to se odpalie i pogram ale na razie sie na to nie zapowiada.

Pudelko mi sie podoba :D

Odnośnik do komentarza
Dobra, nie mam pojecia co jest ze mna nie tak!! Kupilem gre trzy dni temu i jeszcze nawet jej nie rozpakowalem, zamiast cieszyc sie sliczna i wciagajaca przygoda, katuje rozpikselowanego pierwszego Snejka.

Nie zebym zalowal ze kupilem bo wiem ze pewnie kiedys mi sie zachce to se odpalie i pogram ale na razie sie na to nie zapowiada.

Pudelko mi sie podoba ;)

 

Szczerze z wiekszoscia gier na ps3 tez tak mam np teraz szpialm na ps3 w silenta 2 i mgsa 2 :D.Btw w Uncharted zagraj nawet jak nie masz zajawki.Mnie do gry pozytywnie nastawilo juz samo menu i taka "przygodowa" muzyka lecaca w tle.Daze do tego ze do gry podszedlem tak jak ty bez emocji a potem kazde kolejne przejscie coraz lepsze:D

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Własnie skończyłem po raz pierwsz OMFG!!! Ja chce jeszcze!! Faktycznie, jedyny minus to cover system (O), czasami potrafi nieźle napsuć krwi. No i oczywiscie gra mogla by być troche dluższa. Nie żeby była krótka ale w takie gry można grać dniami i nocami ;)

No i ten niby problem ze zbyt dużą ilością strzelania, ja nie patrzę na to jak na minus. Skutecznie przedłuża gre i daje mase radochy (dzieki fizyce). Inaczej sprawa ma się z wybuchami. Co jak co, ale przy tak fantastycznej grafice, spece od efektów się nie popisali. Dodatki kopią du**!! Masa fajowych bajerów więc warto przejść grę na 100%

Co do zabawy tiltem to nie mam zdania, za mało tego było żeby się wypowiedzieć. No i mogłoby być troszkę więcej QTE. Są to szczegóły które w żadnym stopniu nie mogą wpływać na ocenę końcową. Według mnie, graficznie jest to najładniejsza gra dostępna na dzień dzisiejszy PS3. W moim rankingu przebija nawet R&C: TOD, ze względu na realizm i filmowy klimat. Muzycznie nie mogło być lepiej. Muzyka w grze od pierwszej chwili przypadła mi do gustu. Połączenie Piratów z Karaibów z Indianą Jones - BOMBA. Odgłosy dżungli, głosy postaci, wybuchy i strzały brzmią fantastycznie. Zagadki i łamigłówki trochę słabe ale to napewno się zmieni w części drugiej bo, że taka powstaje nie mam wątpliwości ;P

Lara Croft otrzymała straszliwie silną konkurencję.

Nie żałuję ani pensa wydanego na ten tytuł. Polecam wszystkim. Obowiązkowy tytuł dla posiadaczy PS3.

Idę grać jeszcze raz :)

 

W sumie znalazłem jeden babol który wku**** mnie niesamowicie - brak możliwości odwrócenia sterowania kamerą (nie mówię o sterowaniu podczas celowania bo to sie da zmienić). Strasznie mnie to irytuje bo przełączając się z trybu celowania do normalnego ciągle się mylę i ciągle mnie zabijają.

Żeby bylo jasne lubie grać na "axis Y - inverted" (gałka na dół = kamera do góry).

Edytowane przez Beck
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...