Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Choć może z moją konsolą jest coś nie tak? Na Heavenly Sword to miałem, na U:DK to mam...może mój czytnik coś nie tak?

 

Nie, z twoją konsolą wszystko dobrze. Kilka postów wcześniej, był ten temat poruszany i Uncharted ma taką przypadłość. Też niestety to zauważyłem mimo malutkiego TV (27" również samsung)...

Odnośnik do komentarza
Choć może z moją konsolą jest coś nie tak? Na Heavenly Sword to miałem, na U:DK to mam...może mój czytnik coś nie tak?

 

Nie, z twoją konsolą wszystko dobrze. Kilka postów wcześniej, był ten temat poruszany i Uncharted ma taką przypadłość. Też niestety to zauważyłem mimo malutkiego TV (27" również samsung)...

 

oj to sorki za zaśmiecanie :D

 

ale za to powiem Wam, że dzięki temu, że najpierw przeszedłem Kane&Lynch, w U:DK jest dla mnie wyjątkowo mało strzelania :D

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam,brak synchronizacji przy przesuwaniu obrazu i sporadyczne problemy z doczytywaniem tekstur to chyba jedyne problemy techniczne gry.

Pewnie następna gra na tym enginie takich mieć nie będzie bo vsync wyeliminują przez optymalizacje silnika ,a problemy z doczytywaniem tekstur przez instalacje części danych na dysk.Aha i konsola tak czyta tą grę-ogólnie czytnik z ps3 wydaje dźwięki ala stacja dyskietek i jest to normalne

Odnośnik do komentarza

Nie ma wyboru.

 

No ja też właśnie zaliczyłem, póki co na Normal i bez wszystkich Medals. No ale kur.wa, to jest jedna z najlepszych gier w moim życiu, dla mnie nie ma minusów, fantastyczna przygoda i kur.wa koniec. 10/10, absolutny must-have dla każdego posiadacza PS3, zwłaszcza, że teraz można dostać za śmieszne pieniądze (120 zł).

Odnośnik do komentarza

 

Pojawienie się mutantów to był mistrzowski moment w grze. Ogólnie cała ta mieszanka otoczeniem - raz dżungla, raz opuszczone miasto, raz podziemia, raz niemiecka baza... Coś niesamowitego. No i te walki, zwłaszcza ta z Eddy'm...

 

W sumie to gra garściami czerpie z Poszukiwaczy Zaginionej Arki, nawet można powiedzieć, że niektóre motywy są identyczne. Starożytny skarb, który okazuje się przeklęty (nawet finałowa scena bardzo podobna, główny zły otwiera drzwiczki i zostaje zabity przez ponadnaturalne siły), a do tego w sprawę zamieszani są Niemcy.

 

 

Aha, i Karma Clown, dzięki za pomoc i informacje o cenach PS3 :D.

Odnośnik do komentarza

Jako że Nathan dalej pozostaje bez środków do życia, pewnie będzie organizował kolejne wyprawy. Mi marzy się teraz przygoda w Egipcie... Afryka czy Ameryka Płd byłyby chyba zbyt podobne do wyspy z "jedynki".

W sumie bardzo jestem ciekaw, co nam zaserwują, skoro zapowiedziano, że Uncharted będzie serią.

Odnośnik do komentarza

...Mam tylko nadzieje,ze nie bedzie sie ciagnac dalej element Sir Drake'a i ze nie znajdzie zadnego dziennika w ktorym wszystko jest. Teraz chce trudne zagadki a nie wszystko podane na dloni.

Ja akutat nie widze tu problemu. Jak nie chcesz to

nie otwierasz dziennika i jest trudniej

;P

 

....powinni zrobic jeszcze jedna i na tym skonczyc;)

 

Taaa a jak skonczysz kolejna i bedzie dobra to znowu napiszesz to samo ;P :)

Wszystko rozbija sie o oryginalnosc. Jak kolejne czesci beda rownie grywalne jak pierwsza to wg mnie moze ich byc nawet 10 :)

Edytowane przez Beck
Odnośnik do komentarza

Ukonczylem Uncharted trzy razy, na poziomach trudnosci Normal, Hard i Crushing. Za(pipi)ista gra! 9/10 jak sie patrzy. Szkoda tylko, ze teren dzialan jest zazwyczaj zamkniety i malutki, ale to chyba jedyna wada tej gry :)

 

Co ciekawe, licznik pokazuje mi tylko 560/1000 pkt! Skarbow zdobylem 54/60. Orientuje sie ktos, gdzie znalezc mozna opis, dzieki ktoremu odznalezc mozna wszystkie skarby i nabic cale 1000 punktow? Prosze o pomoc!

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza
Co ciekawe, licznik pokazuje mi tylko 560/1000 pkt! Skarbow zdobylem 54/60. Orientuje sie ktos, gdzie znalezc mozna opis, dzieki ktoremu znalezc mozna wszystkie skarby i nabic cale 1000 punktow? Prosze o pomoc!

 

Miejsca wszystkich skarbów znajdziesz w nowym PORADNIKU PSX EXTREME

Edytowane przez artex
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...