Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Powróciłem przedwczoraj do Uncharted po sporej przerwie i jak się okazało giera wciąga jak za pierwszym razem! Powiem więcej, teraz dostrzegam więcej małych szczególików, których wczesniej nie dostrzegałem :)

 

Okazuje się, że Uncharted ma całkiem spore replayability - osobiście brakuje mi ostatnio właśnie takich gier nastawionych na singla, do których by się często wracało z tą samą przyjemnością - całe szczęście, że mamy Naughty Dog :)

Odnośnik do komentarza

Ja Uncharted zaliczyłem 2 razy i oddałem koledze-do mnie trochę przereklamowana gra-na 8+ i nic więcej.

Choć przyznam rację ,że to jedna z najlepszych gier w single player na ps3 o takim replayability,choć i tak największym może się pochwalić Ratchet,który wg mnie jest najlepszym zakupem dla osoby ,która poszukuje świetnej gry z masą sekretów i zadań na ps3

Odnośnik do komentarza

Poruszę znowu sprawy techniczne. Narazie doszedłem do miejsca gdzie kończy się demo. Gram na SD i problem z v-synch wystąpił raz (w innych grach też się czasem zdarzał), więc nie piszcie, że na SD nie występuje. Tekstury doczytywały mi się dwa razy i pewnie gdybym o tym wcześniej nie czytał nawet nie zwróciłbym na to uwagi. No ale nie o grafice chciałem pisać, bo wszyscy wiedzą, że jest świetna...

Czy ktoś zauważył, że gra jest mono? Przynajmniej przez słuchawki, bo na kinie domowym z Dolby Pro Logic nie sprawdzałem. Próbowałem wszystkich ustawień audio i gra ewidentnie jest mono! Strzały czy odgłos wodospadu słychać tak samo w obu słuchawkach niezależnie od ustawienia kamery i Nathana. (Od razu napiszę że konfiguracja konsoli i telewizora na pewno jest dobra bo w innych grach jest stereo). Nie wiem co o tym myśleć. Jestem zaskoczony... Sprawdźcie czy u Was też tak jest, bo sprawa jest bardzo dziwna.

Odnośnik do komentarza
Poruszę znowu sprawy techniczne. Narazie doszedłem do miejsca gdzie kończy się demo. Gram na SD i problem z v-synch wystąpił raz (w innych grach też się czasem zdarzał), więc nie piszcie, że na SD nie występuje. Tekstury doczytywały mi się dwa razy i pewnie gdybym o tym wcześniej nie czytał nawet nie zwróciłbym na to uwagi. No ale nie o grafice chciałem pisać, bo wszyscy wiedzą, że jest świetna...

Czy ktoś zauważył, że gra jest mono? Przynajmniej przez słuchawki, bo na kinie domowym z Dolby Pro Logic nie sprawdzałem. Próbowałem wszystkich ustawień audio i gra ewidentnie jest mono! Strzały czy odgłos wodospadu słychać tak samo w obu słuchawkach niezależnie od ustawienia kamery i Nathana. (Od razu napiszę że konfiguracja konsoli i telewizora na pewno jest dobra bo w innych grach jest stereo). Nie wiem co o tym myśleć. Jestem zaskoczony... Sprawdźcie czy u Was też tak jest, bo sprawa jest bardzo dziwna.

 

Dźwięk jest ewidentnie dts, więc nawet lepszy od DD5.1 ;) Na słuchawkach co prawda nie sprawdzałem, choć nie wydaje mi się, żeby mono było normalną sprawą...

Odnośnik do komentarza

No ja nie wiem czy DTS, bo w opcjach do wyboru są: Mono, Stereo Speakers, Stereo Headphones, Dolby Pro Logic II, więc to co napisałeś. Na pudełku też nie ma loga DTS tylko Dolby Digital. Przyszła mi też do głowy taka możliwość, że zrąbali opcję stereo i jak ją wybierzesz to leci to co powinno iść w DD z centralnego głośnika zamiast z bocznych.

Odnośnik do komentarza
No ja nie wiem czy DTS, bo w opcjach do wyboru są: Mono, Stereo Speakers, Stereo Headphones, Dolby Pro Logic II, więc to co napisałeś. Na pudełku też nie ma loga DTS tylko Dolby Digital. Przyszła mi też do głowy taka możliwość, że zrąbali opcję stereo i jak ją wybierzesz to leci to co powinno iść w DD z centralnego głośnika zamiast z bocznych.

 

Szczerze mówiąc nie wydaje mi się, że mogliby zrąbać stereo w słuchawkach, skoro dali oddzielną opcję "Stereo Headphones" ;)

 

U mnie oprócz tych co wymieniłeś jest do wyboru DD5.1 oraz DTS5.1 - może w menu konsoli mam inaczej poustawiane....

Odnośnik do komentarza
No ja nie wiem czy DTS, bo w opcjach do wyboru są: Mono, Stereo Speakers, Stereo Headphones, Dolby Pro Logic II, więc to co napisałeś. Na pudełku też nie ma loga DTS tylko Dolby Digital. Przyszła mi też do głowy taka możliwość, że zrąbali opcję stereo i jak ją wybierzesz to leci to co powinno iść w DD z centralnego głośnika zamiast z bocznych.

 

Szczerze mówiąc nie wydaje mi się, że mogliby zrąbać stereo w słuchawkach, skoro dali oddzielną opcję "Stereo Headphones" ;)

 

U mnie oprócz tych co wymieniłeś jest do wyboru DD5.1 oraz DTS5.1 - może w menu konsoli mam inaczej poustawiane....

może być że we ustawieniach dźwieku nie wybrałeś tych opcji chinodos

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś zauważył, że gra jest mono? Przynajmniej przez słuchawki, bo na kinie domowym z Dolby Pro Logic nie sprawdzałem.

 

wiem, ze juz rozwiazales sprawe, ale nie moge nie dodac kilku slow na ten temat:

ta gra na sluchawkach brzmi LEPIEJ niz na KD. najlepiej zrobiona pod tym wzgledem gra na PS3. lokalizacja dzwiekow - fantastyczna. mozna nawet rozroznic gora-dol. cud miod i orzeszki ;)

Odnośnik do komentarza
Od wczoraj mam ta gre i smialo stwierdzam, ze to najladniejsza gra na konsole. Etap z demka jest najbrzydszy ze wszystkich i nie radze sie nim sugerowac. Gameplay daje rade i sa nawet trofea :D

 

PS. mozecie dac link do tych mapek ze skarbami? Jesli w ogole sa...

 

 

Lepszego opisu mapek ze skarbami chyba nei ma ( no chyba ze po polsku znajdziesz, ale tutaj sa screeny ;p )

 

http://www.gamefaqs.com/console/ps3/file/932984/51176

Odnośnik do komentarza

Właśnie dostałem w swoje ochydne łapki kopię Uncharted. Powiem tak..., gra może nie jest najgenialniejsza, za dużo strzelania robi swoje..., ale... nie wiem jak to wyrazić. Jestem osobą, która PS3 ma od niedawna, zawsze miałem PC [b. dobry PC], grałem w Crysis na very high, śmigałem w UT3, ale to co zobaczyłem w Uncharted mnie zgniotło. NIGDY w życiu nie widziałem tak wspaniałego swiata. Graficznie ta gra mnie po prostu zabiła. Wcześniej miałem monitorek 20" [720p] i demko Uncharted wyglądało tylko OK. Ale jak tylko dotarł mój 37 HDTV, moje życie się zmieniło na dobre xD. Nie no, nie przesadzając muszę stwierdzić, że ta gra wygląda lepiej niż prawdziwy świat xD.

Tyle moich odczuć. Dziękuje za uwagę xD.

Odnośnik do komentarza
Nie no, nie przesadzając muszę stwierdzić, że ta gra wygląda lepiej niż prawdziwy świat xD.

Nie wiem co brałeś, ale ja też to chcę. :)

 

a)zgłaszam się po to samo co Ziolo69 :P

b)powiedz mi gdzie mieszkasz,to będe wiedzieć jaki region Polski omijać z daleka ;)

Źle mnie zrozumieliście xD. Chodzi o to, że świat jest bardziej nasycony barwami, niż w rzeczywistości. Tej grze daleko do spełnienia norm prawdziwego świata, ale twierdzę iż gra wygląda pięknie. Mam nadzieję, że mnie nikt za psychopatę nie wziął xD.

Edytowane przez Hysz
Odnośnik do komentarza

Ja też napisze parę słów. Uncharted pozamiatał mną konkretnie. Gra jest wyj.... w kosmos i jeszcze dalej. Niedawno postanowiłem nadrobić zaległości z X360 i kupiłem sobie to nieszczęsne Halo 3. Powiem to tak, po Call of Duty 4 i Uncharted już żadna gra nie będzie mnie rajcować jeśli nie będzie mieć TAKIEJ grafy! Halo mimo iż jest zaj.... to przez swoją kulawą grafikę wysiada przy tamtych killerach. Uncharted=gra roku na PS3. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

a ja dodam niestety łyżkę dziegciu do tej beczki miodu

grafika rewelacja, ale...

 

mam wrażenie - szczególnie w otwartych lokacjach z dużą ilością szczegółów - że występują pewne problemy z synchronizacją. Gram na TV 40" Full HD Samsunga i powiem szczerze, że trochę mnie to irytuje. Wyglądają podobnie jak do problemów w Heavenly Sword:

np. jeden z pierwszych etapów gry (jeszcze przed etapem z dema), piękna dżungla, ale kiedy idę np. w bok mam wrażenie, że czasami najpierw pojawia się część górna dżungli, a potem reszta. Jest to baaardzo minimalna różnica w wyświetlaniu, ale ja ją na 40" widzę - i mnie złości.

 

kiedyś na konsolach nie było w ogóle żadnego takiego problemu!

Choć może z moją konsolą jest coś nie tak? Na Heavenly Sword to miałem, na U:DK to mam...może mój czytnik coś nie tak?

 

a poza tym słyszę że czytnik w U:DK dość głośno i dużo pracuje - szkoda się ta gra nie instaluje na dysku...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...