Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś po dwutygodniowej przerwie grania w UT3 wróciłem do Nathan'a co by 100% już dokończyć, zdobyłem wszystkie 60 skarbów, wszystki medale,tryb Crushing, licznik punktów 1000/1000 a jednak kilku rzeczy nie mam odkrytych, kiedy podświetlam dany bonus pisze o wklepaniu sekretnej kombinacji czyżby możliwe ich odkrycie było tylko na drodze cziterstwa?

Odnośnik do komentarza
No nic, tak bedę musiał uczynić choć denerwujące jest to że po tylu odkrytych sekretach, osiągnięciach jednak trzeba użyć kodu aby mieć wszystko, w Ratchecie jak odkryłem wszystko to trud był wynagrodzony w 100%

 

 

Jest pewna historyjka związana z tymi kodami. Kody te były związane z kampanią ARG Uncharted. Kolejne kody otrzymywało się poprzez rozwiązywanie łamigłówek pororzucanych po stronkach akcji.

Odnośnik do komentarza
A ja mam pytanko wie ktos w jaki sposob trzeba ustawic 4 posagi?? w jakie strony je obkrecac zeby cos sie wkoncu stalo?? bo juz nie mam sil:D:D

jak znajdziesz siły żeby cofnąć się dwie strony wstecz to bedziesz wiedział...

ja już więcej nie bede sie pytal: dlaczego daja w grach tak proste zagadki :nosze:

miałem wrażenie że poziom zagadek w Uncharted jest bardzo niski, w skali od 0 do 10 dałbym 1...

w grze ma to swoje wytłumacznie bo Nathan znalazł dziennik Francisa Drake z wszelkimi wyjaśnieniami...

więc dla niego powinno być już wszystko proste ;]

jednak dla niektórych za łatwe, dla innych za trudne...

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że to rozkminiłem:

 

Północ-Norden (N)

 

Południe-Sudelarbeit (S)

 

Wschód-Osten (O)

 

zachód-Westen (W)

 

To są niemieckie wyznaczniki kierunku.

 

[E]:Chociaż może wywodzić się to z któregoś z języków Ameryki południowej, o ile się nie mylę.

 

[E]: Myliłem się. :lol:

Edytowane przez ziolo69
Odnośnik do komentarza

O.o'

No to mnie zastrzeliłeś. Zależy czy lubisz TAKI gatunek gier w jakim klasyfikuje się Uncharted, bo jeśli tak, to nie wiem nad czym tu się zastanawiać. :lol: Patrząc na procent zadowolonych osób wypowiadających się w tym topic'u spokojnie można wywnioskować, że to świetna gra, podchodząca pod must have na PS3.

 

Pooglądaj filmiki (byle nie te z glitch'ami bo to jakaś paranoja), poczytaj kolejne stosy recek i odpowiedz sobie czy warto. Ja polecam i myślę, że większość osób powie Ci to samo.

Odnośnik do komentarza

gra jest mistrzowska, kupiłem w dniu premiery razem z call of duty 4 ( nie moglem sie zdecydowac, ktora fajniejsza ).

najpierw gralem w cod4 - bo uznalem ze fajniejsze...

przeszedlem cod4 pomeczylem online i zaczalem grac w uncharted, przeszedlem na najtrudniejszym poziomie, zajelo mi to 12 godzin i odłożyłem

po przejsciu kolejnych 5 gier ( assasina, racheta, motora, resistance, heavenly, halflife ) wrocilem do niej - najpierw zeby sprawdzic jak dual shock 3 sie sprawuje - a pozniej na dlużej

 

to jest bardzo dobra gra!! tym co nie kupili naprawde polecam, zwlaszcza za cene z allegro...

ja gier nie sprzedaje - ktore mi sie spodobaja - bo nigdy nie wiadomo kiedy najdzie ochota zeby do nich wrocic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...