Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Kad ja na Twoim miejscu staral sie wyrwac 1nke. teraz mozna dorwac za grosze a levele w dzungli nadal robia wrazenie:) no i bardziej zzyjesz sie z bohaterami. osobiscie jedynke stawiam na pierwszym miejscu wlasnie za fabule i miejscowki.

:blink: Ty grałeś w ogóle w dwójką albo chociaż w trójkę??! Bo jakieś herezje opowiadasz.

Odnośnik do komentarza

tak poprostu bardziej podpasowal mi klimat jedynki. wiadomo ze dwojka i trojka sa bardziej ęą graficznie ale dla mnie jedynka to bylo to. dwojka zrazila mnie koncowka a trojka byla okay ale bez rewelacji. tak jak pisalem osobiscie stawiam jedynka na pierwszym mac gdyz IMO tam wszystko bylo wywazone

Odnośnik do komentarza

Ja w ogóle nie rozumiem jak można zacząć serię od środkowej części. Władcę Pierścieni czytałeś od Dwóch Wież, a Star Warsy oglądałeś od Imperium Kontratakuje, prawda? OLO

 

Za(pipi)iste porównanie, każde Uncharted to zamknięta całość (a nie jakaś trylogia, lol), Twoje przykłady natomiast to bezpośrednie kontynuacje.

Odnośnik do komentarza

Niczym się te strzelanie nie różni od tego co jest w U2 i U3. W całej trylogii to najsłabszy element gry (no, w trójce jeszcze gorsza jest walka na pięści)

 

No z tego co widziałem to w u2 nie trzeba napier,dalac po glowie kilka razy, zeby umierali

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Serio widzisz różnicę? Ja nie widzę żadnej. Przeszedłem jedynkę 5 razy, dwójkę też, trójkę 3. Strzelanie jest identyczne w każdej części. Ale, oczywiście, masz gdzieś naszą opinię, więc nie ma sensu pisać

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Odświeżę temat.

 

Kupiłem niedawno pierwszą część Uncharted wszystko śmigało jak należy aż do chapteru 14 gdzie gra non stop się zawiesza :confused: Po zainstalowaniu poprawki 1.01 zawieszała się od razu podczas ładowania. Usunięcie spowodowało, że gra si wczytuje ale przebiegnę kawałek i znów zwis. Ręce opadają próbowałem odpalać inna gre a potem znów Uncharted, niestety za każdym razem to samo. Ponowne załadowanie płyty też nic :confused: Wybierałem nawet poprzez Select Chapter wraz z tworzeniem nowego save'a gry.

 

Miał ktoś ostatnio ten problem? Czytalem że to wina softu ale zapewne sporo osób jednak ukończyło ta grę. BTW soft mam 4.31 i wersje 160GB Slima.

 

Z góry dzięki za każdą odpowiedź

Odnośnik do komentarza

To może być błąd z tłoczni. Sam miałem płytę w stanie idealnym, grę kupiłem NOWĄ w sklepie i po dojściu gdzieś do 30 godziny (JRPG) bam, zawiecha. Co bym nie robił, ponowna instalacja itp no nic nie pomagało. Wtedy przydaje się nie wyrzucać paragonu :P No a mówię płyta lustro. Także czasami też trafi się z błędem zapisu ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...