Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też od razu przeszkadzało wprowadzenie do obydwu części fantastycznych rzeczy. A w U2 jest ich jeszcze więcej niż w U: DF. Fajna, w miarę realistyczna przygodówka, 'ulepszona' o fantastyke. Nie wiem czy to było potrzebne, ale po ograniu gry i tak zasługują na 10/10 więc nie ma się co czepiać ;)

Odnośnik do komentarza

Nie o to mi chodzi.

W Uncharted grało mi się świetnie do momentu pojawienia demonów, które IMO. kompletnie psują wrażenia z gry. W "Dwójce" kwestia potworów została rozwiązana lepiej - było ich znacznie mniej, przez co nie denerwowały mnie aż tak (kij, że trzeba w nie było władować miljon magazynków kałacha, ale jakoś lepiej mi podpasowały [mówię o tych niebieskich, sporych rozmiarów demonach, które były na samym końcu U2]).

 

Obejrzyj "Poszukiwaczy zaginionej arki" lub "Mumię" to się dowiesz.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Uncharted jest zdecydowanie najlepszą grą, od jakiej powinno się zacząć przygodę z PS3 :D Nigdy nie zapomnę swojego pierwszego posiedzenia przy Drake's Fortune zaraz po przyniesieniu konsoli ze sklepu. A dwójka i tak pobiła wszystko.

 

he miałem tak samo, kupiłem PS3 z U1. Pamiętam jak musiałem zapłacić za sprzęt i potem wrócić na dział TV aby móc podłączać konsolę do TV i sprawdzić, który mi najbardziej pasi, jak zobaczyłem U1 na plaźmie Panas wiedziałem, że to to.

Gorzej potem, że po U1 długo nie mogłem doczekać się na tak wyglądającom grę na PS3

Odnośnik do komentarza

Uncharted to idealny tytuł startowy dla osoby, która dopiero co kupuje PS3. To tytuł łatwy, lekki i przyjemny. Połączenie najlepszych cech Tomb Raider i Gears of War z fajnymi bohaterami, fabułą filmów przygodowych i doskonałą oprawą audiowizualną. Nawet dziś Drake's Fortune prezentuje się świetnie. Przed premierą Uncharted 3 chyba zaliczę sobie obie części Uncharted. To chyba obok Assassin's Creed najciekawsze nowe IP tej generacji.

Edytowane przez NEMESIS US
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uncharted, Girsy, Bioshock, Mass Effect, LBP, RDR, Batman - ja tam nie umiałbym wymienić dwóch najlepszych, nowych IP generacji. A i tak pewnie o połowie zapomniałem.

 

Za to Uncharted czy w ogóle gry od ND mają jedną, zasadniczą przewagę jak dla mnie którą nie każdy inny hit posiada. Mianowicie w gry ND można grać, grać, grać mimo upływu czasu, nie starzeją się gameplayowo (a Uncharted i graficznie). Takiego BIO, Batmana skończyłem raz i jakoś nie miałem więcej ochoty kończyć (zaliczę ponownie przed ich sequelami). Za to w takiego Crasha (3 i CTR rlz!) "popykam" do dzisiaj czy omawiane Uncharted-y (o Jak-ach HD marzę na równi z GTA Trilogy HD).

 

Jedynkę skończyłem kilka razy, dwójki nawet nie liczę i ciągle mi mało. I pewnie tak jak Nemesis przed Trójką ponownie przejdę.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Uncharted, Girsy, Bioshock, Mass Effect, LBP, RDR, Batman - ja tam nie umiałbym wymienić dwóch najlepszych, nowych IP generacji. A i tak pewnie o połowie zapomniałem.

 

Za to Uncharted czy w ogóle gry od ND mają jedną, zasadniczą przewagę jak dla mnie którą nie każdy inny hit posiada. Mianowicie w gry ND można grać, grać, grać mimo upływu czasu, nie starzeją się gameplayowo (a Uncharted i graficznie). Takiego BIO, Batmana skończyłem raz i jakoś nie miałem więcej ochoty kończyć (zaliczę ponownie przed ich sequelami). Za to w takiego Crasha (3 i CTR rlz!) "popykam" do dzisiaj czy omawiane Uncharted-y (o Jak-ach HD marzę na równi z GTA Trilogy HD).

 

Jedynkę skończyłem kilka razy, dwójki nawet nie liczę i ciągle mi mało. I pewnie tak jak Nemesis przed Trójką ponownie przejdę.

 

Batman to nie nowe IP, po prostu Rocksteady dostali w łapy mocną licencję i zamiast trzaskać crapa na podstawie filmu, skupili się bardziej na komiksach. Co do Bioshocka to zgodziłbym się, że to raczej gra na 1 raz i też mnie nie ciągnie do ponownego grania, co nie zmienia faktu, że to jedno przejście zrobiło ogromne wrażenie i grę uważam za genialną.

 

Z Uncharted zgadzam się, można w to grać wielokrotnie, bo gameplay to najwyższa półka, a dwójeczkę uważam za najlepszą grę TPP tej generacji. Nie postarzała się wcale. Tempo akcji nie zwalnia tam wcale i do samego końca czymś zaskakuje (choćby zjazd w przepaść i jednoczesne ostrzeliwanie).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...