Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie lubie byc zmuszany, lubie miec wybor. Po przejsciu gry raz powininiem miec wybor czy chce grac na hard czy na crushing, zwlaszcza ze i tak i tak na wyzszych poziomach trudnosci mozna korzystac z weapon equipa.

 

Dobrze przynajmniej ze za kolejnym razem idzie szybciej :P W sumie zajelo mi 1 dzien przejscie harda, zobaczymy co bedzie z crushingiem.

Odnośnik do komentarza

Tak, nie ma ammo kiedy się chcę i bardzo bardzo dobrze, że tak jest. W końcu to Crushing, a nie niedzielny spacer po parku. :P Ale przejście na crushingu jest bardzo satysfakcjonujące, jak nigdy nie przechodziłem gier na najwyższym możliwym poziomie, to tak przejście Uncharted na Crushing tak mnie uradowało, jak nigdy. Ale to może tylko taki mój przypadek. :D

Odnośnik do komentarza

Czy warto zaczynac rozgrywke po raz pierwszy na poziomie Hard czy lepiej wybrac normal ? :)

Graj na hard, są miejscówki, w których nie zależnie czy jest to normal, czy hard można się zirytować reszta jak będziesz korzystał z osłon nie powinna stanowić większego problemu, przerzucaj broń między lewą a prawą ręką tak, aby korpus był cały czas za osłoną i przyj:)

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza

Dzieki za rade z poziomem trudnosci - gram na Hard i jakos sobie radze, przeciwnicy sa calkiem cwani, ale ja rowniez. :thumbsup:

 

Ta gra jest rewelacyjna, animacja postaci jest niesamowita, voice acting swietny, a grafika zapiera dech !

Uncharted jest jak bardzo dobry film - scenki wraz z sama gra wspaniale ze soba wspolgraja tworzac jedna calosc.

 

Pomyslec, ze ta gra ma dwa lata, gram w nia po raz pierwszy pomimo tego, ze Playstation 3 mam od premiery - nie wiem jak, ale jakos ominalem ta gre jednak na szczescie juz mam i jestem zachwycony. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj ukonczylem Uncharted, zajelo mi to 11h 38min na poziomie Hard - w recenzjach pisali ze gra jest na okolo 8h wiec niezle przeciagnalem ;)

 

Lubie eksploracje, chodzilem, zwiedzalem i szukalem - znalazlem 53 z 60* skarbow.

Gra jest po prostu swietna - jedna z najlepszych na PS3 i ogolnie na tej generacji konsol, wszystko od grafiki, przez animacje, dzwieki i sama rozgrywke az po sama fabule stoi na najwyzszym poziomie.

Z cala pewnoscia przejde ta gre jeszcze co najmniej raz - poszukam pozostalych skarbow, pozdobywam trofea zeby odblokowac dodatkowe rzeczy.

 

Fajnie, ze w Uncharted jest tak duzo bonusow - concept arty, filmy z procesu tworzenia gry, opisy developerow; moim zdaniem w kazdej grze powinno byc cos takiego, dodatkowo zacheca to do przejscia jej po raz kolejny zeby odblokowac nowe rzeczy. Dzieki tym bonusom gracze moga poznac proces tworzenia gry, zobaczyc szkice, rysunki i projekty trworcow gry.

 

Juz nie moge sie doczekac az zagram w sequel - Uncharted 2: Among Thieves, ciesze sie, ze nie trzeba dlugo czekac na premiere, do ktorej zostalo zaledwie 5 dni. :)

 

*

 

Z tego co czytalem to faktycznie w grze jest 61 skarbow.

 

 

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Wpis. Heh nic dodać nic ująć wczoraj zacząłem grę po raz trzeci tym razem na crushing. Co by zdobyć platynkę przed drugą częścią i gra mi się tak samo dobrze jak za pierwszym razem jak nie lepiej. Nie dziwię się ludziom którzy pisali tu na forum że, kończyli Uncharted po 7 razy. Gra jest tak miodna, tak piękna mimo że, do najnowszych nie należy.

 

Wg. recenzji, opinii U2 przebija pierwszą część pod każdym względem. Na razie, nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić ale jeżeli to wszystko okaże się prawdą to za 2-3 dni dostaniemy grę generacji mimo że, ta nawet jeszcze się nie skończyła.

Odnośnik do komentarza

Wpis. Heh nic dodać nic ująć wczoraj zacząłem grę po raz trzeci tym razem na crushing. Co by zdobyć platynkę przed drugą częścią i gra mi się tak samo dobrze jak za pierwszym razem jak nie lepiej. Nie dziwię się ludziom którzy pisali tu na forum że, kończyli Uncharted po 7 razy. Gra jest tak miodna, tak piękna mimo że, do najnowszych nie należy.

 

Wg. recenzji, opinii U2 przebija pierwszą część pod każdym względem. Na razie, nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić ale jeżeli to wszystko okaże się prawdą to za 2-3 dni dostaniemy grę generacji mimo że, ta nawet jeszcze się nie skończyła.

Hehe, ja wlasnie jestem taka osoba

 

4 razy skonczylem ja zaraz po premierze, a potem jeszcze 3 razy gdy wyszly trofea (no wiecie pierwszy tytul zaraz chcialo sie miec platyne)

 

Powtorze to co wielokrotnie mowilem, Najlepsza gra na PS3 wg. mnie. Jestem pewien ,ze przy 2 czesci bede sie bawil rownie swietnie (jeszcze 2 dni)

Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanie.

Jak wyłączyć opcje żyroskopu SIXAXISa?

Pytam ponieważ nie gram na Sixaxisie tylko na innym przewodowym padzie (SAITEK JOYPAD PS2700 RUMBLE PAD) i rzucanie granatem jest nie możliwe do wykonania a także przechodzenie po różnych belkach/zwalonych drzewem tez jest problematyczne.

Odnośnik do komentarza

Witam Odpaliłem dziś pierwszy raz gre i 3 razy pod rząd zatła mi sie w miejscu w którym jest statek na wodospadzie(początek gry) nigdy ps3 nie zatło mi się (MGS4.GTA4,KZ2+ kilka dem ) dzisiaj mnie to zaskoczyło! Jak uruchomiłem gre pobrał mi się automatycznie update,da się to naprawić czy tylko to miejsce jest takie wyjątkowe? z góry thx za odp. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam Odpaliłem dziś pierwszy raz gre i 3 razy pod rząd zatła mi sie w miejscu w którym jest statek na wodospadzie(początek gry) nigdy ps3 nie zatło mi się (MGS4.GTA4,KZ2+ kilka dem ) dzisiaj mnie to zaskoczyło! Jak uruchomiłem gre pobrał mi się automatycznie update,da się to naprawić czy tylko to miejsce jest takie wyjątkowe? z góry thx za odp. pozdrawiam

Sprawdz jaki masz firmware w swojej konsoli, jesli masz 3.00 to zrob update do wyzszego (aktualnie 3.01) - tam problem z zawieszaniem Uncharted zostal rozwiazany. :)

 

Dzisiaj po raz drugi przeszedlem Uncharted - tym razem na najwyzszym poziomie i zdobylem platynowe trofeum. Ta gra jest rewelacyjna pod kazdym wzgledem ! :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

A płytę masz czystą? Dziwna sprawa, uncharted przechodziłem z 7 razy i nigdy nic takiego się mi nigdy nie zdarzyło?

Może laser się sypie?

To jak napisał sapis tylko i wyłącznie wina firmware 3.00, który psuje dokładnie tą grę w tym momencie. Trzeba zrobić update do 3.01 i będzie wszystko ok. Sprawa wcale nie jest dziwna, miałeś starszy albo nowszy firmware to nic takiego nie mogło się zdarzyć :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...