Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Gość Kalinho

ej, grając na hardzie bawiłem się dodatkami typu - slowmo, pakowanie full amo do poszczególnych giwer itd. pytanie - czy dlatego nie odkrył mi się crushing po przejściu finalnego boss'a na hard? mam zapieprzać na hardzie raz jeszcze a potem 'dla zabawy' crushing? gzzzzz

Odnośnik do komentarza

Jestes pewien, ze grajac na hardzie bawiles sie tymi ulepszeniami? Mozna ich uzywac tylko na poziomime trudnosci, ktory JUZ UKONCZYLISMY. Jesli uzywales ich na hardzie, to musiales go wczesniej przejsc i.... powinienes miec odblokowany Crushing...

 

E: A przeszedles wszystkie chaptery na hard, czy tylko bossa? :)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

Jestes pewien, ze grajac na hardzie bawiles sie tymi ulepszeniami? Mozna ich uzywac tylko na poziomime trudnosci, ktory JUZ UKONCZYLISMY. Jesli uzywales ich na hardzie, to musiales go wczesniej przejsc i.... powinienes miec odblokowany Crushing...

 

E: A przeszedles wszystkie chaptery na hard, czy tylko bossa? :)

 

kurde takie pytania dajesz trudne, że nie pamiętam sam już :P wiem, że raz chyba przesunąłem suwak z hard na normal, potem easy ale nic nie potwierdzałem - może to spowodowało tą wtopę. co do bonusów to już sam nie wiem. chcesz mi powiedzieć, że grałem na normal a kolesie ubijali mnie jedną celną serią? :)

Odnośnik do komentarza

 

E: A przeszedles wszystkie chaptery na hard, czy tylko bossa? :)

Hej,

Właśnie się zastanawiam, czy jak skończe ostani rozdział (boss) na hard pomijając pozostałe rozdziały to, czy zaliczy gre na hard i odblokuje możliwość przejścia na najwyższym poziomie trudności? Ktoś to sprawdzał?

Odnośnik do komentarza

ej, grając na hardzie bawiłem się dodatkami typu - slowmo, pakowanie full amo do poszczególnych giwer itd. pytanie - czy dlatego nie odkrył mi się crushing po przejściu finalnego boss'a na hard? mam zapieprzać na hardzie raz jeszcze a potem 'dla zabawy' crushing? gzzzzz

 

Ja, gdy przechodziłem grę na hardzie również "bawiłem" się niektórymi broniami i odblokowałem crushing. Jeśli przejdzie się tylko bossa na hardzie nie odblokuję się najwyższego poziomu. Aha i na najtrudniejszym poziomie nie można już brać innych broni z reward. Przejście na crushing brakuję mi do platyny więc pomęczę się trochę. Uncharted to mój number one jeśli chodzi o grę na PS3 i jestem zadowolony, że to właśnie ona jest tym moim numerem jeden ; )

Odnośnik do komentarza

Widocznie rozpocząłeś grę na starym save, który nie uwzględniał patcha (np pierwszy raz zacząłeś grać w Uncharted jak nie miałeś podłączonej konsoli do neta, potem dopiero podłączyłeś się do Internetu, pobrała się aktualizacja ale już za późno.

 

Jeżeli zależy Tobie na trofeach to zacznij grać od nowa na nowym save (tylko upewnij się, że pobrała ci się aktualizacja).

Odnośnik do komentarza

No i faktycznie: włączam grę a tu mi konsola serwuje ekran, że można zaktualizować :rolleyes: . Przy pierwszym uruchomieniu tego nie było. Cóż, dziękuję za pomoc balon1984, właśnie ściągam aktualkę i myślę tylko, żeby po synchronizacji były te trofea, bo jestem już w "aż" 10 chapterze i niezbyt mi się uśmiecha przechodzić drugi raz to samo w ciągu 2 dni...

 

Pozdro.

 

No i lipa. Owszem, trofea pokazało, ale już sporo zebrałem i nie zaliczyło :confused: . Czyli trzea od nowa... Trudno, pomału się zrobi...

Edytowane przez FiRe
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Mr. Blue

Wstyd się przyznać, ale dopiero wczoraj przeszedłem jedną z najlepszych pozycji w bibliotece PS3. :blush:

Gra jest niemalże idealna i w żaden sposób nie trzeba jej usprawiedliwiać. W niesamowitej harmonii łączy elementy platformowe, akcji z świetną fabułą i charakterystycznymi bohaterami - i o ile przed zagraniem w tytuł, nie sądziłem, że pobije nowego Indego, tak teraz jestem przekonany o wyższości Drake nad Jonesem w niemalże każdym aspekcie. (Choć jedna scena jest trochę zbyt banalna - kiedy Nate wali głową w ścianę.)

9/10 - Inne TPP mogą lizać przystojniakowi buty

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Co wy z tym porównywaniem do Kryształowej Czaszki. Przecież ta część była taka słaba, że to obraza dla Uncharted porównywać go z nowym Indiana :). Bardziej fair i na miejscu byłoby go przyrównywać do pierwszych trzech części czy ogólnie trylogii.

 

Po za tym jeżeli już to Uncharted jeżeli chodzi o filmy najbardziej przypomina film Mumia. Nathan Drake to wykapany Brendan Fraser właśnie z Mumii, na pewno był między innymi na nim wzorowany.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja też się przyznaję że dopiero teraz sięgnę po ten tytuł ale na usprawiedliwienie mam że PS3 mam dopiero od 2 miesięcy. Mam nadzieję że się nie zawiodę na tym tytule i zachęci mnie do drugiej części gry ;)

Ja mam PS3 od dnia jej premiery, a Uncharted: Drake's Fortune kupilem dopiero w pazdzierniku zeszlego roku czyli prawie 2 lata po premierze. :D

 

Troche zaspalem, ale glupio byloby przegapic taka gre, ukonczylem ja juz trzy razy - niedawnio wlasnie po raz trzeci i to juz po permierze sequela, ktorego zreszta ukonczylem juz dwa razy i niebawem zabieram sie za kolejny raz. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dla mnie w U:DF najtrudniejszy był moment kiedy po rozwaleniu kolesia z karabinkiem stacjonarnym wskakiwałem do pomieszczenie z wodą. Takie jakby niebieskie to miejsce było. Dwóch kolesi było na rusztowaniach a reszta podchodziła do mnie. Oprócz tego do znalezienia zostało mi 7 skarbów jednak przez ten lvl z wodą straciłem wenę i U:DF STANĄŁ MI na 87% trofeów :sweat:

Odnośnik do komentarza

Ja przeszedłem dopiero raz, na normal, i luzik. Moja pierwsza gra na PS3 (wraz z Resistance, w bundle pack). Jako że konsolę mam dopiero miesiąc, to nie robię jeszcze trofeów, a szukam czasu na przejście gry. Dzisiaj skończyłem Killzone 2 i kończę Resistance. Co do Uncharted, to jedna z lepszych gier w jakie grałem. Idealnie, w filmowy sposób łączy ze sobą akcję, elementy platformowe i logiczne oraz elementy poszukiwania skarbów. Wspaniała przygoda, z genialnymi postaciami. Charyzmatyczny Drake rządzi :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie w U:DF najtrudniejszy był moment kiedy po rozwaleniu kolesia z karabinkiem stacjonarnym wskakiwałem do pomieszczenie z wodą. Takie jakby niebieskie to miejsce było. Dwóch kolesi było na rusztowaniach a reszta podchodziła do mnie. Oprócz tego do znalezienia zostało mi 7 skarbów jednak przez ten lvl z wodą straciłem wenę i U:DF STANĄŁ MI na 87% trofeów :sweat:

 

Jest to bardzo proste do przejścia, jeśli korzystasz z glitch'a ;) poszukaj na youtube "uncharted blue room glitch"

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...