Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też specjalnego skilla nie posiadałem (czytaj: nigdy wcześniej w coś takiego nie grałem:), ale bardzo szybko się przyzwyczaiłem do takiego sposobu prowadzenia walki.

Teraz kończę grę drugi raz na hard i na pewno przejdę przynajmniej jeszcze raz na najwyższym poziomie.

Po jakiejś godzince czy dwóch będziesz sadził headshoty jak zawodowiec:)

Jak dla mnie to "must have" na PS3.

Odnośnik do komentarza

Bierz Uncharted!!!! Gra mnei zaczarowala... to raz ale chce napisac cos innego . Mam samsunga 32 cale le32r81b, wlączone mam "ustawienia dla gracza", gram przez HDMI i wyobraźcie sobie ze puscilem gierke kumplowi , pc-towcowi ktory ma dosc wypasiony sprzet jak na pc i poweidzial jedno fajna gierka ale kiepska grafa ( puscilem chapter gdzie skacze sie po scianie tego weilkiego zamku , chapter zaczyna sie pieknie ze sloncem we wlosach Draka). No i mnie zastanowilo... racja na 32 calowym tv widac zabki i wogole ale jak to , przeciez ta grafa miazdzy!!! i dalej sie troche zmieszalem a moze popostu juz nei w stosunku do tego co jest na pc.... Co jak co nie martwi mnie to gdyz zawsze licze na gameplay ale meczy mnie to czy czasem kumpel nie mial racji.... czasem grafa naprawde wbija kij w oko swoja gra swiatel czy tez kolorystyka... Wypowiedzcie sie jesli macie dobre pecety jak to widzicie....( wypowiedz sie jesli nie jestes zwalonym funboyem)

 

P.s. Jestem poprostu ciekaw czy ja jestem w tyle jesli chodzi o grafe na piecach .. czy porpsotu jest tak jak z psx w swoich czasach keidy pc mialy troszke lepsza grafe ale miodem nie dogonily nigdy dobrego szaraka

Edytowane przez Styku
Odnośnik do komentarza
przeciez możesz sprawdzić dema obu gier i wtedy zadecydowac, nie?

 

Na razie nie mam PS3 do sieci podłączonej, może w tygodniu się to zmieni. Nie wiedziałem, że U. ma demo ;)

 

@Styku - ja gram na LCD LG 26 cali, takim mniej więcej sprzed 3-4 miesięcy :( Gram też na kompie, dobrym kompie i niestety np. AC jest niedoścignione :D Teraz na PC wyszedł Crysis i cośtam miesza, ale jednak grafa konsol to grafa konsol :> Uncharted widziałem tylko jak grali inni, ale wygląda miażdżąco :P

Odnośnik do komentarza

Styku:

Po pierwsze: mam podobnego samsunga (r82), też gram przez hdmi i szczerze mówiąc "ustawienia gracza" (chodzi Ci o "tryb gry", tak?) mają się nijak do troszkę podregulowanego (chodzi głównie o kolor i jasność) trybu: standardowy i włączonego DNIe.

Po drugie: mój piec najsłabszy nie jest (Core2duo 2,33; 2giga ram; geforce8800gts), a grając w Uncharted co chwila musiałem zbierać ryja z podłogi:)

Gra nie tylko zachwyca grafiką, ale (wg. mnie) powala gameplayem.

Jak sądzę to jest najważniejszy czynnik decydujący o tym, czy gra jest dobra.

Edytowane przez JacobiCrash
Odnośnik do komentarza
Bierz Uncharted!!!! Gra mnei zaczarowala... to raz ale chce napisac cos innego . Mam samsunga 32 cale le32r81b, wlączone mam "ustawienia dla gracza", gram przez HDMI i wyobraźcie sobie ze puscilem gierke kumplowi , pc-towcowi ktory ma dosc wypasiony sprzet jak na pc i poweidzial jedno fajna gierka ale kiepska grafa ( puscilem chapter gdzie skacze sie po scianie tego weilkiego zamku , chapter zaczyna sie pieknie ze sloncem we wlosach Draka). No i mnie zastanowilo... racja na 32 calowym tv widac zabki i wogole ale jak to , przeciez ta grafa miazdzy!!! i dalej sie troche zmieszalem a moze popostu juz nei w stosunku do tego co jest na pc.... Co jak co nie martwi mnie to gdyz zawsze licze na gameplay ale meczy mnie to czy czasem kumpel nie mial racji.... czasem grafa naprawde wbija kij w oko swoja gra swiatel czy tez kolorystyka... Wypowiedzcie sie jesli macie dobre pecety jak to widzicie....( wypowiedz sie jesli nie jestes zwalonym funboyem)

 

P.s. Jestem poprostu ciekaw czy ja jestem w tyle jesli chodzi o grafe na piecach .. czy porpsotu jest tak jak z psx w swoich czasach keidy pc mialy troszke lepsza grafe ale miodem nie dogonily nigdy dobrego szaraka

hehe ciekawe bo pokazalem ziomkowi pcciarzowi tez level na zamku i tez krecil ze jakas dziwna grafa kolorki itd(koles nie jest antykonsolowcem,mial dreamcasta i nie mial pojecia ze unchrted to najlepsza grafa na konsolach obecnie).

 

Ogolnir nir znaja sie bo stgwierdzil ze HS wyglada lepiej:)

Odnośnik do komentarza

Ale mam w(pipi),52% gry i gra się wiesza(w wieży gdzie mam wskoczyć na line,po skuterze) nie wiem co mam zrobić??Nie wiem czy regeneracja pomoże,nie ma rys,kolo z allegro nic o tym nie gadał,coś czuje ze ostatni raz tam kupowałem.A może wystarczy na usb od kogoś zgrać save i opuścić tą lokacje?

Odnośnik do komentarza
Ja co chwila uruchamiam i w tym samym momencie.Wpadłem na coś takiego że kumpel zgra mi save,tylko czy da się save z PS3 skopiować na usb i wgrać tego save na innym PS3?Nawet nei wiem gdzie wyszukać pamięc usb na ps3

 

A koleżka ma uncharted? Może lepiej gierke pożycz i przejdź ten kawałek i zapisz u siebie? :(

Odnośnik do komentarza
Mam samsunga 32 cale le32r81b, wlączone mam "ustawienia dla gracza"
Jakie ustawienie dla Gracza? Co to i jak to wyglada?

 

 

To jest opcja typu dynamiczny albo film czyli narzuca się z góry ustawienia kontrastu, jasności i całej reszty. Osobiście NIE POLECAM bo obraz jest na nim beznadziejny (wszystko się ustawia na 50/100 :( ) i tak trzeba go przestawić.

Odnośnik do komentarza

albo za bardzo jestem przyzwyczajony do next genowej grafy albo po prostu etap z demka nie zabija. Spodziewałem się że po odpaleniu dema zaliczę szczęko opad ale okazało się że nic nadzwyczajnego. Ślicznie wyglądała woda i modele postaci a rozgrywka była liniowa i ograniczała sie do chowania za osłonę, strzelania, parcia dalej. Mimo wszystko postaram się nabyć pełną wersję bo z tego co widziałem po screenach gra z czasem się ostro rozkręca :(

Odnośnik do komentarza
albo za bardzo jestem przyzwyczajony do next genowej grafy albo po prostu etap z demka nie zabija. Spodziewałem się że po odpaleniu dema zaliczę szczęko opad ale okazało się że nic nadzwyczajnego. Ślicznie wyglądała woda i modele postaci a rozgrywka była liniowa i ograniczała sie do chowania za osłonę, strzelania, parcia dalej. Mimo wszystko postaram się nabyć pełną wersję bo z tego co widziałem po screenach gra z czasem się ostro rozkręca :(

 

 

Etap z dema IMO jest jednym ze słabszych, więc uderzaj po pełną śmiało :D Jak zobaczyłem widok w rozdziale 6 to mi szczęka opadła :P

Odnośnik do komentarza
albo za bardzo jestem przyzwyczajony do next genowej grafy albo po prostu etap z demka nie zabija. Spodziewałem się że po odpaleniu dema zaliczę szczęko opad ale okazało się że nic nadzwyczajnego. Ślicznie wyglądała woda i modele postaci a rozgrywka była liniowa i ograniczała sie do chowania za osłonę, strzelania, parcia dalej. Mimo wszystko postaram się nabyć pełną wersję bo z tego co widziałem po screenach gra z czasem się ostro rozkręca :(

 

Jeżeli chodzi o gameplay to inaczej nie będzie - no ale to nie Gearsy tylko pulp adventure w stylu Lary i Indy Jonesa. Ale graficznie są momenty w których szczęka opada 2 metry pod ziemię.

Odnośnik do komentarza

no chłopaki, dzięki za słowa otuchy bo mimo wszystko mam ochotę na tą gierkę. Wciągam jak tylko złapię coś po okazji. Bałem się rzucić porównania do Gyrosów bo na PS3kowym podwórku stąpam od niedawna i nie chcę sobie na samym początku przylepić etykiety fanboya. W każdym bądź razie nie mogę się doczekać akcji z zachodem słońca przy wraku którą sobie chwali wiele osób :(

Odnośnik do komentarza
no chłopaki, dzięki za słowa otuchy bo mimo wszystko mam ochotę na tą gierkę. Wciągam jak tylko złapię coś po okazji. Bałem się rzucić porównania do Gyrosów bo na PS3kowym podwórku stąpam od niedawna i nie chcę sobie na samym początku przylepić etykiety fanboya. W każdym bądź razie nie mogę się doczekać akcji z zachodem słońca przy wraku którą sobie chwali wiele osób :(

 

Bierz bez zastanawiania - gra jest rewelacyjna.

Jest parę wkurzających momentów, ale poza tym kupa radochy i świetnej zabawy.

Dziś właśnie skończyłem i po przejściu Asasyna, biorę się za Uncharted drugi raz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...