Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przeglądałem sobie galerie zdjęć zawartych na płycie. Można zobaczyć jak wygląda studio Naughty Dog, że w czasie pracy, pracownicy mają czas na ćwiczenia fizyczne (yoga?). Są też fotki z meczu (dwa ognie? czy jak t tam się zwie) między Naughty Dog a Sony Santa Monica (God of War) :lol:

Odnośnik do komentarza
Jeszcze jedna uwaga odnośnie vsync :lol:

 

Zauważyłem,że w 1080i(mam crt hd i component) o wiele wiele mniej widać tą przypadłość,praktycznie sporadycznie(w sd wogóle jej nie ma).Ciekawe czemu?może to wina mojego tv i lepiej sobie radzi z 1080i niż 720p ...hmm

 

w 1080i konsola ma mniej do renderowania niz w 720p - wbrew pozorom to jest nizsza rozdzielczosc, bo interpolowana.

Odnośnik do komentarza

Uncharted zaliczony :P szkoda ,że zalicza się do kolekcji gier,które można skończyć poniżej 10h(mój wynik to 8.47 na poziomie normal).Po krótce wymienię co mi się podobało ,a co nie by się nie rozpisywać :)

 

plusy:

-niewiarygodna grafika(czasem doczyta tekturkę ale jak się człowiek nie wpatruję w grę i przed jej uruchomieniem nie wie ,że gra cierpi na taką przypadłość to prawdopodobnie tego nie zauważy)

-fabuła,bohaterowie

-muzyka

-klimat

-fajny system osłon itp(choć to kalka nie tyle GoW a killswitha)

 

minusy

-za dużo strzelania

-mało wersji przeciwników,no bez jaj z 5 na krzyż,każdy z granatnikiem albo shotganem wygląda tak samo

-mało elementów platformowych ,a te co są nie są rewelacyjne(czasem gdyby nie kamera nie wymyśliłbym ,ze tam da się wskoczyć)

-poziom zagadek(wyłączajcie opcję podpowiedzi)

-dzungla korytko(normalnie jak w Crashu na psx ,cały czas przed siebie)

-z 4 godziny za krótka

 

Obiektywna ocena 8+

Chciałem dać czystą 9 ale pomyślałem co tak naprawdę sprawiło mi największą frajdę w grze..było to podziwianie tego jak ta gra wygląda i tak chłodnym okiem to gdyby nie ta oprawa to gra to by był lepszy przeciętniak IMO

 

I tak polecam ,szczególnie teraz gdy lada dzien pojawią się starter packi wersji 40gb z Uncharted.Nie masz ps3 to z oferowanych gier z starter packami ta jest najlepsza,a jak masz ps3 to zaczekaj z miesiąc -na allegro pojawi się pewno pełno wersji używanych za ok 100zł :)

Odnośnik do komentarza

No fajnie to teraz leć na hard i włacz sobie mirror mode i jakiś jeszcze tryb tylko zapomniałem nazwy :P

Za 2 razem gra jest lepsza poszukaj wszystkich skarbów i zalicz conajmniej 800 punktów a nie po łepkach 400 :) to ta gra naprawde jest naprawde dłuższa a skarby sa sprytnie pochowane. A ostatni poziom trudności, to jest poziom 3 strzały i giniesz :)

Odnośnik do komentarza
Potwierdzam ostatni poziom trudności jest IMO poryty. Podchodzenie po kilka razy do chapteru może nieźle krwi napsuć. Chwilowo odpuściłem bo mi nerwy puściły :P (chapter 6). Ale ukończyć muszę te 1000 medali nie daje mi spokojnie spać.

Hehe, witaj w klubie. :P

 

Potrzebna mała pomoc:

 

Aktualnie jestem w "katakumbach" (czy jakoś tak :)) i mam problem. W owalnym pomieszczeniu przypominającym "ni to grobowiec, ni świątynię" atakują mnie "mutanty". Nosz nerwica mnie bierze, bo podchodzę do tego starcia już raz "enty", a ginę po kilku sekundach. :) Ma ktoś jakiś sposób aby uniknąć śmierci? Oczywiście wszystko odbywa się w trybie Crushing.

 

Odnośnik do komentarza

Reklamy w TV były, ale czy coś więcej, trudno powiedzieć. Co ciekawe Heavenly Sword mimo bardzo rozbieżnych ocen, sprzedał się bardzo podobnie (coś około 800tyś) A np. takie Ratchet&Clank, który wszedzie dostawał 9, sprzedał się tylko w liczbie 660tyś (oczywiscie według VGChartz)

Odnośnik do komentarza
Reklamy w TV były, ale czy coś więcej, trudno powiedzieć. Co ciekawe Heavenly Sword mimo bardzo rozbieżnych ocen, sprzedał się bardzo podobnie (coś około 800tyś) A np. takie Ratchet&Clank, który wszedzie dostawał 9, sprzedał się tylko w liczbie 660tyś (oczywiscie według VGChartz)

 

Bo ratchet to nic nowego i ssie wedlug mnie..Co do Uncharted to nie rozumiem jak mozna nie zrobic dobrej reklamy TAKIEJ grze.

Odnośnik do komentarza
Reklamy w TV były, ale czy coś więcej, trudno powiedzieć. Co ciekawe Heavenly Sword mimo bardzo rozbieżnych ocen, sprzedał się bardzo podobnie (coś około 800tyś) A np. takie Ratchet&Clank, który wszedzie dostawał 9, sprzedał się tylko w liczbie 660tyś (oczywiscie według VGChartz)

 

Bo ratchet to nic nowego i ssie wedlug mnie..Co do Uncharted to nie rozumiem jak mozna nie zrobic dobrej reklamy TAKIEJ grze.

Reklamy były, choćby w UK, tylko Uncharted wyszedł razem z innymi main streamowymi grami, które ludzie znali, więc Uncharted był pomijany bo nie znany, ale w EU i tak dobrze się sprzedał, na tyle, że U:DF 2 będzie.

Odnośnik do komentarza
Jak by Nathan miał biceps wielkości niemieckiego hełmu, strzelał z turbo laserowych broni z wysuwaną piłą spalinową i puszczał tekst niczym z filmu Rambo to hamburgery rzuciły by się masowo na ten tytuł.

rozumiem że pijesz do Gow a . w ameryce jest popyt na brutalne gry więc gdyby piraci byli rozczłonkowywani a ciała nie znikały, były podatne na strzały i gdyby nathan przeklinał jak szewc to pewnie gra sprzedałaby się lepiej ale to zniszczyłoby jej klimat

A do Izona : ratchet nie ssie ponieważ to esencja platformera nie ma potrzeby naprawiać czegoś co nie jest popsute

Edytowane przez wiiboxstation
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...