Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

bo w większości są te dema tytułów ,które ukażą się za długi czas.Developrzy nie mają w zwyczaju wypuszczać dem gier ,które jeszcze nie mają ostatecznie gotowej strony wizualnej,zawierają bugi itp.I jakoś tak się utarło by demo wychodziło najwcześniej na miesiąc przed premierą.

 

Ja się im tam nie dziwę,zwłaszcza jeśli chodzi o stronę wizualną,wielu nie rozumie ,że większość gier ładnieje najbardziej dopiero w ostatnim cyklu produkcji i ludzie zjechali by takie wczesne demo.Przypomnijmy sobie jak poprawiono K2 lub Pacific Rift przed samą premierą.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Yeti to są spekulacje ale bardzo prawdopodobne:

 

heavyrain_cast.jpg

 

 

 

potem poczytajcie to

 

 

A znowu wg mnie na E3 w trailerze pokazano już wszystkich ale nie zgadzam się z tym kolesiem z tego artykułu. Sądząc po kształcie sylwetek postaci koło babeczki mamy tego pana:

 

76218554.jpg

 

a poniżej sądząc po kapturze mamy tego pana:

 

80889429.jpg

 

Cholera wie kto to jest ale IMO z wyglądu znamy już wszystkich

Odnośnik do komentarza

Wiesz, moje zdziwienie wynika z faktu, że QD podkreślało na E3, że kolejne postacie będą odkryte na GC i TGS.

 

Przypuszczenia nextgn.com dość ciekawe, chyba nawet ktoś pisał na forum, że fajnie by było, gdyby QD pozwolił nam wcielić się w origami killer. Gracz miałby okazje widzieć różne rzeczy z dwóch całkowicie różnych perspektyw (morderca i śledzący), zupełnie jak w... Fahrenhait :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

bo mowia ze fabula bedzie taka i taka super, pewnie jakis twist szykuja, keyser soze to punkt docelowy

na koncu narrator mowi ze zrobil to wszystko z milosci (wszystko - jakies zle straszne rzeczy jak np porywanie malych dzieci)

fcuk, to tylko zgadywanka ale jak sie sprawdzi bedzie lol

fcuk 2 wlasnie przeczytalem link, jak widac nie tylko ja na to wpadlem;];

}

Edytowane przez epl
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Jezeli cala gra to splot setek wlasnie takich lini mozliwosci, prowadzacych do roznych zakonczen danych sytuacji to rozpracowanie jej wszystkich aspektow i przezycie wszystkich mozliwych wydarzen zajmie nam... bardzo duzo czasu.

 

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...