Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

oj, oj, oj, wielki nieobecny na konferencji Sony pokazuje pazur... Klimacik jest, grafa wysmienita...

 

Dzizys - Uncharted 2, God of War 3, nowy Ratchet, Heavy Rain, Last Guardian... jest kurka na co czekac! W kazda z tych gier zagralbym juz dzis, jak kazdy chyba :P

 

Co do Heavy Rain - jesli fabula da rade, to bedzie git. Tylko premiera pewnie w 2010 <_<

Odnośnik do komentarza
Premiera w tym roku z całą pewnością. Gra jest już niemal ukończona, pozostają ostatnie szlify i premiera w IV kwartale tego roku. Ale na pewno przed gwiazdką, może nawet koniec III kwartału.

Nie jestem na tym forum często, ale, muszę zapytać. Jesteś przynajmniej ze SCEP? :D

 

W sumie trochę dziwne, jakby HR miał wyjść w tym roku to na pewno by pokazali jakiś gameplay. Przecież dla Sony ta gra jest bardzo ważna, ktoś już to kiedyś mówił nawet. Dziwna sprawa, że tak olali.

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

no i mam mokro... dawac HR!!! bedzie mega zaiebista zabawa!

 

szkoda, ze graficznie jest ponizej oczekiwan... w zeszlym roku teaser ktory niby byl na silniku rozpalil wyobraznie... ale (pipi) to gra, nadal wyglada kozacko... ale to sie nie liczy liczy sie mega klimat i swietna historia. A tego HR pewnie nie braknie.

 

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Szczerze... Co to w ogole jest!? Jest scenka, pojawiaja sie opcje do wyboru; wybierasz, ponosisz konskekwencje wyboru, i bawisz sie w QTE. Chyba wielki fan filmow Kojima, bedzie jedynie wniebowziety. Niestety Heavy Rain, to nie dla mnie target. Wole tradycjne podjecie do gry, chce miec pelna kontrole nad postacia, a nie ogladac film. Lepszy pomyslem byloby przeniesienie skrypty HR na srebrny ekran... :)

Odnośnik do komentarza

Niestety, nie mialem przyjemnosci grania (czy tez ogladania) w Farenheita. Rozumiem ze ten tytul ma byc innowacyjnym podejciem do gameplay, czyms rewolucyjnym itd., ale ja tego nie widze. To sie nie sprzeda. Naprawde was kreci ten gameplay- wybor, konsekwencje wyboru, QTE? :huh: ... widzialem na gameplay jak laska porusza sie na parkiecie (to chyba nie byl film), wiec jest nadzieja :)

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Dokładnie tak jak mówi Grigori, to nadal gra. Standardowo poruszasz postacią kiedy np. chodzi; wiele czynności wykonujesz normalnie (znaczy bez QTE) jak chociażby szukanie śladów przed tego agenta FBI, za pomocą specjalnych okularów skanujących. Zresztą, QTE jest tutaj bardzo ciekawe i (że też tak to określę) "wielowątkowe".

Liczę na pomysłowe zrealizowanie "kręcenia pupą" (niech będzie częścią gameplayu! ^_^ ) i różnych innych momentów akcji, jak chociażby bijatyk.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

"...Kilkunastominutowa sesja z nowym dziełem Francuzów utwierdziła mnie w przekonaniu, że prace nad Heavy Rain zmierzają w dobrym kierunku, choć nie będę ukrywać, że entuzjazm, jakim darzyłem tę produkcję jeszcze kilka miesięcy temu, troszkę opadł. Cieszy mnie przede wszystkim podobieństwo do Fahrenheita (co jeszcze niedawno wcale nie było takie pewne) i fakt, że oprócz masy quick time eventów, pojawi się też dużo spokojnych, a nie tylko tych szybkich i nerwowych fragmentów. Martwi natomiast oprawa wizualna, która w moim odczuciu trochę straciła na jakości w stosunku do tego, co Quantic Dream prezentowało na początku..."

 

Cytat osoby ktora grala w gre na targach E3...

 

Czyli jednak moje obawy co do pogorszenia oprawy graficznej okazaly sie prawdziwe...

Odnośnik do komentarza
Niestety, nie mialem przyjemnosci grania (czy tez ogladania) w Farenheita. Rozumiem ze ten tytul ma byc innowacyjnym podejciem do gameplay, czyms rewolucyjnym itd., ale ja tego nie widze. To sie nie sprzeda. Naprawde was kreci ten gameplay- wybor, konsekwencje wyboru, QTE? :huh: ... widzialem na gameplay jak laska porusza sie na parkiecie (to chyba nie byl film), wiec jest nadzieja :)

 

 

Zagraj w Farenheita bo nie można słowami na forum przedstawić koncepcji tych tytułów.

Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu Trailera z PSS w HD muszę przyznać że otoczenie słabe ale to nie zmienia faktu że animacja i wygląd twarzy nadal wspaniałe. Jednak pomijając grafikę te trailer ki i sama rozgrywka są tak klimatyczne i przemawiają ^_^ do mnie że czekam na tą grę jeszcze bardziej niż do tej pory pomimo jej wad.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...