Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Filmiki z GTTV ale ładnie powycinane bez wywiadów z twórcami i paroma nowymi scenami-urywkami w jednej całości:

http://www.gametrailers.com/video/exclusiv...eavy-rain/49552 dyskoteka

http://www.gametrailers.com/video/exclusiv...eavy-rain/49553 złomowisko part I

http://www.gametrailers.com/video/exclusiv...eavy-rain/49554 złomowisko part II

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Brandzlujesz sie tak przy kazdej nowej grze na PS3...moglbym nawyszukiwac takich Twoich textow w prawie kazdym temacie w tym dziale forum...zero obiektywizmu...

 

Poza tym nikt nie nazekal...pisalismy tylko ze obecny material pod kontem grafiki jest gorszy jakosciowo od tego co bylo prezentowane rok temu - przy okazji jeszcze wyszlo ze to co widzielismy rok temu nie bylo autentycznym fragmentem gry...co tym bardziej smuci...

Odnośnik do komentarza

Widzę najładniejsze modele postaci i tyle. Chyba, że ty znasz lepszą grę pod tym względem. Ale żeby nie było, że wszystko jest świetne i w ogóle. Nie mogę się przekonać do tych okularków, jakoś mi tu nie pasują. Poza tym HR od pierwszego pokazu jest na mojej liście najbardziej oczekiwanych gier, a kolejne materiały tylko potęgują fascynacje tym tytułem. Jak wcześniej napisałem, mój nr.1 na PS3.

 

PS. Widać, że Madison lubi się dobrze zabawić ;)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Brandzlujesz sie tak przy kazdej nowej grze na PS3...moglbym nawyszukiwac takich Twoich textow w prawie kazdym temacie w tym dziale forum...zero obiektywizmu...

 

No jakbyś był redaktorem, jak to głosi reklama w PE "Największego polskiego serwisu o PS3" (z tymi recenzjami i zapowiedziami przesadzili) to też byś się pewnie wypowiadał w ten sposób :crazy:.

 

Ja Heavy Rain dzisiaj broniłem i nadal będę to robił. Obiektywnie, wbrew temu co pisałem wcześniej, trochę się zmierziłem na widok sceny ze zgniatarką i uciekającym agentem FBI gdyż samo gięcie się karoserii nie było do końca next gen (chodziaż tu też może lekko przesadzam).

 

Jednak co do kwestii wykonania postaci (szczególnie wyrośniętego niggasa) to trzeba przyznać że wszystko wygląda naprawdę fenomenalnie.

Edytowane przez collins
Odnośnik do komentarza
Brandzlujesz sie tak przy kazdej nowej grze na PS3...moglbym nawyszukiwac takich Twoich textow w prawie kazdym temacie w tym dziale forum...zero obiektywizmu...

 

Poza tym nikt nie nazekal...pisalismy tylko ze obecny material pod kontem grafiki jest gorszy jakosciowo od tego co bylo prezentowane rok temu - przy okazji jeszcze wyszlo ze to co widzielismy rok temu nie bylo autentycznym fragmentem gry...co tym bardziej smuci...

Xymek kogo smuci ? Przecież od SAMEGO początku było wiadomo że rok temu filmik pokazany nie jest częścią gry i na pwno nie znajdzie się w niej wiec o co kaman? Ja podzielam zdanie Yetiego ze modele postaci i ich animacja jest niesamowita, a grafika otoczenia na pewno będzie odstawać jeśli będą w miarę duże powierzchnie(za mało ramu w konsolach). Otoczenie ma podkreślać klimat wydarzeń na ekranie ma to być dorosła gra przeznaczona do dorosłych graczy i ja oczekuje zawartych w niej dorosłych śmiałych scen. A moje oczekiwania zweryfikuje życie ale i tak pozycja obowiązkowa na ten rok :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Brandzlujesz sie tak przy kazdej nowej grze na PS3...moglbym nawyszukiwac takich Twoich textow w prawie kazdym temacie w tym dziale forum...zero obiektywizmu...

 

Poza tym nikt nie nazekal...pisalismy tylko ze obecny material pod kontem grafiki jest gorszy jakosciowo od tego co bylo prezentowane rok temu - przy okazji jeszcze wyszlo ze to co widzielismy rok temu nie bylo autentycznym fragmentem gry...co tym bardziej smuci...

Stary nic do Ciebie nie mam ale walisz TAKIE "byki", że aż oczy szczypią jak się czyta :)

 

PS: To, że te fragmenty nie pochodzą z gry było wiadomo od samego początku, twórcy o tym informowali zaraz po ukazaniu się filmiku.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Jestem pod wielkim wrażeniem. Na tą grę czekam już od czasu ukazania się pierwszych informacji. Wrażenie zrobił na mnie Casting, filmik z GDC a teraz to. Jednak to wcześniejsza gra QD czyli Fahrenheit spowodował, że ta gra tak jest przeze mnie oczekiwana. Ostatnie chwile zawiodły jednak cała gra byłą niesamowita. Teraz wielkimi krokami nadchodzi Heavy Rain i zapowiada się świetnie. Gra jest na razie w fazie alfa więc wizualiów nie będę oceniał. Z samej gry też dosyć mało widzieliśmy. Jednak już teraz widać, że jest duchowy spadkobierca Fahrenheit. Mamy QTE, decyzje, śledztwo, niejednoznaczne postacie, świetny VA oraz mo-cap. Czekam na więcej.

 

Znamy już wszystkich bohaterów.

 

http://www.quanticdream.com/images/HR_web.jpg

Odnośnik do komentarza
Przykład Killzone 2. Tak szczerze powiedziawszy to przecież grafika w HR, jest świetna już teraz. Zobaczcie na filmik z klubu.

Filmik z klubu prezentuje sie rewelacyjnie, ale juz na tym wysypisku gra wyglada jakby byla wydana w 2007 roku. Licze na poprawe!

 

Ale skoro twierdzicie, ze developerowi pozostalo jeszcze sporo czasu, to chyba nie mam sie czym martwic.

Odnośnik do komentarza

Oraz na czas (i co za tym idzie pieniadze).

Od poczatku spoedziewalem sie tego, ze cala gra nie bedzie tak odpicowana jak to demko z "wypychaczem".

Na pewno w grze beda miejscowki wykonane tak, lub nawet lepiej jak domek z dema, ale na pewno beda tez slabsze. Gdyby cala gra miala byc tak odpicowana to pewnie premiera mialaby miejsce nie w tym roku a przynajmniej w polowie 2010. Tylko teraz jest pytanie:

Chcemy dobrze dopicowana, super gre w tym roku, czy super gre, dopicowana do granic mozliwosci przynajmniej pol roku pozniej?

Przy czym... tutaj jest kwestia taka, ze dla SONY takie odwlekanie i dluzszy developing to strata pieniedzy.

Wiec dostaniemy gre swietna z grafika na 9-10, zaleznie od fragmentu gry. Mysle, ze nie ma co narzekac.

Btw. Fragment na wysypisku wyglada mimo wszystko bardzo dobrze, tylko memont jak kolo siedzi w wiszacym samochodzie - szwankuje animacja bohatera i twarz jest sztywna, calkowicie pozbawiona emocji (on sam tez siedzi cichutko).

Odnośnik do komentarza

W każdej dobrej grze są lokacje które robią niesamowite wrażenie, ładne i słabsze. Przykładowo w MGS4 Bliski Wschód nie umywa się do Południowej Afryki. Pod każdym względem. Ja wierzę, że Cage i spółka dostarczą gry, która będzie pamiętana przez lata i nie zestarzeje się za szybko.

Odnośnik do komentarza
* gra jest na razie w fazie aplha, jest jeszcze graficznie dopieszczana i wygładzana

* sterowanie zmieniło się nieco od tego, co widzieliśmy w Lipsku

* przejście gry zajmuje aktualnie około 10 godzin

 

z polygamii

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
W tych dyskusjach o grafice nie zapominajmy, że przede wszystkim gra ma zmiażdżyć nowatorskim podejściem do rozgrywki, prowadzenia fabuły, scenariuszem i klimatem. Jeżeli QT spełni swoje obietnice, każdy z nas łyknie HR jak pelikan, przymykając oczy na braki oprawy...

Dokładnie, grafika, grafika i grafika, w kółko to samo. Już teraz gra wygląda bardzo dobrze, nie płakałbym, gdyby HR tak wyglądał podczas premiery. Graficznie to jest zdecydowanie jedna z ładniejszych gier na PS3 (nie twierdze tak tylko ja, odsyłam do różnych zapowiedzi).

To co jest najważniejsze w tej grze, to nowatorski gameplay, przedstawiona historia i poważny ciężki klimat, tylko i wyłącznie dla pełnoletnich graczy.

 

E3 przyniesie nam nowe wiadomości, a także dokładną datę.

Odnośnik do komentarza
Filmik z klubu prezentuje sie rewelacyjnie, ale już na tym wysypisku gra wygląda jakby była wydana w 2007 roku.

 

A powiedz mi jak wygląda gra wydana w 2007 roku?

 

Co do kolegi powyżej - tytuł ten już chwili pierwszej prezentacji ukazywany był jako tytuł, który wyciśnie ostatnie soki z Playstation 3.

Więc od gry wymaga się dużo więcej w kwestii oprawy. Niestety, tak już pozostanie - liczy się pierwsze wrażenie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...