Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak moje obawy co do pogorszenia oprawy graficznej okazaly sie prawdziwe...

 

Dlaczego opierasz się na zdaniu innej osoby? Najlepiej jest oceniać własnymi oczyma i wtedy jak gra wyjdzie. Ja czekam na demo z dyskoteki oraz ujawnienie nowej postaci. Widzieliście na trailerze te sceny z miasta i jakiegoś centrum handlowego? Ten tłum ludzi robi wrażenie.

 

Odnośnik do komentarza
Oglądam ten fragment z dyskoteki, wszystko za(pipi)iście wygląda ale patrze sobie na twarz bohaterki z bliska i myśle sobie WTF?! To jest jakiś transwestyta z cyckami, popatrzcie na jej twarz

Właśnie rozwiązałeś najwiekszą niespodziankę i tajemnicę HR i wszystkim nam popsułeś zabawę ;)

Odnośnik do komentarza

Ojj tam Blue - trochę luzu - pożartować nie wolno? ;)

 

Za każdym razem gdy oglądam materiały z HR przypominają mi się stare dobre przygodowki point&click - ja wiem że to zupełnie inna bajka ale takie mam skojarzenia.

Odnośnik do komentarza
HEHE najwiekszym mega twistem w "Heavy Rain" bylo by to, gdyby w pewnym momecie gry okazalo sie, ze to wlasnie jedna ze starowanych przez gracza postaci jest origami killerem :) .

To już jest tak oklepane, że nawet bym brwią nie ruszył, gdyby tak się okazało. :P

 

Liczę naprawdę na jakiś zdumiewający i zaskakujący scenariusz.

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieje że za wszystko nie będą odpowiedzialni kosmici i cyborgi <_<

Coś mi nie pasuje w tyn nowym trailerze, Cage mówił w wywiadzie dla gamespotu (o ile dobrze zrozumiałem) że ma być w nim ujawniony trzeci bohater a na TGS ostatni czwarty, a dalej są znane tylko 2 postacie Madison i gostek z FBI. No chyba że jeszcze dzisiaj dostaniemy nowy trailer :)

Odnośnik do komentarza
A co wy tak koniecznie chcecie znac te postacie juz teraz? Ja wole poznac je dopiero w grze.. IMO i tak juz niepotrzebnie pokazali 2 bohaterow.

Niestety ciezko bedzie bronic sie przed newsami na temat HR jeszcze przez ponad pol roku.

 

Dwóch? Z tego co zdążyłem zauwazyć pokazano już wszystkich czterech.

 

Co do fabuły- nie zdziwię się ( a bardzo, bardzo chciałbym się mylić) jak scenarzysta na końcu pierdyknie coś science- fiction.

 

Farenheit tak do 2/3 gry był niesamowity. Właśnie do momentu kiedy scenariusz zaczął zalatywać matrixem i superherosami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...