Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na początku gry w tej komnacie w której pierwszy raz używamy punktów doświadczenia jest taka skrzynka, naciskam ją i pojawia się informacja żeby dowiedziec sie jak pozyskiwać przedmioty bohaterów muszę odwiedzić jakąś tam strone, byłem na niej, ale nic sie nie dowiedziałem..

Powie mi ktos jak otworzyć tą skrzynkę i co w niej jest? :slinotok:

Odnośnik do komentarza

Jak zdobyć 2,5mln? Bo nie wieże, że mozna sie dorobic na pracach? Przeszedłem dwa razy grę i za drugim wybrałem bogactwo, a to tylko jedne mln :/ Z resztą nie można przej śc dwa razy gry na tym samym save! :/ Tak to ciagle bym wybieral bogactwo ;p

 

Soul jak zdobyłeś tyle mamony? Za ten milion kupowałeś nieruchomości i ci się wrzuciło?

 

Drugie pytanie ktoś z was jak kupił zamek to w jego grobowcu był eliksir dzieki ktoremu zmieniamy plec ktoś z was zmienił i są za to jakies osiągnięcia?

Edytowane przez Fuji
Odnośnik do komentarza
Kurna , było już wiele razy w tym temacie , poczytaj dokładnie. Dodam , że rozchodzi się o przestawienie daty w interfejsie.

Tak juz mam dzieki :)

A inne pytanie kupilem prawie wszytkie nieruchomosci i ciagle nie moge odblokowac osiagnieca co mowi, abym mial kraj rozwiniety za ponad 2,5mln, dobrze mowie?

Za kup[owanie wszystkich broni mozna cos odblokować?

Odnośnik do komentarza

Macie za kare za to ,ze graliscie w Pub Games ;P Ja nie gralem i dopiero po dzisiejszej nocy ,po kupieniu dwoch domkow (jakies 7h gry za mna) dostalem 20k i zaczynam szarzowac z kasa. Drugie - pobaw sie magia zamiast headshotami, zobaczysz ,ze wtedy ginie sie jakos szybciej.

 

Gdzie sie kupuje dodatki do broni? Kupilem sobie w koncu jakies 2 nowe i w obu mam 2 dziurki na wklady. A mam tylko jeden na atrakcyjnosc z poczatku gry.

Odnośnik do komentarza

Mam dwa pytania:

1.O co chodzi z tymi posągami przy których trzeba użyć gestów? Przecież nic się za tnie chyba nie dostaje(przynajmniej ja nic nie zauważyłem)

2.Zebrał ktoś wszystkie gargulce i/lub srebrne klucze? Co się za nie dostaje?

 

A tak przy okazji beznadziejnie zrobili z wyborem pod koniec

jeśli nie wybierze się "rodziny" (czego akurat NIESTETY nie uczyniłem pozostaje się bez psa i nie dość że przepada ciekawa opcja to nie można wykonać kilku questów w tym archeologa(chciałem zostawić sobie na koniec a tu kicha). No i można zapomnieć o wykrywaczu skarbów i kopaniu

 

I szkoda że gra zapisuje się tylko na jednym slocie. Strasznie to denerwujące.

Edytowane przez szymen
Odnośnik do komentarza
Mam dwa pytania:

1.O co chodzi z tymi posągami przy których trzeba użyć gestów? Przecież nic się za tnie chyba nie dostaje(przynajmniej ja nic nie zauważyłem)

2.Zebrał ktoś wszystkie gargulce i/lub srebrne klucze? Co się za nie dostaje?

 

Ad.1 Musisz przy nich użyć takiego gestu jaki oni pokazują, wtedy np. otworzy się jakaś brama lub coś innego

spróbuj w Ogrodach Fairfax

 

Ad.2 GDy zbierzesz wszystkie srebrne klucze i kupisz Zamek Fairfax

bedziesz mógł otworzyć skrzynie w zamkiu w której jest 50k złota, a za zabicie Gargulców bedziesz mógł znaleść ich skarb + oczywiście są za to achievementy

 

 

A.L.I

nie można

 

Edytowane przez Mango0700
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...