Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fable II jest przegenialną grą do przechodzenia w co-opie ze swoją drugą połówką. :) Dziewczyna, która prawie nigdy w nic grać nie chciała teraz sama proponuje partyjkę w Fable II, a nawet zaczęła grać sama od początku, żeby zobaczyć jak to wygląda z tej złej i zepsutej perspektywy. ;) (laska w różowym gorsecie, kozakach i tych krótkich spodenkach, z czerwonymi oczami, rogami na czole i czarnym psem, którego nazwała Lucyfer strzelająca do niewinnych mieszczan daje radę ;)) Poza tym czasami rozbraja mnie to, w jak inny sposób dziewczyny odbierają to, co się dzieje na ekranie. A i pomysły ma niezłe (np. tańczenie, żeby odwrócić uwagę ludzi od mojej postaci okradającej właśnie sklep - to działa :])

 

Jak dla mnie jedna z lepszych gier tego roku.

Odnośnik do komentarza

Hejas: Gre kupiłem z myślą o mojej drugiej połówce, tylko że ona nie chce grać ze mną... Woli sama ;p

Nie podoba jej się kamera, bo nie może patrzyć tam gdzie chce, i łazić gdzie chce, szukając skarbów z psem po całej mapie (ma tendencje do szukania w każdym, nawet najmniej prawdopodobnym zakamarku, co mnie irytuje ;p), a ja w tym jestem zbędnym balastem kiedy z nią gram.

Poza tym w coopie głupie jest to że drugi gracz jest jakimś podrzutkiem. Nie można nawet biegać własną postacią tylko jakimiś odpowiednikami typu Zła kobieta, Dobry mężczyzna itp.

 

PYTANIE: Czy da się jakoś przejść tą misje z Świątynią światła? Raz dałem trochę złota, potem gdy słońce było w zenicie dałem więcej i zdobyłem mieczyk, ale misja się nie skończyła i każą mi dalej zbierać głupie datki. Można dawać te datki w jakiś sposób żeby ukończyć misje?

Odnośnik do komentarza

Wyspa jest już do ściągnięcia w dwóch wersjach. Premium daje możliwość zwiedzania wyspy z wszystkimi korzyściami wynikającymi z tego, Free jest wersją która umożliwia granie w coopie z tymi którzy już biegają po Knothole, i zdobycie jakichś unikatowych przedmiotów. O dziwo oba ważą 532 mb.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Niestety w tym wypadku tak nie jest. Darmowa wersja jest tylko po to aby wejść do Knothole w taki sposób jak opisuje Drantzell. Trudno, żeby free było pełne gdy Premium kosztuje 800 punktów. Nabył mój stary i już pocina. Niezły klimat i chyba sam nabędę na swoją konsolę owy dodatek. Szkoda jeno, że jest po angielsku. Dalej, jesteśmy 100 lat za murzynami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...