Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jeszcze nie zwiedzałem wyspy, ale dziewczyna, która jest ode mnie lepsza w Fable, (188 punktów na strzelnicy i wygrała mi Red Dragona :o) ją już zwiedzała i stwierdziła że jest nudna. Podobno trzeba uważać ze zwiedzaniem mapy, zanim się pójdzie dalej w quecie, bo niektóre przedmioty z początku mogą być nieosiągalne później.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gra jest dość łatwa, trudność sprawić może w grze raptem jedna walka. ;)

 

Miał ktoś taki problem, że obszedł całą lokacje i zebrał wszystkie klucze, ale jednak mu jednego nie zaliczyło? Zebrałem wszystkie, a w statach mam napisane 4/5. Jakieś rady?

 

Jeśli klucz był w lokacji z jakimś questem i ty wchodząc do niej rozpoczynałeś questa, zabierałeś klucz i nie kończąc questa wychodziłeś to nie zalicza tego klucza. Musisz skończyć quest z zabranym kluczem, wtedy go zaliczy. ;)

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza
Gra jest trudna czy latwa? Bo nie mam wielkiego doswiadczenia w grach xrpg (zawsze daje punkty na atak/skile ;)) a pamietam ze Fable LC sprawialo mi klopot na bagnach czy cmentarzysku (poczatek gry mozna powiedziec)

 

Jak chcesz mieć super easy mode combat to zrób tak. Przejdź kilka początkowych misji żeby odblokować broń i guna z miejscami na usprawnienia. Potem zarób kasę jako barman, kowal czy drwal (polecam barmana) i kup broń z dwoma miejscami na usprawnienia, a najlepiej dwie bronie. Następnie zakup u kamieniarza usprawnienia Ghoula, Przeklętego Wojownika, Mistrza Walki i może być np. Złotego Dotyku.

 

Teraz myk polega na tym, że jeżeli wolisz prać kolesi po pysku niż do nich strzelać to pakujesz w broń augment Przeklętego Wojownika i Mistrza Walki, a w pistolet pozostałe dwa. Jak życie spadnie do niskiego poziomu puszczasz serię z guna i już masz pełne. Gdy wolisz strzelać niż bić wpakuj augmenty na odwrót.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...