Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mie no chyba pierwsza gra w życiu, która tak ciekawie oddaje dwoistą specyfikę ludzkich czynów :) Szczerze to po premierze nie byłem jakoś nastawiony na kupno, ale że nadarzyła się okazja przy wymianie to czemu nie...

Pierwsza moja gra, w której nie podglądałem listy achievmentów, bo nie chcę psuć sobie zabawy - i tak za każdym achivmentem typu Hunter, Executioner uśmiecha mi się morda, kiedy podczas eksploracji i dewastacji świata przypadkowo wyskakują :D

 

Jest to też pierwsza gra, którą przechodzę jako naprawę zły madafaka... właściwie to mój bohater jest bestią w ludzkiej skórze.

- Sklep jest za drogi żeby go kupić?? Zabijam właściciela i od razu cena spada...

- Partnerka/żona u mego boku ?? Jasne ale tylko w drodze do Świątyni aby złożyć ją w ofierze...

- O bazbronny królik? BAAAAM!!!

Nic dziwnego, że moja postać ma zgniłozieloną popękaną skórę, żołtozielone ślepia i rogi wystjące spod kaptura.

Nie no serio nigdy tak się nie bawiłem wcielając się w "złą" postać.

 

Przechodzę grę takim czarnym charakterem, dopiero przy drugim podejściu stworzę sobie kobiecą święto(pipi)liwą heroinę co to wszystkich uciśnionych broni.... a dopiero potem obczaje jakich achievów mi brakuje...

Serio zbyt dobrze się bawie eksplorując świat, żeby nawet zerkać na listę osiągnięć.

 

BAAAAARDZO ciekawa gra, jak dla mnie zaskoczenie roku (choć jutro zobacze co pokaże Dead Space) - bo osobiście nie liczyłem na ochy i achy.

 

Gram na razie jakieś 10 godzin i mogę śmiało ocenić grę na 9 z minusem

Edytowane przez opall
Odnośnik do komentarza
stoje przed trudna decyzja :P

 

Ktore zakonczenie wybrac i jakie beda tego nastepstwa ?

 

 

 

Czy jezeli wybiore poswiecenie (przywrocenie do zycia wszystkich co zgineli przy budowaniu iglicy) odblokuja mi sie np. jakies nowe posiadlosci do zakupu ?

 

Jezeli wybiore milosc ( w sumie na zonie mi nie zalezy bo i tak chce ja wyslac w ofierze ;]) to oprocz przywrocenia psa beda jeszcze jakies plusy?

 

na bogactwie mi nie zalezy bo mam 4 "bańki" i nie wiem co z nimi zrobic ;]

 

 

 

Chyba najlepiej wybrać psa ze względu na silver keys (o ile będziesz ich szukał), kilka z nich jest do wykopania i jeśli ich wcześniej nie znalazłeś to po zakończeniu gry bez psa nie dasz rady.

 

Odnośnik do komentarza
Mam pare nieruchomościm,które dają mi zarobić 1000 kasy, zrobiłem trick z przestawieniem zegara na 2025 i jakoś nic się nie dzieje, nie dostaję nic. Wie ktoś o co chodzi?

 

Musisz zapisać grę , wyjść do dashboarda , odłączyć sie od xbox live (I NIE PODŁĄCZAĆ DOPIERO DO KOŃCA !!) , zmienić datę na 2025 , wystartować Fable 2 , [DOSTAJESZ KASĘ] , ZAPISUJESZ GRĘ , łączysz się do live'a , wchodzisz do Fable , zapisujesz grę <---- to jest ten sekret

Odnośnik do komentarza

Fable Lost Chapters było baśniowe , grafika jak na xboxa była pierwsza klasa , było wspaniałe...

Pograłem godzinę w Fable 2 i ......Grafika jak na pierwszym xboxie wtf :huh: . Ta cała złota nitka się gubi co chwilę . Po tej godz grania gra nie wywarła na mnie wrażenia pozytywnego , pewnie jak pokończę to co mam to się za nią zabiorę i może sprawi mi tyle radości co jej poprzednia część

Odnośnik do komentarza

Grr... to było zbyt proste... ;) Dzięki.

 

Ja zakupiłem na tą końcówkę roku Fallouta, Gearsy oraz Fable 2. No i Fable 2 spowodowało że wszystko inne w odstawkę... Skończyłem jako dobry teraz robię wszystko jako zły. I wciąż nie mogę się nacieszyć grą. Irytuje brak otwartego świata, pewne bugi, itd ale i tak nie mogę się oderwać. I chyba tylko o to w sumie w każdej grze chodzi.

Edytowane przez Nexus-6
Odnośnik do komentarza
A swoją drogą co to sa te lalki bochatera bo jest osiągnięcie

 

"Zbierz wszystkie lalki bohatera "

 

jak ja lubię leniwych ludzi :/

http://www.xbox360achievements.org/game/fable-2/guide/

 

Tu masz opis wszystkich osiągnięć. Tylko nie pisz, że nie znasz angielskiego... ----> www.ling.pl

A Opera ma wbudowanego tłumacza, więc może czas pokorzystać trochę z głowy i z dobrodziejstw internetu. <_<

Edytowane przez opall
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...