Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm , grę skończyłem parę tygodni temu i powiem wam tak... rewelka ! gra wciągnęła mnie doszczętnie ! gameplay jest świetny i nie dostrzegłem za dużo bugów. muzyka jest świetnie dopasowana a fabula interesująca. Grę bym poleciał każdemu ponieważ sam nie grałem w Fable 1. Jestem pod wrażeniem i sadze że gra faktycznie może zostać gra roku ponieważ bardziej mnie wciągnęła niż GOW 2 :P Polecam ! 9+/10

 

PS. Grę sprzedałem ale jest tak rewelacyjna że "dostanę ja od mikołaja" po raz 2 :P

Edytowane przez BBGodzilla
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Krótko i na temat.

Wczoraj w nocy skończyłem grę jako maksymalnie zła postać.

 

Zwała, bo jak na końcu gry Lucien nie ma już pola ochronnego i zaczyna coś gadać i prawić jakie to on wielkie dzieło chciał stworzyć... powiedział dwa zdania, a ja przez przypadek go zastrzeliłem .... no i nie usłyszałem co finalny boss miał w ogoóle do powiedzenia - uwielbiam tą grę !!! :D I oczywiście jako postać, która miała wszystko w (pipi)e wybrałem skrzynie złota ;P... jedyne czego, a właściwie kogo mi szkoda to psa :/ Teraz historia czeka na powtórkę - tym razem święto(pipi)liwa heroina :)...btw. no i niestety na koniec wypiłem miksturę w zamku Fairfax... :lol:

 

 

Świetna gra, BAWIŁEM się jak nigdy, wieeeeeelkie pokłady miodności drzemią w dziele Piotrusia Naginacza Prawdy :)

A pomyśleć, że na początku w ogóle grą nie byłem zainteresowany... ominęło by mnie mnóstwo zabawy.

 

Ogólna ocena końcowa 9 +

Trzeba zagrać!

Edytowane przez opall
Odnośnik do komentarza

Cóz,całkiem niedawno kupiłem Xboxa 360,posiadam Kun Fu Syf,Lego Indiana,Halo 3 i Mass Effecta(chyba z 4 raz przelaze,czlape do 60)

Czy warto kupic Fable II ?Zwarzajac na fakt ze lubie RPG,i na ile +- dostarczy mir rozgrywki(z robieniem gry watek+poboczne oraz opcja 100% gry)

Jak nie fable II to co :P

Odnośnik do komentarza
Cóz,całkiem niedawno kupiłem Xboxa 360,posiadam Kun Fu Syf,Lego Indiana,Halo 3 i Mass Effecta(chyba z 4 raz przelaze,czlape do 60)

Czy warto kupic Fable II ?Zwarzajac na fakt ze lubie RPG,i na ile +- dostarczy mir rozgrywki(z robieniem gry watek+poboczne oraz opcja 100% gry)

Jak nie fable II to co :P

 

ojjj warto! Chociaż to bardziej przygodówka akcji niz erpeg z krwi i kości. Aby zrobić grę na 100% musisz spędzić coś koło 20 h + trochę czasu online. Ale co najważniejsze to podczas tych 20 godIn ani razu nie poczujesz znużenia światem/systemem walki/ questami... wszystko na serio jest mocno wciągające, a Albion (pomimo że maksymalnie wykręcony ) jest światem spójnym i bardzo przekonywująco pokazana jest zależność Twoja akcja <--->rekacja świata/otoczenia. ( tak w skali mikro jak i makro)

Odnośnik do komentarza

Generalnie laski wyglądają nieźle tylko wtedy, kiedy nie pakujesz nic w siłę. Właściwie to najładniej wyglądają chyba te od skilla, bo czarodziejkom mordy ryją te świecące tatuaże (od pakowania will).

 

Złe bohaterki niestety będą szare i z rogami. Rogi można zakryć odpowiednim nakryciem głowy, ze skórą chyba nie da się nic zrobić.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info. Właśnie coś mi się tak wydawało że można spróbować być Złym ale jednocześnie wcinać wszelkie towary wpływające na Czystość. Będę próbował.

 

No i faktycznie muskulatura i waga wpływają na wygląd - pewnego wieczoru gram sobie i coś czuję że jest jakby nie tak. Albo ja już dziś za dużo wypiłem albo moja postać jakoś się "wygięła"... :-) Ważyłem za dużo. Tak odkryłem że można wpływać na wygląd - dla hecy można bardzo np. się utuczyć - wygląd komiczny. 8)

Edytowane przez Nexus-6
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
czesc powiedzcie mi gdzie mozna kupic bialy barwnik do szmat

czy w fable sa gildie tak zeby bylo mozna dolaczyc do jakiejs gildii najbardziej to mnie interesi magów

czy mozna sie spowrotem zejsc jak mnie żona rzuciła?

1. normalnie w sklepie z ciuchami lub u stylistki tylko wabi się "zbabiały"

2. nie ma z tego co mi wiadomo

3. nie wiem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...