Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 613
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Calak ;] Mogę komuś pomoc jak ktoś by chciał w kilku kretyńskich acziwach, bo mam wszystko w tej grze co można by było zdobyć (wszystkie skille, komplet lalek).

 

Gra ładna, ale jednak ten klimat nie powala do końca. Wolałem moralne wybory np. w KOTORze. Gra się jednak bardzo przyjemnie i wszystkim mogę polecić.

Podobał mi się motyw jak pod koniec gry wychodziło się poza obszar naszej farmy. W tym jedynym miejscu w grze mnie ciarki przeszły :)

 

Po tym bajkowym klimacie czekam teraz na coś ostrzejszego - RE5 i DLC GTA, żeby odreagować ;]

Odnośnik do komentarza
Dopiero zaczynam grę ale jak będę potrzebował pomocy to się do ciebie zgłoszę, OK?

 

Ok. Nu problemo.

 

Jedna z wad gry to jest taka że strasznie lami, kiedy ma się dużo przedmiotów. To jest masakra jakaś. Nigdy w żadnym rpg nie miałem z tym takich problemów. Np. W Final Fantasy 7 na PSX miałem tysiące przedmiotów i gra chodziła płynnie, a tutaj wystarczy mieć 100 i już są problemy. Żal.

 

EDIT: I to na konsoli NOWEJ GENERACJI O_o

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Pogralem troszke i strasznie mi sie podoba tytul. Prosty interfejs, nie ma 30 roznych zdolnosci, wybieranie miedzy dobrem a zlem (jest co jakis czas a nie 2 razy w ciagu fabuly...), troche szukania, bieganie za psem,itp. Taka w sam raz dla newbie w tym gatunku. Kolejny tylul TYLKO NA XBOX360 ze slaba oprawa graficzna jak Forza/Halo/2Human ale za to prawie kazda z tych gier Only ma COOP ;)

Odnośnik do komentarza

Stylizowana jest na bajkowe klimaty ale limit 30 fpsow, lekkie dropy, tekstury slabej jakosci jak rowniez modele przeszkadzaja grze wydanie w 2008r. Widze ja w 720p i to wg mnie wyglada Fable 1 w HD. Widziales Bullego na 360? Gra wlasnie tak wyglada :) wyzsza rozdzialka, lepsze texutry, lekko ulepszone modele ale ogolne wrazenie sprawia slabe a nawet zalosne :). GOW1 o wiele lepiej wygladal ;). Grafika mi nie przeszkadza raczej tylko narzekam na slaba oprawe na taki tytul od Piotrka, tylko na X360, gra wydana w 2008.

 

Najwazniejszy jest fun a tutaj tego wiele jest i grafika nie przeszkadza choc jest zal ze mogla wygladac lepiej ;)

 

Takie pytanie bo widzialem w temacie o aczivach ze latwym sposobem na kase jest poprostu przestawienie daty gdy mamy domki kupione ;). Glownie gram z restartem zegra czyli grudzien 2005, jak polacze sie z live pograc np. coop to zmieni mi sie data. Niby mijaja 4 lata wiec kasa wplywa (chyba ze to update zmienil), ale potem znow mam date 2005 i jak to bedzie mialo sie do sejwa w 2007 a nawet jesli bedzie restart po grze granej w 2005 (offline czyli) gdy wlacze ja jutro i tez bede mial 2005?. (Gry X jest wpiety go gniazda to swobie tak sssssyczy :) wiec kabel zasilajacy wyjmuje ;))

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
Najwazniejszy jest fun a tutaj tego wiele jest i grafika nie przeszkadza choc jest zal ze mogla wygladac lepiej ;)

Idąc twoim tokiem rozumowania każda gra mogłaby wyglądać lepiej , a nawet gdyby wyglądała lepiej to nadal można jej zarzucić to samo.

Żal - Bezpodstawne na siłe czepianie, lol .

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Nie kazda, jest duzo gier ktore wygladaja przystepnie na dany rok wydania nawet mocne sredniaki wygladaja dobrze. Kilka gier jak Halo3/Forza2/Too Human/Kane and Lynch wygladaja mizernie - spokojnie poszly by jeszcze na X1. Gdyby oprawa byla taka jak na filmikach nie mialbym zastrzezen ;), nie mow mi ze Fable 2 dobrze wyglada. Tak moglo wygladac przez pierwsze polroku po starcie 360.

Odnośnik do komentarza

niesamowita gra. ma w sobie tyle magii, coś pięknego. pies mnie powalił maksymalnie, genialny motyw. troche w porównaniu z jedynką jest zwalone rzucanie czarów, ale tak czy siak imo jedna z najlepszych gier na x360. takiego klimatu oczekiwałem, takich widoczków o wschodzie słońca, takiej muzyki przy przedzieraniu się przez łąkę pełną kwiatów - mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza

Mam dwa pytanka:

 

 

W momencie kiedy główny bohater ginie, fabuła gry przenosi się w czasy jego dzieciństwa, trzeba tu wystrzelać butelki, załatwić kilka żuków na polu oraz zagonić kury do zagrody. JAK ZAGONIĆ TE KURY? I rozumiem, że nie przejde tego etapu dopóki nie zrobie wszystkich czynności zanim minie dzień?

 

 

A drugie pytanko, to będąc w powyższym etapie, ile zostało mi do końca gry?

Odnośnik do komentarza

Tak jak mówi il capitano, musisz je kopać. Zresztą nic nie musisz robić, wystarczy, że nawet będziesz stał w miejscu. Liczy się końcówka - pobudka w czasie spania. Co do drugiego pytania - za jakieś 0,5h powinien być koniec z tego co pamiętam.

Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza

Juz prawie koncze Fejbla dwojeczke, i kurde, ta gierka jest cudowna : D Pewnie, to moje totalnie subiektywne zdanie i inni moga uwazac ja za syf lub tylko za dobry tytul, ale musialem sie podzielic ta informacja ;) Zreszta, mi juz czesc pierwsza niesamowicie przypadla do gustu, ten bajkowy swiat z czajacymi sie niebezpieczenstwami (wilkolaki), fajny klimacior jest. Niby wszystko bajkowe i slodkie, a jednak wrzucono tutaj takie motywy jak legendy o Banshee czy wlasnie wilkolakach, imo bardzo fajne rozwiazanie, taka mala zmiana klimatu, z bardzo bajkowego, na taka chora bajeczke raczej, podoba mi sie to ;) Jedyne co wkurza, to gesty. Kurde, czy tworcy nie mogli zaserwowac nam normalnych dialogow? Wtedy bylby juz miod pelna geba, rozwiniete dialogi, wiele opcji wyboru, to byloby cos. Marzy mi sie gierka zrobiona systemem jak w Kotor'ach na przyklad (masa gadania), umieszczona wlasnie w Albionie, to by bylo cos ;)

Odnośnik do komentarza

Mnie również gra w jakiś sposób zachwyca (i podobnie jak Ty, myślę, że gesty są dużym nieporozumieniem). Jednak co innego mnie denerwuje: głupie bugi, które zauważyłem. Raz przez cały czas wyświetlał mi się mniej więcej taki komunikat: "Jeśli chcesz ulepszyć przedmiot, kup nowe meble". Przez bite kilka godzin "wisiał" on u góry ekranu. To jeszcze nic: aktualnie nie mogę pójść spać i nie wiem dlaczego. Spotkaliście się z czymś podobnym? Wyświetla się komunikat: "Nie możesz spać" i nic się nie da zrobić (wykonałem kilka misji, zapisywałem i wczytywałem grę i nic nie pomogło).

Odnośnik do komentarza

Kurcze... wysłałby mi ktoś czerwony barwnik królewski?? Bo mnie zaraz krew zaleje, nigdzie nie mogę go kupić....

 

Według mnie gesty to znak rozpoznawczy Fable i idealnie pasują do klimatu bajeczki. Fajnie jest wbić się na środek rynku w Bowerstone, zebrać gapiów i walnąć bąka:)

 

Albo rozebrać się i odtańczyć "wulgarne kołysanie" ;PP

Edytowane przez Kathleen
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...