Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

The first two screenshots showcase improved vegetation, grass, LOD and shadows The third screenshot shows the latest version of a city scene, where lighting and texture have been improved as well.

They were all taken on a recent build on a standard PS4.  In addition to that, we learn that the game now runs at stable 30 FPS in most areas.

According to Tabata-san, the development team managed to reach the visual level they were aiming for.

 

You can check out the images below. Keep in mind that the livestream was broadcasted in 720p. so the game will look even better on your screen.

 

 

FFXV-3.jpg

FFXV-2.jpg

FFXV-1.jpg

Odnośnik do komentarza

Jestem na mega głodzie jRPG więc nawet jak ta gra nie będzie tym,czym każdy by chciał aby była, to i tak podejrzewam, że nadal będzie "dobrą" grą. A ten świat wygląda niesamowicie - i nie chodzi o grafikę, a o sam design.

 

Piszecie w kółko o tym jak grafika jest ważna, a ja w tym czasie świetnie bawię się w Ni No Kuni.

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Grafika jest w porzadku, nie poraza ale tez nie odrzuca. Jesli jednak chodzi o swiat to po takim okresie czekania na finala liczylem na troche" cieplejsze" tla.

Liczylem, ze ktos wlozy w to wiecej pracy i serca i takie miejsca jak wnetrza mieszkan czy restauracje beda pelne detali( brudne naczynia w zmywaku, niepozbierane talerze na stolach), chcialbym, zeby nie bylo tak cholernie sterylnie ale przeciez nie mozna miec wszytskiego a cala reszta zapowiada sie gruubo.

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Akurat cel-shading tworzy się troszeczkę inaczej i wcale mniej mocy nie potrzeba na stworzenie ładnie wyglądającej gry jak Ni no Kuni a jeżeli twierdzisz że to poziom handhelda to zobacz DS'ową wersje i przyjrzyj się dokładnie, różnicę zobaczysz jak na dłoni (no i też chodziło o to że za aspekty artystyczne odpowiadało Studio Ghibli i gra nie mogła się różnić pod tym względem).

Odnośnik do komentarza

Każdy lubi co innego. Dla mnie gry komputerowe mają wyglądać jak gry komputerowe, a nie jak malowana animacja. Forma takiej prezentacji świata nadaje się dla konsol Nintendo lub tytułów mało poważnych, jak Borderlands.

 

Mam nadzieje że XV zaprzentuje w końcu fabułę na choć minimalnie dojrzałym poziomie. Sam design świata jest przyzwoity. Wykonanie już nie jest na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...