Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Fianl Fantasy w realistyczniejszym i brudniejszym świetle, nadal nie moge w to uwierzyć, coś jak bajka :D. Kto wie może to jest/będzie najbardziej oczekiwany FF w dziejach ?.

Nomura kazał zespołowi przypatrzyć się najlepszym grom TPP aby udanie oddać atmosferę "napięcia" akcji (w sensie: intensywności)

Gears Of War ? :>, to byłaby dopiero intensywność.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Fianl Fantasy w realistyczniejszym i brudniejszym świetle, nadal nie moge w to uwierzyć, coś jak bajka :D. Kto wie może to jest/będzie najbardziej oczekiwany FF w dziejach ?.

Nomura kazał zespołowi przypatrzyć się najlepszym grom TPP aby udanie oddać atmosferę "napięcia" akcji (w sensie: intensywności)

Gear Of War ? :>, to byłaby dopiero intensywność.

 

Raczej God of War TO by byla "intensywnosc" ;)

Odnośnik do komentarza
Nie wiadomo nic o systemie, powiązania z KH wzięły się tylko z tego, że Team KH pracuje nad tą grą, ale to nie znaczy, że skopiują system walki ze swoich poprzednich gier, więc nie ma co prorokować.

Z tego co napisał Enkidou jednak można takie wnioski wysnuwać.Przeczytaj uważnie post 185.

No i? To nie znaczy, że system walki będzie identyczny. Zobaczymy jak w końcu pokażą walkę.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Poza tym rozumiem, że KH mógł się nie spodobać ze względu na wszechobecny misz-masz. Kaczor Donald czy Goofy vs hordy bezdusznych Nobodies trochę średnio do siebie pasują. Myślę, że nawet jeżeli wzorowali się na KH to wzięli z tego systemu to co najlepsze - dynamikę. A i cała otoczka Versusa jest inna, bardziej spójna, mroczna, realna. Będzie git.

Odnośnik do komentarza
NIE WAŻNE czy będzie identyczny czy nie.Samo wzorowanie się na nim,mówi że nie spodoba mi się ta gra,tak samo jak KH.Kurde,może mi coś nie pasować,czy muszę się podniecać tą grą?Odkąd usłyszałem,że bezie system oparty na KH nie interesuje mnie już za bardzo ta gra po prostu

Do czasu premiery jeszcze zdążysz nieraz zmienić gust, zobaczysz :D.

Odnośnik do komentarza
Poza tym rozumiem, że KH mógł się nie spodobać ze względu na wszechobecny misz-masz. Kaczor Donald czy Goofy vs hordy bezdusznych Nobodies trochę średnio do siebie pasują. Myślę, że nawet jeżeli wzorowali się na KH to wzięli z tego systemu to co najlepsze - dynamikę. A i cała otoczka Versusa jest inna, bardziej spójna, mroczna, realna. Będzie git.

System walki mi się nie podobał w KH.Zobaczymy ,może zmienię zdanie...

Odnośnik do komentarza
KH mógł się nie spodobać ze względu na wszechobecny misz-masz. Kaczor Donald czy Goofy vs hordy bezdusznych Nobodies trochę średnio do siebie pasują

Ba, do dzisiaj mam koszmarki po tym (że Donald mi z lodówki wyskoczy) :D.

KH to wzięli z tego systemu to co najlepsze - dynamikę. A i cała otoczka Versusa jest inna, bardziej spójna, mroczna, realna. Będzie git.

No osobiście już jestem napalony - mroczniejszy, realniejszy niż kiedykolwiek FF plus ten system walki, jeszcze by dali jakąś ostrą muzyke i moge umrzeć spokojnie XD.

Odnośnik do komentarza
Dla mnie ziszczeniem marzeń byłby system podobny do DMC, bo Ninja Gaiden to zdecydowanie zbyt wysoka półka. No i do tego 12 "broni-mieczy" księcia + możliwość zmiany w locie. Orgazm

Lol no ale bez przesady, nie to miałem na myśli !!, nie profanujmy :P.

Odnośnik do komentarza

Ja tam na razie licze na to aby nie wyszedł z tej części totalny hype gdzie potem gra pozostawi wiele do źyczenia, na razie SE dobrze robi wypuszczając skąpo materiały o FFvXIII. Mimo że główny bohater jest jak najbardzie Final'owy to jednak dzięki temu że ciągle jest poważny to przypomina Kaim'a Argonara i to mi się podoba :D

Odnośnik do komentarza

Gdyby w Versus był taki system walki jak w DMC, to byłabym zachwycona :D Do tego ten klimat, taki mroczny i tajemniczy, no i główny bohater przypadł mi do gustu :rolleyes:

A teraz coś na temat dlaczego FFvXIII wygląda lepiej od XIII, już dość dawno przeczytałam, że jest to spowodowane tym, że nad Versus prace rozpoczęto później dlatego do jego tworzenia wykorzystano drugą, albo nawet trzecią wersje silnika, a nie tak jak w przypadku XIII pierwszą :)

A tak w ogóle to witam wszystkich ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...