Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, zwyczajne chipsy paprykowe, nie do odróżnienia w ślepej próbie od laysów. Do starych crunchipsów też nie znalazłem podobieństwa, bo one miały akurat dość charakterystyczny smak z nutą marchewkową.

 

To już wiadomo czemu przez tyle lat nie reaktywowali marki, nie wiedzą jak albo nie mogą uzyskać dawnego smaku (może się okazało, że tamta mieszanka przypraw była rakotwórcza xD), a z biznesowego punktu widzenia bez sensu, żeby wypuszczali produkt konkurencyjny dla crunchipsów. Taccosów nie dostałem :<

Odnośnik do komentarza

Profanacja!!! kupiłem taccosy w nadzieji że to to samo co kiedyś, jednak nie. Zupełnie inny przesolony smak, inny kształt, inna konsystencja. Teraz to takie słone prażynki o smaku słonego bekonu, kiedyś to były chrupki kukurydziane przypominające pierścien i o dobrym smaku prosiaka. Smak nie powrócił, biedronka taka niedobra....

 

Inna sprawa to taka że w dupach nam już za dużo, i to co kiedyś było jako takie , dziś wychwalamy to że to takie dobre!!!!, a to (pipi) prawda.... było takie same jak dziś, ale w dupach po prostu mieliśmy za mało.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

kurfa niech już wróci diabelski cheddar  :daddy:

 

MAM+TEN+WAJB+CO1.jpg

 

 

 

najlepsze chyba chipsy jakie kiedykolwiek jadłem. te zwykłe ostre chilli kupuję teraz najczęściej, bo całkiem mi smakuje, piri piri coś nie mogę znaleźć a też były dobre, piekielne wasabi jest okropne, po prostu ból w nosie przez ten chrzan mnie nie bawi ;P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kurfa niech już wróci diabelski cheddar  :daddy:

 

MAM+TEN+WAJB+CO1.jpg

 

 

 

najlepsze chyba chipsy jakie kiedykolwiek jadłem. te zwykłe ostre chilli kupuję teraz najczęściej, bo całkiem mi smakuje, piri piri coś nie mogę znaleźć a też były dobre, piekielne wasabi jest okropne, po prostu ból w nosie przez ten chrzan mnie nie bawi ;P

 najlepsze ever.

 

dziś widziałem crunchipsy ser z chilli, chyba nowość. Myślę, że warto spróbować, nie kupiłem bo miałem już tubę pringlesów octowych.

Odnośnik do komentarza

chyba tokar pytał o dostępność oryginalnych Chio chipsów, napisałem maila do nich

 

Bardzo dziękuję za zainteresowanie naszymi produktami.
Chipsy i chrupki Chio to jedynie oferta okresowa, nie znajdzie Panie niestety tych produktów w stałej ofercie żadnej z sieci.
Na zakupy zarówno chipsów, jak i chrupek zapraszam w tym tygodniu do sieci Biedronka oraz po Taccosy w okresie letnim do sklepów detalicznych w całej Polsce.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...