Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od siebie też polecam Głupi i Głupszy 2. Szedłem głównie zachęcony Carreyem i legendą pierwszej części ale też obawiałem się że będzie średnio. A jest naprawdę powyżej przeciętnej w kategorii filmów "takie głupie że aż smieszne". Niektóre żarty (fajerwerki, zepsute piwo, pierdzenie w aucie) to łzy ze śmiechu :) Widać że aktorzy się zestarzali i tym bardziej doceniam że nadal potrafią zrobić taki film.

Odnośnik do komentarza

Left Behind - Skusiłem się ze względu na Cage'a, bo byłem ciekaw w jakim beznadziejnym filmie jeszcze jest w stanie zagrać. Cóż, bez wahania mogę powiedzieć, że to chyba jego najgorszy film. Nie wiem ile mu zapłacili żeby zgodził się w tym grać, ale patrząc po tematyce i głupotach zawartych w tym filmie pewnie sponsorował go Rydzyk więc mógł mimo wszystko skusić Cage'a dużą sumką. Nie polecam nikomu.

0/10

Odnośnik do komentarza

Only Lovers Left Alive - o jezu cudo, muzyka jest ku.rwa 10/10 w tym filmie, tilda była wyśmienita tylko wku.rwiała mnie mia wasikowska a tom huddelstone wyglądał jak młody jared leto, ale film jest wybitny, dużo lepszy niż Limits of Control. To kolejna odpowiedź Jarmuscha na kryzys ekonomiczny, oraz komentarz do sytuacji w Stanach (Detroit) film jest nasycony smaczkami do świata realnego co mi się wybitnie podobało, muzyka robi niesamowity senny kilmat.

 

Filth - meh, nic ciekawego, da się obejrzeć ale ani ten film śmieszny, ani interesujący przez większość seansu nudził. 5/10

Odnośnik do komentarza

Only Lovers Left Alive - o jezu cudo, muzyka jest ku.rwa 10/10 w tym filmie, tilda była wyśmienita tylko wku.rwiała mnie mia wasikowska a tom huddelstone wyglądał jak młody jared leto, ale film jest wybitny, dużo lepszy niż Limits of Control. To kolejna odpowiedź Jarmuscha na kryzys ekonomiczny, oraz komentarz do sytuacji w Stanach (Detroit) film jest nasycony smaczkami do świata realnego co mi się wybitnie podobało, muzyka robi niesamowity senny kilmat.

 

 

 

Super film ale pewnie obejrzy 10 osób BO NIE SZCZELAJOM I WOGLE WYBUCHOW NIE MA ANI POSCIGOW

 

Bartek weź zobacz The Homesman i The Rover.

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza

Only Lovers Left Alive - o jezu cudo, muzyka jest ku.rwa 10/10 w tym filmie, tilda była wyśmienita tylko wku.rwiała mnie mia wasikowska a tom huddelstone wyglądał jak młody jared leto, ale film jest wybitny, dużo lepszy niż Limits of Control. To kolejna odpowiedź Jarmuscha na kryzys ekonomiczny, oraz komentarz do sytuacji w Stanach (Detroit) film jest nasycony smaczkami do świata realnego co mi się wybitnie podobało, muzyka robi niesamowity senny kilmat.

 

Podbijam, film jest świetny a soundtrack często leci u mnie na spotifaju.

 

A Mia miała wku.rwiać, taki sens jej postaci.

Odnośnik do komentarza

Ja też nie, ale lubię co jakiś czas odświeżyć upadek Mc Hammera.

 

 

 

Forget Turtle and Johnny Drama. MC Hammer had an entourage for the ages: a 200-person crew that reportedly cost him $500,000 every month. To be fair, who else was going to wash all of those Hammer pants? Not to mention there was probably a lot of housework to be done in Hammer’s $30 million mansion. Back in 1990, spending that much cash on a house might not have seemed so crazy. According to Forbes, Hammer pulled in $33 million after his Diamond-selling album Please Hammer, Don’t Hurt ‘Em was released. It only took six years before he found himself in bankruptcy court claiming assets of $9.6 million compared to debts of $13.7 million. He even owed $500,000 to NFL-star-turned-analyst Deion “Prime Time” Sanders. While Hammer has recovered to, among others things, help start a new search engine called WireDoo, the sting of his bankruptcy lives on. In 2010, the most lopsided beef in rap history played out when Jay-Z joked about Hammer’s financial troubles on Kanye West’s song “So Appalled,” prompting Hammer to release a music video on YouTube featuring a Jay-Z lookalike running away from the Devil.
Odnośnik do komentarza

Tytus Andronikus

 

Dla tradycjonalistów ten film będzie ciężki do przełknięcia, ponieważ akcję przeniesiono na początek XX wieku, a w zasadzie wymieszano w nim antyk, lata 30' XX wieku i częściowo 90', ale gdy już się z tym pogodzi, efekt staje się naprawdę niezły.

 

Mamy więc starożytny Rzym i legionistów wjeżdżających na arenę Koloseum na stalowych rumakach z pod znaku Harley Davidson. Tłum antycznych Rzymian słuchających władcy, i jego samego, przemawiającego do nich w ubiorze rodem z hitlerowskich Niemiec, przy użyciu ówczesnych mikrofonów. Automaty arcade z lat 90' i niggasa, regularnie przebijającego czwartą ścianę, przemawiając bezwstydnie do widza. A wszystko to recytowane słowo w słowo z dzieła Wiliama Szekspira, podlane mnóstwem ludzkiego skurwysyństwa, chciwości, intryg, gore, plus Anthony Hopkins'a, znowu jedzącego

ludzkie mięso

 

 

W całym tym pjerdolniku znalazło się pewne makabryczne, a jednocześnie rozbrajające ujęcie nad jeziorem , które obejrzane 15 lat temu za guvniarza wryło mi się w czaszkę tak mocno, że grzechem było by choćby napomknięcie o niej w spoilerze, a co dopiero uzupełnienie go samym jotpegjem.

 

Pomimo odświeżania po przeszło 10 latach nadal mój nieskromny Top 10 najlepszych filmów ever.

 

$_14.JPG$_14.JPG$_14.JPG$_14.JPG$_14.JPG$_14.JPG$_14.JPG$_14.JPG$_14.JPG$_14.JPG/10

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A Most Wanted Man : powolne, szaro-bure kino "szpiegowskie", ale tego właśnie oczekiwałem i nie zawiodłem się. PS-H oczywiście świetny, chociaż nie była to rola nastawiona na fajerwerki aktorskie, ot stonowany, zmęczony agent. Dafoe na drugim planie też na propsie. Mocny klimacik, ale intryga nie jest jakaś niesamowicie wciągająca, ot standard. To taki film, który ogląda się dobrze i w sumie nie da się powiedzieć o nim niczego złego (no chyba, że kogoś z założenia takie kino usypia), ale też szybko się o nim zapomni.

Odnośnik do komentarza

Nominuję Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1 do miana największego rozczarowania roku. Jak mnie wkurza takie sztuczne dzielenie filmu na dwie części żeby tylko wyciągnąć więcej kasy od widzów... Film jest nudnym, zbyt długim i koszmarnie rozwleczonym wstępem do kolejnej części. Jakby twórcy nie byli dziwkami studia i producentów to spokojnie mogliby zrobić jeden film trwający 2.5 godziny, w którym pierwsze 45 minut to byłby właśnie materiał z tego co nazwali szumnie Część 1. Tu naprawdę nic się nie dzieje. Poza jedną sceną otwartej walki, którą można i tak było zobaczyć w trailerze, pozostała część filmu to głównie snucie się Katniss po bunkrze, strojenie min i dylematy moralne ("zostanę Kosogłosem czy nie? hmm zastanowię się")... Julianne Moore jest drewniana jak nigdy wcześniej, Lawrence wygląda jakby ją Katniss już mocno zmęczyła, jedynie aktorzy drugoplanowi wypadają znośnie, szczególnie Harrelson i E. Banks plus P.S. Hoffman, który dla odmiany nie gra siebie. Rozbicie filmu na dwie części jest tak pazernym skokiem na kasę, że aż sam sobie pluję w brodę, że dałem się wciągnąć. Ale po zaostrzającej apetyt pierwszej części oraz naprawdę dobrym i trzymającym w napięciu sequelu liczyłem, że będzie tylko lepiej, tymczasem czuję się jakby mnie ktoś na sucho wyruchał i zaśmiał się w twarz. Jeśli nie musicie nie idźcie tylko poczekajcie aż pojawi się w dobrych sklepach internetowych. 3/10 

Edytowane przez Rudiok
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Movie 43 - wersja The Pitch. Nie wiem za co tyle Złotych Malin, ale ja bawiłem się świetnie. To jak skrzyźowanie Onion Movie z humorem Głupiego i Głupszego. Jak dla mnie kloaczno-absurdalna petarda, spodziewałem się gniota gniota, a dostałem kupę khem frajdy :) A do tego sami znani z Hollywood mieli kaprys tu zagrać i zanurzyć się w szambie. Polecam dla tych, co szukają czegoś do piwa i śmiechu :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...