Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, koleś co zrobił iron mana i dał podwaliny pod MCU ma kompleksy, które leczy filmem niemalże indie.

Robi film o niespełnionym kucharzynie, który wyczarowuje magiczne dania z niczego i uruchamia ot tak ultra popularny biznes ukręcając nosa konkurencji a siebie obsadza w głównej roli. Serio nie widać? :)

Odnośnik do komentarza

Trainwreck : sprawdzam prawie wszystko od Apatowa, bo jest jednym z nielicznych w ostatnich latach twórców, którzy potrafią mnie swoimi filmam rozbawić, w tym przypadku niestety nie odpowiadał za scenariusz i to czuć. Minusem jest przede wszystkim główna bohaterka, a to już lekki problem. Mimo wszystko parę razy się zaśmiałem, a większość seansu była raczej przyjemna. Jak na dzisiejsze normy kina komediowo "obyczajowego" : nie jest źle. Props za epizody z Johnem Cena i LeBronem.

Odnośnik do komentarza

Resident Evil: Retribution [2012] - tak, Anderson nakręcił film jeszcze gorszy od Afterlife.

Ba, nawet niektóre sceny są kompletnie kopiuj-wklej, szczególnie te robione pod 3D.

Bohaterzy to jebana banda retardów z Leonem Kennedy'ym na czele, który nawet nie miał prawa się tak nazywać, tak został zbeszczeszczony.

Jedynie Ada Wong miła dla oka, w życiu bym nie powiedział, że aktorka miała wtedy 39 lvl.

 

Reszta co, no kurwa nic nie ma, wszystko na chuj w dupę.

Klasyczny Licker z Resident Evil 2 bardzo ładnie zrobiony.

 

3/10.

Odnośnik do komentarza

Resident Evil: Retribution [2012] - tak, Anderson nakręcił film jeszcze gorszy od Afterlife.

Ba, nawet niektóre sceny są kompletnie kopiuj-wklej, szczególnie te robione pod 3D.

Bohaterzy to jebana banda retardów z Leonem Kennedy'ym na czele, który nawet nie miał prawa się tak nazywać, tak został zbeszczeszczony.

Jedynie Ada Wong miła dla oka, w życiu bym nie powiedział, że aktorka miała wtedy 39 lvl.

 

Reszta co, no kurwa nic nie ma, wszystko na (pipi) w dupę.

Klasyczny Licker z Resident Evil 2 bardzo ładnie zrobiony.

 

3/10.

 

Allahu kochany, myślałem że piszesz o tym o wieżowcu, googlam a tu się okazuje że powstał jeszcze jeden.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba przecierpiałem  jeszcze 2 z kumplami . Dalej  w to gówienko nie chciało mi się wchodzić. Za to bardzo podobał mi się  Voices(2014)/Głosy z Ryan Reynoldsem i muszę powiedzieć  pozytywnie mnie zaskoczył  dość długo się rozkreca ale jak już złapie obroty  to jest to bardzo fajny czarnokomedio-dramat.R. Reynolds  udowadnia że nie jest najgorszym  aktorem i  potrafi grać  i będzie zacnym Deadpoolem.

Odnośnik do komentarza

Ale intro w afterlife bylo pieknr. Tomandandy fajnie wpasowal sie z nuta. Jedna z moich ulubionych.

 

 

co ta nizsza klasa to ja nawet nie. rozwleczona, nudna ekspozycja z badziewnym wprowadzeniem na końcu

 

 

poniżej przykład mistrzowskiego opening credits

 

https://www.youtube.com/watch?v=aVUDdQS2UxA

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...