Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, ja mam male wymagania i slabo sie znam na miesniach i treningu, wlasciwie wcale. Dlatego po prostu dalej jem malo, staram sie trzymac nowe nawyki zywieniowe i ile tam moge i mam czas to smigam z hantlami. Taka klasyka zeby zrobic bica, trica, ramiona i klate to jakie cwiczenia najlepiej jechac?

Odnośnik do komentarza

4 spokojnie moge na sezon zima wygospodarowac. Mam kumpli co porobili naprawde spore miesiwo nawalajac dzien w dzien na silowni w piwnicy. Gryf i ciezary odlewane na zlomie. Panowie tam zadnego treningu nie mieli ustalanego, cisneli ile wlezie. Ja wolalem sie za psiochami ganiac. :(

Odnośnik do komentarza

Dzieki za mocne slowa Kazub, zrob sobie szybko dzieciaka - na niego mocniej podzialaja. Ja sobie zalosnie pop.ier.dole te hantle w gore i w dol po robocie testujac rozne systemy z netu. Wiem, ze systematyka, dieta i trening czynia cuda z czlowiekiem, tylko, ze to nie moj priorytet. Trzeba bylo nic nie pisac, podjaralem sie zakupem ciezarow jak malolat. :) Pokoj panowie, nie zabieram wiecej miejsca.

Odnośnik do komentarza

Aha. Czyli na jedno wychodzi, bo węgle też powinno się uzupełniać do godziny po.

 

węgle im szybciej, tym lepiej. jak żarcie potreningowe wrzucasz 40 min - 1h po treningu, to coś słodkiego zaraz po treningu - banan(y), baton, carbo. mięso zasysa glikogen jak gąbka i jest lepiej przygotowane do anabolizmu po pełnoprawnej misce.

 

 

badania mówiące, że liczy się dzienne spożycie. Czas nie ma nic do rzeczy.

tam jest dużo trudnych słówek i mój angielski nie domaga, ale mówią tam o czasie okołotreningowym, nie ma konkretnych ram czasowych. z badań przeprowadzanych na sobie wiem, że jak się bede spóźniał powyżej 1h z wrzuceniem białka, to odbija się to negatywnie na formie. więc slucham swojego organizmu.

Odnośnik do komentarza

Dobra bo nie wyrobie. Koledzy - jak juz sie bawie hantlami to jakie mozna zastosowac cwiczenia zeby potyrac biceps, triceps, ramiona, klatke i plegary. Szukam po tych forach kosmicznych, czy jutuby ogladam z ludzmi dzwigajacymi hantle jakie ja bym dwoma rekami tyral. Metlik w bani. Nie ma pewnie najbardziej efektywnych cwiczen i mniej rozwijajacych, nie chodzi tu o zbudowanie miesni cwiczeniami-cudami od razu zaznaczam. Pytam sie konkretnie.

Odnośnik do komentarza

Dobra bo nie wyrobie. Koledzy - jak juz sie bawie hantlami to jakie mozna zastosowac cwiczenia zeby potyrac biceps, triceps, ramiona, klatke i plegary. Szukam po tych forach kosmicznych, czy jutuby ogladam z ludzmi dzwigajacymi hantle jakie ja bym dwoma rekami tyral. Metlik w bani. Nie ma pewnie najbardziej efektywnych cwiczen i mniej rozwijajacych, nie chodzi tu o zbudowanie miesni cwiczeniami-cudami od razu zaznaczam. Pytam sie konkretnie.

 

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

 

sprawdzaj ćwiczenia bez sztangi w nazwie

Odnośnik do komentarza

Dziekuje wam moi drodzy. :) Oczywiscie, ze popatrze na te cwiczenia i bede cisnal ile wlezie. Na jutuby patrze zeby zobaczyc, ze jak sie chce to mozna a nie zeby sie porownywac, to sa mistrzowie a ja amator i wiem, ze nic latwo nie przychodzi. A jesli mowa o diecie, to wariacje ryzu / tunczyka / kurczaka / sledzia / ciemnego pieczywa i nie wiem co jeszcze z ogolnodostepnych produktow moge wrzucic. Nie mam zbytnio czasu na gotowanie ostatnio, zimy brak i jade z sezonem. o_O

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...