Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie swego czasu zniszczyły wyrastające ósemki. Przez dwa miesiące jedna po drugiej, a wiadomo, że wtedy z jedzeniem ciężko. Efektem było -11kg w 2,5 miesiąca.

Uff to miałem farta z ostatnimi dwiema usuwanymi ósemkami. Tylko pierwszy dzień spędzony na lodach i maślankach. Bilans: prawie same węgle, tłuszcz i minimum białka spożyte. Na szczęście na drugi dzień już gryzłem krowę zmieloną, delikatnie, drugą stroną szczęki. Nie wytrzymałbym zbyt długo na papkach.

Odnośnik do komentarza

@JJ

przyzwyczaiłem się że jak coś wypracuję, to te efekty już ze mną zostają, ale w tym sporcie niestety jest, tak jak mówi Jaczes, inaczej.

wiem, że trzeba się z tym pogodzic i za wiele nie rozpaczac, ale ta świadomosc wcale nie sprawia że jestem mniej w(pipi)iony (szczególnie że teraz powinienem dzień i noc siedziec nad książkami, a nie grzac d.upe 3 dzień w łóżku)

 

@krupek

no białko jest raczej ciężkostrawne, a lekarka mówiła że póki się praca jelit nie ustabilizuje to mam jesc tylko rzeczy, które nie obciążą mi dodatkowo układu pokarmowego ;)

swoją drogą wolę jesc bułki z dżemem i kisiele niż nieprzyprawione/słabo przyprawione mięso, bo bym nie mógł tego przełknąc (nawet po kilkudniowej głodówce, pewnie po jakiś 2 tygodniach bym zmienił zdanie)

Odnośnik do komentarza

 

Bry, taki plan Push&Pull sobie złożyłem na redukcji czy ma to sens czy coś więcej/mniej przy treningu 3 razy tygodniowo.

Chodzi mi o objętości, WK mówili, żeby obciąć to nieco na redukcji żeby się mozna było zregenerować.

Wszędzie seria to 5 powtórzeń, chyba, że napisane inaczej

 

Push:

Wyciskanie płasko 2s

Wyciskanie skos 2s

Barki siedząc 3s

Przysiady 4s 

Wspięcia łydki 4s

Dipsy 3x8

 

Pull

Podciąganie 3s x8/10

Wiosłowanie sztangą 2s

Martwy ciąg 3s 

Uginanie ramion sztanga łamana 3s

Uginanie nóg (na maszynie) 3s

 

A i po każdym treningu z 20-25 min biegania

 

objętość jakaś duża wcale nie jest, cały trening w okolicach 15 serii, przy trzech treningach w tygodniu. inna sprawa, że 5 ruchów to jest trening stricte siłowy (chyba że uprawiasz full rekreacje) . w dniu push, masz 7 serii ciężkich wyciskań i 4 serie ciężkich przysiadów....... hmmmm na redukcji, przy deficycie kalorycznym, to nie wiem, czy tak fajnie  

a te dipsy to dałbyś po barkach zaraz. po co po nogach ?

 

 

Dzięki za odpowiedź! Właśnie to tu już obciąłem, dlatego objętość nie jest duża - czyli ok?

Nogi moge w sumie do 3ch serii zmniejszyć, choć nogi to katuje niemiłosiernie, jakos lubie te przysiady.

Dipsy po nogach bo w zasadzie doradził mi znajomy który ma dłuższy staż. Czyli lepiej oddzielić góre od nóg?

Powtórzenia po 5 ruchów bo w sumie chce sobie te siłe utrzymać, ewentualnie jeszcze zwiększyć - czy powinienem robić ich na redukcji z 6~8?

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza

Ej panowie ale on ma sr.ake 3 dni a wy tutaj mu zaraz będziecie polecać z jakiego marmuru najlepiej pomnik stawiać. Ogarnijcie sie.

Maciucha miałem pare miesięcy to samo. Az mnie du.pa piekła tak sr.ałem. I zjadłem przez 3 dni tyle co powinienem w jeden dzien. Matka mi dała jakies tabletki dobre własnie od biegunki i infekcji jelitowych i przeszło. Odpocznij jak ci przejdzie z tydzien i wracaj na siłownie. Będzie dobrze, mięso ci przez  tydzien nie spadnie.

Odnośnik do komentarza

co innego miec tylko biegunke, a co innego dodatkowo goraczke juz 4 dzien pomimo brania lekarstw.

wyniki krwi wskazuja ze mam jakas infekcje bakteryjna i pomysl co by sie stało jakbym sobie zafundował na to stoperan czy inny podobny specyfik ;)

 

 

Współczuję, miałem jakiś czas temu clostridium difficile - biegunka, gorączka a potem 2 miesiące końskich dawek antybiotyków żeby wybić to cholerstwo, przez dobry rok miałem jeszcze problemy z jedzeniem normalnych rzeczy. Paradoksalnie przytyłem przez ten okres, naczytałem się w internetach jak ludzie chudną przez te bakterie i jadłem za dwóch, ryż, kurczaka i warzywa, wszystko na parze, zero przypraw. Od tamtego czasu nie narzekam już w ogóle na smak...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie lepiej wszystkiego po troszku? Kazda grupe, jedno cwiczenie, 12-15 powtorzen, na 60-70 procent. Tak bym robil 3 dni, zamienial tylko cwiczenia a kolejne 3dni zmniejszyl ilosc powtorzen, i zwiekszyl ciezar. Dopiero wtedy delikatnie bym sie bral za splita, ale tez nie wiecej niz 9 setow  w sumie. No chyba ze lubisz bol i nie boisz sie o kontuzje itd.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...