Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Hej. Mam do Was pytanie.  Ćwiczę już od jakiegoś czasu sam na siłowni. Zacząłem od masy, gdyż nie posiadałem zbytnio mięśni (praca przed kompem) - wjechałem z 77 na 86 kg od września u.r. Od przszłego poniedziałku chcę zacząć powoli przestawiać się na rzeźbę. Jakies protipy by maksymalnie odtłuścić ciało a pozostawić miesnie? NA siłce robiłem przez pierwsze 2 miesace FBW -  aktualnie split, a nie mam narazie pomysłu co na redukcji ;/ Z supli biorę BCAA,krete(drugi cykl juz) i białko,witaminy i omegi.

Odnośnik do komentarza

Hej. Mam do Was pytanie.  Ćwiczę już od jakiegoś czasu sam na siłowni. Zacząłem od masy, gdyż nie posiadałem zbytnio mięśni (praca przed kompem) - wjechałem z 77 na 86 kg od września u.r. Od przszłego poniedziałku chcę zacząć powoli przestawiać się na rzeźbę. Jakies protipy by maksymalnie odtłuścić ciało a pozostawić miesnie? NA siłce robiłem przez pierwsze 2 miesace FBW -  aktualnie split, a nie mam narazie pomysłu co na redukcji ;/ Z supli biorę BCAA,krete(drugi cykl juz) i białko,witaminy i omegi.

Tesc,hgh i ujemny bilans kcal.Natomiast jeżeli wystarczy ci utrata wagi ze spadkami nieuniknionymi mięsa,to ujemny bilans kcal i te suple co masz.

Odnośnik do komentarza

Zawsze są pytania o tętno do spalania fatu,znalazłem fajny artykuł wiec napiszę:

 

-intensywność 65-70% hr max:40% węgle i 60% tłuszcz

-70-75% hr max po 50%

-75-80% hr max 65% węgle i 35% tłuszcz

-80-85% hr max 80% węgle i 20 % tłuszcz

http://www.trainingsworld.com/bilder/2012/11/05/2598275/372151331-grafik_fettverbrennungspuls.pdf

w tym samym temacie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

do tej tabeli byl tez caly artykul- generalnie porownujac np. wartosci dla 90 i 180 watt, przy 90 gosc mial najwiekszy % energii pozyskiwanej z tluszczu, ale przy 180 wattach- mimo, ze ten odsetek byl mniejszy- to wskutek znacznie bardziej intensywnego wysilku laczna ilosc spalonych kalorii byla jednak wieksza. Troche lipa jednak, ze w tej tabelce tylko watty i puls dali, a pomineli % maks. pulsu- bez tego tylko orientacyjnie mozna to odniesc do siebie, ale generalnie chodzi o wykazanie tendencji.

 

ale na spalanie tluszczu tak czy inaczej ponoc interwaly najlepsze sa- wg badan niby po dobrym interwale organizm jeszcze przez 24h po treningu pali zasoby tluszczu. Ja sobie juz nawet zaprogramowalem na ergometrze trening HIIT ekstensywny zgodny z wytycznymi stad:

http://www.olimp-supplements.com/7,53,2/poradnik/trening/1088,treningi-interwalowe--hiit-oraz-tabata/

ale jeszcze nie wyprobowalem- moze dzis to zrobie.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

robie je w sposob konrolowany, stosunkowo powolnym ruchem i generalnie nie mam przy tym odczucia, zebym ryzykowal.

Jedna z rzeczy, ktore tak mi sie podobaja w rozpietkach, to fakt, ze nawet cwiczac samotnie mozna je na maksa robic nie ryzykujac przy tym tak, jak przy wyciskaniu. Kazda koncowka serii to jest walka, a koncowka ostatniego powtorzenie to niekiedy walka prawie o kazdy centymetr. Kocham to uczucie, jak je w koncu unosisz styrany- cos jak poczucie dobrze wykonanej roboty. Przy wyciskaniu jak nie jestem pewien, ze dam rade zrobic jeszcze jedno powtorzenie, to koncze serie, a tutaj napieram dalej, bo w razie faila zawsze mozna po prostu ostroznie opuscic hantle przy ciele i final.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...