Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

No to prawda, że układ nerwowy ma duży wpływ na osiągi w sporcie, ale, moim zdaniem, wytrenowanie go to nie kwestia nawet paru miesięcy, ale kilku, albo kilkunastu lat i nastawienie go na konkretny wysiłek, czy sport. Już nawet nie mówię o wyciskaniu ciężarów, ale zobacz, że na przykład są ludzie , którzy od zera przygotowują się do maratonu w 2-3 lata, ale już na przykład taki biegacz ultra to nie jest kwestia samozaparcia, do tego już trzeba mieć organizm. Tak samo z ciężarowcami, co w filmiku ziomek opowiada. Tacy na wysokim poziomie to nakur.wiają tymi sztangami od młodego wieku.

Odnośnik do komentarza

Dzis ostatni trening na masie. Szedlem jak burza! Jednak trening przez ostatnie dwa tygodnie 2 razy w tygodni ma tez plusy xd organizm az nadto sie regenerowal.

Najpierw pobity rekordzik na skosie 115kg a pozbiej zaladowalem 120kg na plaskiej, poszlo 2 razy, no to 123 , poszlo dwa razy. No to 125, poszlo, no to 128 poszlo no i atak na 130. Nie poszlo :reggie:

 

Trudno moze za rok i tak jestem zadowolony, ostatnie 3 miesiace to byl cykl na sile. Progres spory bo wyciskalem ledwo 105 na klate.

 

Zabawne ze jak z ciekawosci chcialem sprobowac jeszcze raz 128 to malo sztanga nie zgniotla mi krtani, totalnie odciecie. A 10 minut wczesniej je wycisnalem.

 

Tera redukcja, jeszcze tylko jedna wizyta w kfc

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kanabis ja największe ciężary właśnie targałem w pierwszych tygodniach wejścia na redukcje więc te 130 może ci pójść a wiadomo że psychicznie PAKA CZYDZIEŚCI robi swoje. No ale większe wrażenie robi 115 na skosie , jak ktoś pyta o rekordy mnie na klatkę to nawet płaskiej nie podaję bo tak naprawdę ten skos najbardziej robi. A co by nie mówić dużo kafarów u mnie na siłowni miało problemy z 100 kg na skosie gdzie na płaskiej ciskali po te 160+ na serie. Powinniśmy zrobić rangę SPARTAKUS PLATINUS GORILUS gdzie należała by się każdemu kafarowi . 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...