Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Shen zna rozkład siłki i wie że typiara wybrała sobie dłuższą drogę,dlatego jej powiedział że nagrywa.Co do zajęcia,to chodziło o ławeczkę a nie wszystko,ale kumpel jeszcze nikomu nie odmówił jakby chciał na przemian ćwiczyć.No i wątpię by ktoś zglanował byłego Formoziaka. Chłop jest mega spoko,po prostu wasze odczucia są mylne.

Odnośnik do komentarza

serio ktos mowi, ze "zajete"? o_O

Nie spotkalem sie z czyms takim, przeciez to jest oczywiste, ze wtedy robi sie na zmiane o_O

A jak widac, ze bedzie z tym za duzo zachodu to sie pytasz ile typowi zostalo i idziesz robic cos innego.

Z tym filmowaniem tez sie nie spotkalem, co za barany sie nagrywaja na silce? xD

Odnośnik do komentarza

serio ktos mowi, ze "zajete"? o_O

Nie spotkalem sie z czyms takim, przeciez to jest oczywiste, ze wtedy robi sie na zmiane o_O

A jak widac, ze bedzie z tym za duzo zachodu to sie pytasz ile typowi zostalo i idziesz robic cos innego.

Z tym filmowaniem tez sie nie spotkalem, co za barany sie nagrywaja na silce? xD

A dotniesz w koncu?

Odnośnik do komentarza

Wiosna przyszła więc trenażer można było dziś odstawić i na szosie pokręcić, wpadły 64km, w sam raz na początek sezonu. Jakie to piękne uczucie po 8 miesiącach znów pośmigać drogami, wiatr wprawdzie trochę przeszkadzał ale przez to i trochę siły weszło do treningu.

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

serio ktos mowi, ze "zajete"? o_O

Nie spotkalem sie z czyms takim, przeciez to jest oczywiste, ze wtedy robi sie na zmiane o_O

A jak widac, ze bedzie z tym za duzo zachodu to sie pytasz ile typowi zostalo i idziesz robic cos innego.

Z tym filmowaniem tez sie nie spotkalem, co za barany sie nagrywaja na silce? xD

O i jest nasz forumowy leming Nowoczesnej ;)

Odnośnik do komentarza

 

Wiosna przyszła więc trenażer można było dziś odstawić i na szosie pokręcić, wpadły 64km, w sam raz na początek sezonu. Jakie to piękne uczucie po 8 miesiącach znów pośmigać drogami, wiatr wprawdzie trochę przeszkadzał ale przez to i trochę siły weszło do treningu.

 

co masz za rower? pokaż.

 

W sumie zdjęć samego roweru nie mam, a to chyba takie gdzie najlepiej go widać. Karbonowy chińczyk "noname" na shimano ultegra

iR1UI4u.jpg

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Od wiosny 2014 zacząłem biegać,  latem kupiłem pierwszą szosą, najtańszy model z decathlonu a zimą włączyłem lekcje pływania. Myślę że od zimy można było to już nazwać treningiem.  No i przerwałem w tym pechowym czerwcu 2016 wypadkiem na 2 dni przed 1/2 IM w Suszu. Ogólnie plany miałem dość duże. Teraz powoli wracam no i chciałbym się w to bawić dalej, zobaczymy czy noga pozwoli. Póki co obawiam się tylko czy będę mógł osiągać tempo biegu takie jak miałem przed wypadkiem i jeszcze szybsze, bo na rowerze żadnego dyskomfortu ani blokady nie czuję, ale mam nadzieje że to tylko kwestia odbudowy mięśni. a najbardziej czworogłowego którego miałem zanik, lekarz mówił że jego to odbudowa może trwać rok, więc mam nadzieje że swoje plany będę musiał tylko przesunąć w czasie W najgorszym wypadku zostaje ściągnie się rowerem po górach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...