Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie dwa tygodnie masy. Planuję na redu kontynuować ten sam FBW, i teraz pytanie czy ścinać objętość od razu, czy w miarę chudnięcia, jak przestanę dawać radę? I co lepiej, bo z tego co zbadałem temat to korzystniej dla utrzymania siły będzie zacząć ścinać liczbę powtórzeń, a potem ilość serii. Prawidłowo?

Odnośnik do komentarza

Zależy jak długo chcesz się odchudzać, jak do wakacji to może ci się uda przetrwać bez ucinania. Ja chudłem 6 miesięcy i jak się zablokowałem z ciężarem to ni luja nie mogłem progresu zrobić, a taki Pan Robercik Dynamit wycina już 10-11 miesięcy, w pewnym momencie zmniejszył objętość i jeśli się nie mylę cały czas progresuje, więc no chyba warto na pewnym etapie redukcji coś tam uciąć serii.

Odnośnik do komentarza

Ja trochę FBW na redukcji zmodyfikowałem: 5 serii po 5 powtórzeń z krótkimi przerwami, tak po 20 sekund. Zacząłem też robić super serie: wyciskanie sztangi + martwy ciąg to 1 seria, podciąganie sztangi do brody + uginanie ramion + francuz leżąc to 2 seria. Po du.pie się leje jak nigdy. Później schody przez 30 minut 2 razy w tygodniu, a 1 raz w tygodniu trening bokserski na worku. Dieta jaką stosuję to najlepsza moim zdaniem, czyli MŻ. Mniej żreć.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Od kiedy ćwiczę czy też trochę ćwiczę mój biceps nie zmienił swojej wielkości, bardziej pojawił się triceps. Żenada. Wygląd w lustrze lekko na plus od dwóch lat a biorąc pod uwagę jak jem teraz a kiedyś to mój jedyny sukces to 20 kg mniej. Nie ma się co oszukiwać bo jem lepiej,kondycja lepsza ale wyglądam jakbym nie ćwiczył - tylko robić dzieciaka i pieniądze na używki przeznaczyć na terapię testosteronem. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Pomocy sportowe swiry, czytam na tej wachcie ze az mnie leb rozbolal i wszedzie co innego.

Czy takie fbw jest okej dla konsolomaniaka ktory chce poprawic sylwetke? Przy zalozeniu ze chodze 3x w tygodniu na trening, a dwa razy na aeroby (bieg/orbitrek/basen):

- przysiady 4s

- wyciskanie na plaskiej/skosnej 4s

- drazek/sciaganie do klatki na wyciagu 4s

- arnoldki/wznosy bokiem 3s

- uginanie ramion 3s

- francuz hantlami 3s

- szrugsy 3s

- wspiecia na palce 3s

 

I jak z powtorzeniami? Przy zalozeniu 4serii robie 12-10-8-max, przy trzech 15-12-10.

 

Lato sie zbliza, dam plusiki!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...