Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niezdecydowany

Max Payne 1 - przegralem 2h i chyba nie skoncze. Poczatek zapowiadal sie niezle, ale im dalej tym gorzej, dawno nie gralem w tak nudna i monotonna gre.

Edytowane przez niezdecydowany
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ja ostrzę ząbki na Brutal Legends. Zazdrościłem tej gierki konsolowcom.

 

No to żebyś się nie przeliczył bo gra dość mocno rozczarowywuje (pseudo-rts jest słaby), ale klimat pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Gość niezdecydowany

Heh przynajmniej xywa do ciebie pasuje.

 

No raczej nie. Problem w tym, ze Max Payne 1 zaczyna sie bardzo fajnie, ma mocny wstep i odpowiednio wysoki poziom trudnosci w metrze.

W kolejnych chapterach apteczki znajdujesz doslownie co chwile, zaczyna meczyc monotonna rozgrywka i beznadziejna narracja fabuly, nie bylo wstawki ktorej bym nie przewinal.

Ta gra moze i byla fajna, ale tylko chwile po premierze, gdy grafika jeszcze robila wrazenie, a teraz to jest szrot pod prawie kazdym wgledem.

Odnośnik do komentarza

Ostatnie 8 lat gralem tylko na konsolach.

Chcialem ponadu.piac jednak Hirosów. Wiadomka, stara milosc nie rdzewieje. Zalozylem konto na steamie. Luz. Sciagnalem gre. Pozniej sciagnalem jeszcze kilka innych rzeczy. Chcialem wlaczyc w gre, ale pierwej jakis uplay sie wje.bal. Kolejna rejestracja. Znowu cos sie sciagalo. Dwa razy, chyba. W koncu po kilkudziesciu minutach odpala sie gra. Gramy z ziomem w cieple krzeselko, juz dluzsza chwilke, nagle, je.but Wyje.balo z gry bo stracil sie net (?) nie wiem jakim chu.jem, bo nie mieszkam w jakims kraju trzeciego swiata, ale nie. Mowie wtf?? Serio, mam byc podpiety pod net caly czas itd? Sejwa nie zrobilismy. Grac sie odechcialo. Go.wna nawet sprzedac nie moge. Sciagam pirata, teraz mi i tak wolno, mam nadzieje ze lepiej sie bedzie sprawowal. Pier.dole takie rozrywke i dziwie sie ze macie do tego sily.

pzdr

 

btw, chcialem napisac ze mecze hirołow ale no ch.uj, tego nie napisze

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

 

Heh przynajmniej xywa do ciebie pasuje.

 

No raczej nie. Problem w tym, ze Max Payne 1 zaczyna sie bardzo fajnie, ma mocny wstep i odpowiednio wysoki poziom trudnosci w metrze.

W kolejnych chapterach apteczki znajdujesz doslownie co chwile, zaczyna meczyc monotonna rozgrywka i beznadziejna narracja fabuly, nie bylo wstawki ktorej bym nie przewinal.

Ta gra moze i byla fajna, ale tylko chwile po premierze, gdy grafika jeszcze robila wrazenie, a teraz to jest szrot pod prawie kazdym wgledem.

 

Zabawne, ja tak mam z wieloma dzisiejszymi produkcjami. Narracja w MP nie może być zła, chociażby dlatego że nie masz tam co 5 sekund kolejnej wstawki <jak w takim MP3 chociażby, które służą tam wręcz za urozmaicenie loadingów mimo że same sobą niczego do fabuły istotnego nie muszą wprowadzać> więc naprawde jeżeli je przewijałeś to tylko dlatego że gra ci zwyczajnie nie przypasiła i tyle. Ja odpaliłbym ją czy dwójkę po raz setny <aczkolwiek dwójka nie ma już tego "czegoś> i dzisiaj z bananem na ryju, a kręcił nosem na widok przekomplikowanej trójki.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...