Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na Winter sale ponad rok temu ale nigdy się na poważnie za grę nie wziąłem - dziś skończyłem Renegade Ops wraz z DLC. Nie jest to szpil wielce wybitny, ale rozgrywka była płynna, przyjemna, grafika całkiem niezła no i podobał mi się voice acting narratora :)

 

Nigdy nie wiedziałem jak się gierki tego typu nazywa. Mają w ogóle jakąś 'nazwę' ?

Odnośnik do komentarza

Far Cry 3 raczej w odstawkę, ogarnąłem pierwszą wyspę i dalej jakoś mi się nie chce.

 

Teraz na ruszcie Twierdza (niedawno w promocji wyrwana), przymierzam się do Skyrima i czegoś strategicznego (albo EU III albo Civ V).

Odnośnik do komentarza

Wlasnie skonczylem na 100% Blood Dragon. Pare fun faktow o grze:

 

- Jesli skoczy sie na przeciwnika z gory automatycznie zalatwia sie go nozem. Bohater od poczatku gry potrafi skakac wyzej niz wynosi wysokosc wrogow. 

- Jesli przez pare sekund kontynuuje sie strzelanie z miniguna Rex zaczyna krzyczec

- Jesli przytrzyma sie przycisk ataku nozem zaczyna sie pokazywac faka. Jesli sie mashuje dalej Rex na zmiane pokazuje faka lewa i prawa reka.

- Luk ma swiecace sie neonowe strzaly

- Mozna upgradowac shotguna zeby mial cztery lufy i strzelal zapalajacymi pociskami

- Mark IV style muthafucka!

 

Wiecej takich gier prosze.

Odnośnik do komentarza

Tomb Raider nowy. I pytanko od razu - w sklepie steam jest do kupienia tłumik do pistoletu, znaczy to, że w grze go nie można znaleźć?

 

W wolnych chwilach Dead Space 2. Nie rozumiem jak można wypuszczać gry bez AA. Wolałbym mniej detali, ale choćby trochę wygładzenia. Jak mnie to w(pipi)ia.

Odnośnik do komentarza

Są tu fani Amnesia: Mroczny Obłęd ?

 

Jeśli tak polecam ogrom świetnych misji fanowskich. Amnesia nowa legenda i klasyk z furą kapitalnych tworów fanów. 

 

Przyznaje sie bez bicia ze spękałem w tej grze i nie dałem rady grać ze strachu :P 

Skończyłem wszystkie Residenty , Silent Hille i inne ale tego nie dałem rady ;) Propsy za jaja. ;)

 

Ja za to teraz mam ePsxe i cała mase Jrpgów których nie zdołałem skończyć za czasów PSXa :) I bedzie cioranie :D

Odnośnik do komentarza

Shank z ostatniego cd action - nawet fajna sieka :D Jestem w sumie na początku, pewnie będzie wiało nudą na dłuższą metę, teraz jednak fajnie się napierdala <ok>

 

Amnesia mi nie podeszła mimo szczerych chęci - nie lubię, nie mam czasu, ochoty na łażenie i szukanie odpowiednich drzwi. Może jeszcze kiedyś dam jej szansę.

Edytowane przez lmz
Odnośnik do komentarza

Tomb Raider nowy. I pytanko od razu - w sklepie steam jest do kupienia tłumik do pistoletu, znaczy to, że w grze go nie można znaleźć?

 

W wolnych chwilach Dead Space 2. Nie rozumiem jak można wypuszczać gry bez AA. Wolałbym mniej detali, ale choćby trochę wygładzenia. Jak mnie to w(pipi)ia.

Oczywiscie, ze mozna. Jest to jeden, bodajze nawet z pierwszych, upgrade.

 

Ostatnio na piecku to the walking dead. Poleca ktos jakas gierce, ktora odpali w godnych ustawieniach na lapsie z 2011?:D

Odnośnik do komentarza

 

Tomb Raider nowy. I pytanko od razu - w sklepie steam jest do kupienia tłumik do pistoletu, znaczy to, że w grze go nie można znaleźć?

 

W wolnych chwilach Dead Space 2. Nie rozumiem jak można wypuszczać gry bez AA. Wolałbym mniej detali, ale choćby trochę wygładzenia. Jak mnie to w(pipi)ia.

Oczywiscie, ze mozna. Jest to jeden, bodajze nawet z pierwszych, upgrade.

 

Ostatnio na piecku to the walking dead. Poleca ktos jakas gierce, ktora odpali w godnych ustawieniach na lapsie z 2011? :D

 

 

No dopóki nie masz lapka za 1200 zł z jakąś biedacką integralką to chyba odpalisz wszystko, c'nie? Ja mam mid-endowego lapka z 2009 roku i spokojnie mogę grać w Skyrima, Civ V czy jakieśtam inne. Inna sprawa jak się grzeje przy tym ;p.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...