Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja obecnie mam bcaa z fitmaxa, biorę 3 tabletki przed treningiem, po treningu pije szejka składającego się z 100g owsianych, dużej łyżki miodu i 2 miarkach odżywki białkowej, w której mam 10g bcaa.

 

Bcaa jak najbardziej na masę jak i rzeźbę.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Czemu nie? Białko mam obecnie o smaku banana, do tego miód, owsiane i oczywiście trochę wody. Jest słodko, ja nie przepadam za słodkim, ale tragedii nie ma, ważne, że to pełnowartościowy, zdrowy posiłek.

 

Tu koleś robi coś podobnego.

http://www.youtube.com/watch?v=_1hEslbZ1g0

 

W tym sporcie trzeba eksperymentować z żarciem, bo czasami ciężko pochłonąć tle kalorii.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Robił/robi ktoś z was zarzuty siłowe (Power Cleans) - a jeśli tak to jak wam szło, kto was uczył czy sami do tego doszliście? Bo przedwczoraj robiłerm je poraz pierwszy w życiu i jeszcze żadne ćwiczenie nie sprawiło mi tylu problemów. Za wszelkie porady będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza

troche tego próbowałem, żeby zobaczyć jak to jest, na małych ciężarach, ale nie jestem z tym za bardzo obyty. ważne, żeby sprężynować w stawach skokowy, kolanowy, biodrowy i nadgarstki, bo jak się gdzieś usztywnisz to blokuje płynność ruchu, podstawa w tym ćwiczeniu. ogólnie to chyba jedna z trudniejszych rzeczy, raczej mało popularna w kulturystyce rekreacyjnej. ale dla trójboistów to chyba podstawa.

 

pan janek ładnie pokazuje

 

Odnośnik do komentarza

Dziś stanąłem na wagę. Mija trzeci dzień choroby, a ja straciłem kolejny kilogram (63>62). Co może mnie aż tak wysuszać? Fakt, spożywam mniej produktów, treningi odpadają, nie jestem w stanie głowy wystawić przez okno.

 

... Ale żeby tak szybko spadła masa?

 

Waga: 69kg - stan na dzień 01.03.2013. Cel - co najmniej 75kg.

Odnośnik do komentarza

Jakość taka sobie i zdaję sobie z tego doskonale sprawę. Do połowy maja planuję masówkę, a następnie wycinka. 
Dziś spotkałem na siłowni ewenement genetyczny. Ćwiczy chłopaczyna 9 miesięcy, waży około 75kg, mojego wzrostu. Kapitalna jakość mięcha, aż ciężko mi było uwierzyć, że... na sucho. Od razu mi się skojarzył z Lesukovem w młodych latach.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, potrzebuję Waszej podpowiedzi i kilku słów otuchy.

 

Po 2 mega suchych i wyniszczających (ogólnie) latach teraz znów wracam do treningów. Część wiedzy, którą zgromadziłem w 2009 roku pozostała nietknięta, jednak część już pewnie się przedawniła. Całe mięcho które wypracowałem przez blisko rok treningow już dawno poszło się walić. Z motywacją nie ma problemu (nigdy nie było), więc pomimo sporego rozgoryczenia jestem dobrej myśli.

 

Zaczynam w poniedziałek od FBW żeby lekko się rozruszać i przyzwyczaić organizm do większego wysiłku. Treningi 3 razy w tygodniu. Aktualnie siedzę też nad usprawnioną wer. programu żywieniowego, na którym bazowałem w 2009 roku. Sporym kłopotem jest dla mnie praca (w systemie 3 zmianowym, więc czasami zmuszony jestem zarywać nocki), która mocno ogranicza moje możliwości żywieniowe (1 przerwa na 8h zapierniczania). Rozumiem, że rozwiązaniem będzie tu jakis Gainer, więc z czasem będzie trzeba to uwzględnić. Pamiętam, ze dwa lata temu ogół zainteresowanych jarał się i polecał Mutanta od PVL. Ciekawy jestem bardzo jak to wygląda w dniu dzisiejszym, tzn czy pojawiło się coś innego godnego uwagi. Dotyczy to także innych supli (białko, bcaa), które mogą pomóc mi wrócić do życia. Wypowiedzcie się proszę.

Odnośnik do komentarza

Mam parę pytań do doświadczonych kolegów ponieważ jestem zielony w sprawach ćwiczeń i tak dalej.

Nigdy w życiu nie ćwiczyłem , 180 cm wzrostu i gdzieś około 70 kg ważę. Na początku roku postanowiłem zmienić coś w swoim życiu i chcę popracować nad ogólną poprawą sylwetki i nabrania trochę kilogramów. Jakieś miesiąc temu zacząłem ćwiczyć , niestety w warunkach domowych ponieważ sobota do piątku jestem w pracy od 6 rano do 6 wieczorem i na siłkę chcąc dojechać zajęło by mi to dużo czasu. Mam kupione hantle i drążek i głównie na tym bazuje. Ćwiczę pon -śro-piat i czasami w weekendy do tego trzymam w miarę dietę czyli ryż, kurczak , oliwy , kasza , zero alkoholu piwa czipsów itd itd. Do tego faszeruję się gainerem olimpu. Z związku z tym mam pytanie :

-  czy da to jakieś efekty ? nie oczekuję cudów ale przy mojej słabej wadze czy jest możliwe złapanie paru kilogramów do wakacji, przez kilka miesięcy i ogólna poprawa sylwetki ?

- czy do  gainera dokupić sobie czystą kreatynę jeszcze ? znajomy ładuje to plus właśnie gainera i widać efekty

 - czy ćwicząc skupiać się na jak największej partii mięśni, mieszać wszystko  czy przykładowo pon - robić brzuch, plecy śro -bicki itd nie ładować wszystkiego ?

Jeszcze raz napiszę , że nie mam żadnego doświadczenia z tego typu sprawami więc moje pytania mogą być śmieszne ale będę wdzięczy za poradę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...