Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Faza ładowania sprawdza się jak masz np. jakieś zawody za kilka dni,np. sprint na 100 metrów,wtedy przynosi szybsze nagromadzenie ATP,na siłce to bez znaczenia bo tam efekt jest rozłożony w dłuższym okresie czasu.Jeżeli masz białko wymieszane z kreatyną(a są takie odżywki)to górną granicą są 3 gramy,aby nie doszło do wysycenia.Jakby się uprzeć to te 2-3 gramy dostarczysz z diety.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem dawkować Shock Therapy i muszę przyznać że coś tam pobudza ( po wypiciu aż mnie nosi samo na trening ;p) ale liczyłem że te wszystkie produkty , które mają na celu pobudzenie działają bardziej. Wcześniej kofeina potem guarana a następnie XPlode. Może trzeba zwiększyć dawkę( w tym problem że mój żołądek jest wybredny i za dużo różnego rodzaju suplementów i czyści mnie od środka )

Odnośnik do komentarza

Który ze smaków Mutant Mass'a polecacie? Jeśli ma to jakieś znaczenie, gainer rozrabiany będzie z wodą, nie toleruję laktozy. Chcę, aby wypowiadały się tylko osoby, które Mutanta spożywały, na papierze najlepiej brzmi ciastko z kremem.

 

Drugie pytanie kieruję do wszystkich mających doświadczenia z e-zakupami. Trenuję dopiero 3 miesiące i będzie to mój pierwszy suplement, upatrzyłem sobie kilka ofert na Allegro w ciekawej cenie. Czy istnieje w tej branży proceder podrabiania, czy też mogę być spokojny kupując suple przez internet?

Odnośnik do komentarza

Musisz się strzec, bo są pewnie jeszcze podróbki Mutanta. Niedawno była z tego powodu afera.

 

Możesz rozwinąć? Goście mają Super Sprzedawcę i cenę 195 zł, w tym kurier gratis. W bardziej "pewnych" sklepach np. KFD kosztuje to 199 + wysyłka i ograniczony wybór smaków do 2 lub 3. Stacjonarnie nie wiem. Na co zwracać uwagę, jeśli piszesz, że podróby faktycznie są.

Odnośnik do komentarza

mutanta jadlem czekoladowego i polecam, tyle że z mlekiem rozrabiałem, pare razy zrobilem z wodą i nie bylo slodkie za bardzo. Smakowo i tak nie przebije truskawkowego UNS Mass attackera - za(pipi)istość po prostu.

zawsze kupowałem najtaniej na allegro i jakos nie zauwazyłem, żebym podróbke chapnął, chyba że tak dobrze podrabiają, no i kupowanie u super sprzedawcy to tez jakas tam gwarancja jakosci ;p

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Była afera z podróbkami z Czech,jeżeli ci się mutant łatwo rozrabia w wodzie to masz wała,bo Vextrago w nim zawarte(o ile tam jest)jest kisielowate i nie powinno się rozpuścić łatwo(mi nawet w ciepłej wodzie nie chciało),zawsze były grudki.Jeżeli to ma być tylko uzupełnienie diety to ja bym wybrał coś z malto i 20% udziałem białka,taki posiłek po treningu styka,a tego nikt nie podrabia.

Odnośnik do komentarza

| VIN DIESEL | a możesz napisać coś więcej o tej całej akcji z podróbami? Ciekawi mnie to, przede wszystkim jak się zorientowano, jak proporcjonalnie wyglądała ilość podróbek do oryginałów, jakie produkty były podrabiane, w końcu po czym odróżnić?

 

Edit: OK, widzę, że Litwin25 trochę wyjaśnił, jego post wszedł jak pisałem, W takim razie już wiem co i jak. Dzięki. Jeśli w podróbce jest głównie cukier to pół biedy, bałem się, że może tam jakiegoś tynku czy innej kredy dosypują i żeby bardziej nie zaszkodziło niż pomogło.

Edytowane przez krusejder
Odnośnik do komentarza

Powiem wam w tajemnicy :P że dla mnie wszystkie gainery to koopa,wole sobie zmielić płatki owsiane z rodzynkami,dosypać do tego białka,trochę błonnika i mam taki gainer że te wszystkie kupne się chowają.Można do tego sobie tak pomielić porcje na kilka dni,wsypać do starego opakowania po odżywce i masz najlepszego gainera,wiesz co jest w środku,sam ustalasz proporcje węgli do białka i co najważniejsze masz też sporo błonnika.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...