Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Trening to masz soczyście przeładowany, tylko czekaj na dzień po którym będziesz miał serdecznie dość, zapał opadnie a Ty będziesz jak dętka. 

 

Druga sprawa, to cierpliwość. Nie naginaj za masą jak głupi bo efektów nie będzie. Nie żryj też ponad swoje możliwości bo jadąc na sucho to organizm tylko wydali nadmiar żarcia, a nie przyswoi.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie chcę wnikać, ale czy w tym treningu "na masę" to przypadkiem powtórzeń za dużo nie ma? Zejdź z 15-20 na 8-max12 przy zwiększonym maksymalnie obciążeniu, bo chyba przy takim ćwiczeniu mięśnie ci za bardzo nie urosną. Zminimalizuj maksymalnie przerwy między ćwiczeniami. Co do nóg - też nie robię, zastępuję codzienna jazdą rowerem

 

Jaj nie jadasz? Nie widać tam nic.  Dorzuć do owsianych i placek zrób na patelni.

Odnośnik do komentarza

@kanabis

na nic się nie uparłem, jak ma mnie podlac po takim gainerze, to wole jednak troche wiecej w siebie jedzenia wpakowac.

 

@chevchelios

no właśnie tu zdziwko bo zapał przez te 3 miesiące tylko się zwiększył, tak mi się siłka spodobała że w dniu wolnym jakoś tak dziwnie mi bez tego bólu i endorfin po treningu ;)

druga sprawa to, że nie naginam z masą jak głupi, bo liczyłem że przez 3 miesiące waga pójdzie chociaż ten kilogram/dwa do przodu, a tego się nie doczekałem. wiadomo że sylwetka się nieco poprawiłą i tu i ówdzie przybyło trochę mięśnia, ale jak już coś robie to chciałbym zoptymalizowac wyniki :)

 

@andreal

nie chciałem na początku sobie dowalic nie wiadomo ile, żeby nie przeciążyc mięśni i stawów, ale może faktycznie już czas żebym dorzucił po pare kilo do hantli i sztangi.

jaja przecież są w tej diecie dwukrotnie. raz rano z plackami owsianymi i zawsze wieczorem wsuwam trzy.

 

 

Dziękówa panowie za rady, postaram się je wcielic w życie i zobaczymy za jakiś czas co z tego wyszło :)

Odnośnik do komentarza

Tu właśnie chce podkreślić, ćwiczysz z tego co widzę 3 miesiące, więc daj sobie czasu na wyniki i efekty. Sukcesywnie do przodu, nie oczekuj cudów, suple nie zrobią z Ciebie potwora, jak to reklamują koksy przy ładnych opakowaniach. Cierpliwość, kluczem do sukcesu. :)

 

Ćwiczyłem 2 lata i efekty jakieś są, ale to nie jest to co sobie założyłem. Uwierzyłem w bajki o suplach, pomijając fundamenty. Człowiek uczy się na własnych błędach. Tym samym, między innymi każdemu początkującemu będę odradzał klasyczny split 3 czy 4 dniowy. To jest dobre, ale dla baaaardzo wprawionych w bój, którzy zaczynają rozgrzewkę od ciężaru, którym ja kończę (powiedzmy) serię. 

 

Andreal, jak można nie robić nóg? <musk rozyebany> - rower to za mało, też jeżdżę codziennie do pracy i z pracy ale nogi trzeba robić. Fundament siły i masy. Ale to pewnie priorytety, podobnie nie wyobrażam sobie dobrego treningu pleców bez MC.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

Nóg nie robię również z innego powodu - dosyć rozwinięte żylaki na obu nogach - łydka, pod kolanem, zmiany w naczyniach ud (przybieram się do usunięcia, ale "i chce się i boje się" - jak mawiają dzewice), ćwiczenie z obciążeniem tylko zwiększy już i tak uciążliwy czasami ból nóg niestety.

 

Póki co wczoraj dałem czadu na siłowni  - w końcu coś poza domem, satysfakcja, że hej!

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

maciek doładuj węgli do żarcia. jako typowy ektomorfik zginiesz bez nich. z najprostszych sposobów to po prostu wciśnij tu i uwdzie ryżu. 

 

jak chcesz masy to musisz jeść więcej. zapmnij na razie o kreatynie i odżywkach. jeżeli pomimo bądź co bądź małych ilości żarcia czujesz się przepołniony to zmień nawyki. wielkość porcji, odstępy między nimi, wybieraj takie produkty co cie nie zapychają i dobrze je trawisz. wciskaj do posiłków warzywa i owoce. 

 

trening to masz delikatnie mówiąc dziwny. 

 

klatka

4 serie:

 

- sztanga - 15 na płasko

- szganga -12 na skosie

- hantle - 20 rozpiętek

-  między seriami pompki (max)

 

rozumiem z tego że robisz po jednej serii z dwóch wyciskań i rozpiętki, a pomiędzy każdą serią robisz pompki do upadku. masy takim treningiem nie zrobisz. 

rozdziel se te 4 dni trningowe z rzędu.

potem sie może rozpisze coś więcej o tym treningu.  

Odnośnik do komentarza

Ja biore 10gram krety w dwóch dawkach rano i po treningu. Po połowie cyklu czyli 4 tygodniach musze powiedziec że efekty super, chociaz napewno wpływ na to ma też dopieta na ostatni guzik dieta i picie dużo płynów, takie combo z kreatyna gwarantuje naprawde niezłe efekty. 

 

Co do biegania napewno kreatyna ma wpływ ponieważ zwieksza ogólną wydolnośc organizmu i siłę, z tego co pamietam stosowali ją davids i zidane

Odnośnik do komentarza

Andreal, ja tam polecam mono, również przyłączę się do pochwał w kierunku Treca, poprzedni cykl miałem właśnie mono tej firmy i pod względem czysto wizualnym było naprawdę dobrze, na dodatek prawie niezauważalne spadki przez kilka miesięcy po cyklu. Jabłczan jadłem raz w życiu i poszła ładnie siła, wygląd bez większych zmian, co niby naturalne z uwagi na mniejsze łapanie wody. Mono brałem 10 gramów dziennie, rano 5 na czczo (po 30 minutach śniadanie) i od razu po treningu również 5, w dni nietreningowe tylko 5 gramów na czczo, ale zastanawiam się, czy zmniejszanie dawki w DNT miało sens, w każdym razie kiedyś tak polecali jeść.

Z jabłczanem jest z tego co pamiętam inaczej, jakaś większa dawka dzienna.

 

Niedawno skończyłem 6 tygodni na mono Hi-Tec i w sumie szału nie ma, siłowo trochę do przodu, w zależności od partii, a wizualnie zmiany zauważalne, ale nie rewelacyjne. Najważniejsze i tak, co powiem za miesiąc, dwa. Tak czy siak, warto było, szczególnie, że za dobrą cenę, ale w przyszłości raczej wrócę do Treca.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Kreatyna przed treningiem?

A co za różnica?

 

Znalazłem ciekawy produkt, mix kreatyn, Hi-tec betabolic, jednorazowa dawka 5g na dzień. A opinii i testow wynika, że nie jest źle, może raczej na to się skuszę.

Bierz zwykłą, pojedynczą formę kreatyny. Tam mógłby być nawet Koksoczan Kreatyny, marketingowa papka :)

 

 

 

Niedawno skończyłem 6 tygodni na mono Hi-Tec i w sumie szału nie ma, siłowo trochę do przodu, w zależności od partii, a wizualnie zmiany zauważalne, ale nie rewelacyjne. Najważniejsze i tak, co powiem za miesiąc, dwa. Tak czy siak, warto było, szczególnie, że za dobrą cenę, ale w przyszłości raczej wrócę do Treca.

Polecam się na przyszłość, jak coś to mam jeszcze jedną puchę ;)

Odnośnik do komentarza

Znalazłem ciekawy produkt, mix kreatyn, Hi-tec betabolic, jednorazowa dawka 5g na dzień. A opinii i testow wynika, że nie jest źle, może raczej na to się skuszę.

miałem niedawno, wcześniej mialem mix z serii Xplode z Olimpu - wg znacznie lepszy ( nie wspominając o smaku! ) ale sam nie wiem czy jest sens inwestowania w mixy, czy lepiej tradycyjne formy.

 

 

 

 

Kreatyna przed treningiem?

A co za różnica?

 

 

wedle literatury: nie zaleca sie stosowania kreatyny przed treingiem, gdyz jej korzystny wplyw obserwowany jest z opoznieniem. Ze wzgledu na jej lekkie działanie obniżające poziom cukru we krwi moglaby ona potęgować jego spadek podczas treningu. Nie wykazano korzystnego wpływu przyjmowania kreatyny przed treningiem a tymbardziej w trakcie.

 

W litwina nie będę sie bawił, ale tyle wyczytałem ( w książce! z papieru!). Zastanawiające, że np monohydrat wg producenta bierzemy po treningu, a np TCM przed i po...

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...