Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

 

UNS econo ktos mi tu polecil, tanie na pewno, smak moze byc, efektow ubocznych brak.

Z ciekawości, jaki smak? Dla mnie kokos i wanilia są bardzo smaczne.

 

Tiramisu i Vanilla (jeszcze nie otwarta). Tiramiusu takie nawe, moze byc, z mlekiem da się wypić. Ogólnie lepsze od KFD ktore mialem wczesniej. Ale prawda taka ze do Olimpu smakowo ani jedno ani 2gie nie ma startu.

Odnośnik do komentarza

Przeciez z tego co widziałem to on chudy jest , po co mu wogóle jakiekolwiek białko tymbardziej że te tanie to większość sojowy syf. Tak ciężko pochłonąć te 2g na kmc białka przy wadze 60 kilo czy ile on tam waży? Zamiast przepłacac kase na odzywki lepiej rób regularne zakupy filetu z kury

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, gorzej jak ktoś waży ponad 100kg, to jest wtedy problem pochłonąć białko tylko z mięsa.

 

PS. Ostatnio jadę na dobrej przedtreningówce, 100g owsianych, 2 łyżki kawy rozpuszczalnej, 1 duża łyża miodu, polecam spróbować.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przeciez z tego co widziałem to on chudy jest , po co mu w ogóle jakiekolwiek białko tym bardziej że te tanie to większość sojowy syf. Tak ciężko pochłonąć te 2g na kmc białka przy wadze 60 kilo czy ile on tam waży? Zamiast przepłacac kase na odzywki lepiej rób regularne zakupy filetu z kury

W sumie masz rację co do moich wymiarów i masa idzie, ale powoli. Wiem, że nie można oczekiwać od razu cudów, ale jak sobie wyliczałem raz ile spożywam białka to wyszło mi śmiesznie mało, a wręcz nie mam już kiedy w siebie wcisnąć więcej żarcia. Kurde już sam nie wiem, pewnie jeszcze poczekam z tym proszkiem...

Dzięki ;)

 

Wronero możesz dodawać kakao albo cynamonu WYŚMIENITE

Edytowane przez Grzesiek570
Odnośnik do komentarza

Gdybym nie wydawał na gry, książki, komiksy i inne pierdoły to brałbym wszystko z Universala, kozacko działająca na mnie linie suplementów, podobnie Mutant. No ale niestety, cena póki co zaporowa dla mnie ze wszystkim. 

Jadę na sprawdzonych Polskich produktach z KFD. Kretka na dobicie cyklu już leci.

Odnośnik do komentarza

 

Dokładnie, gorzej jak ktoś waży ponad 100kg, to jest wtedy problem pochłonąć białko tylko z mięsa.

 

PS. Ostatnio jadę na dobrej przedtreningówce, 100g owsianych, 2 łyżki kawy rozpuszczalnej, 1 duża łyża miodu, polecam spróbować.

bez białka ta przedtreningówka ?

 

Tak, same węgle i kawa, poza tym po większej ilości białka robię się senny.

 

Próbował ktoś pepsi z kawą? Jutro spróbuje, powinno dobrze działać w końcu to kofeina i cukier.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Spróbować można, ale na wszelki wypadek bym pampersa wciągnął na trening.

Dziś miałem kompletnie mułowaty dzień i strzeliłem sobie tą rozpuszczalną z pepsi. Smak okropny, ale miałem po tym tyle energii podczas treningu, że aż mi się kończyc nie chciało. 

Można to sobie tak w miare regularnie pic przed treningami? Pomijając kwestie przyzwyczajenia się po jakimś czasie organizmu, wpływa to jakoś negatywnie na efekty?

Odnośnik do komentarza

Właśnie pepsi ... Poza aspektami cukier itp dla kulturystów szczególnie to ciekawe:

 

Kwas ortofosforowy z kolei wypłukuje z naszego organizmu wapń i może prowadzić w późniejszym czasie do osteoporozy. Cola/Pepsi także wypłukuje z organizmu magnez i potas czyli pierwiastki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego układu nerwowego.

Ja osobiście ograniczam tego typu rzeczy, ale jak kto lubi ;)

http://www.piekne-zdrowie.pl/2013/01/napoje-typu-cola-wpyw-na-zdrowie.html

Edytowane przez Grzesiek570
Odnośnik do komentarza

trenujesz w pełnym upale ? twardy jesteś

 

twardym czeba byc nie mientkim!

U mnie w Katowicach pokazuje ok 32*C, jest masakra..

Pojechalem 3 dni temu z narzeczona nad wode, tam byla sciezka zdrowia

zrobilismy sobie 45min crossfit i dzisiaj na klacie mi jakas wysypka od tego slonca wyskoczyla ;x

Dlatego musze go unikac ;[

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...