Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy dobrze czytam ale chcesz zrobić 8kg suchego mięśnia do kwietnia?Jak tak to próbuj combo winstrol + propionian , przy dobrej genetyce powinno wejść te 8 kg suchego mięśnia.Popytaj na siłowni jeszcze o odblok jakiś bo jestem zielony w temacie sterydów.

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o gainer to mutant mass tak jak kanabis pisze. Był popularny i chyba efekty dawał :P Kupiłem ostatnio uns mass shocker truskawkę, choć zarzekałem się, że nie kupie już gainera. Smak dobry choć wydaje mi się, że kiedyś był lepszy. Banan spieprzył się i wali chemią. Reszty nie smakowałem.

 

A przy okazji. Macie tak, że shaker mimo, że wypłukany płynem do mycia naczyć i wodą (pipi)ie po jakimś czasie jak się go nie używa? Mi po tym gainerze wali jak przeleży w szafce, lol. Zawsze muszę drugi raz porządnie wymyć ;/

Odnośnik do komentarza

Kanabis ma chyba rację bo nie widzę możliwości byś łudził się że zrobisz 8kg czystego mięsa do kwietnia.Ale i tak nie polecam w żadnym wypadku jeść gainera chyba że naprawdę jesteś zdesperowany i każdy kg tłuszczu cenisz sobie.Jak nie to kupuj jakieś białko i mieszaj sobie z carbo zależnie od tego jakie zapotrzebowanie w diecie.Możesz skusić się też na kreatynę mimo że z tego co czytałem głupotą jest robienie na niej cyklu . 

Odnośnik do komentarza

Kanabis ma chyba rację bo nie widzę możliwości byś łudził się że zrobisz 8kg czystego mięsa do kwietnia.Ale i tak nie polecam w żadnym wypadku jeść gainera chyba że naprawdę jesteś zdesperowany i każdy kg tłuszczu cenisz sobie.Jak nie to kupuj jakieś białko i mieszaj sobie z carbo zależnie od tego jakie zapotrzebowanie w diecie.Możesz skusić się też na kreatynę mimo że z tego co czytałem głupotą jest robienie na niej cyklu . 

 

Tak jak szarku pisze. Najlepiej zainwestowac w dobre żarcie. Choć przy takim wzroście i wadze można już o gainierze myśleć jesli jestęs bardziej ekto. Ogólnie cel czysta masa i gainier gryzą sie ze sobą. Moim zdaniem wegle jakoś można sobie upchać w tym zarciu , są też dosyć tanie a braki białka uzupełniać suplementem.

Odnośnik do komentarza

Z tym że w gainierze sa przewaznie słabej jakości węgle proste w dużych ilościach które niewykorzystane odkładają sie jako tłuszcz a z dajmy na to ryżu czy płatków owsianych przez to że zawierają wegle złożone znacznie trudniej odkładają sie jako sadło mówiąc kolokwialnie. Węgiel weglowi nie równy.

 

Polecam sprawdzić czym są węglowodany proste a czym weglowodany złożone i jak działają.

Pytaj śmiało kazub jak jeszcze nie wiesz czegoś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...