Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam chudszą lewą rękę i nogę. Ręka wynika z tego, że kiedyś była solidnie połamana i było rekonstruowane przedramie oraz mam nią inny zakres ruchu niż prawą. Różnica w nogach wynika z tego, że byłem krzywy i przy ćwiczeniach koszykarskich na nogi przechylałem się na prawo. Nikt mi na to nigdy nie zwrócił uwagi, a gdy sam to zauważyłem była już kicha.

 

Takie dysproporcje można niwelować robiąc więcej ćwiczeń hantlami.

Odnośnik do komentarza

Też mam chudszą lewą rękę i nogę. Ręka wynika z tego, że kiedyś była solidnie połamana i było rekonstruowane przedramie oraz mam nią inny zakres ruchu niż prawą. Różnica w nogach wynika z tego, że byłem krzywy i przy ćwiczeniach koszykarskich na nogi przechylałem się na prawo. Nikt mi na to nigdy nie zwrócił uwagi, a gdy sam to zauważyłem była już kicha.

 

Takie dysproporcje można niwelować robiąc więcej ćwiczeń hantlami.

 

Ale to jest tez normalne, z tego co wiem nie istnieje osoba z idealnie takimi samymi proporcjami lewej i prawej strony ciała. 

Wujek nie martw sie i więcej trzep, troche białka przed i będzie dobrze

Odnośnik do komentarza

centymetr różnicy w obwodzie do 35 to jest sporo. jak pracujesz fizycznie, to pewnych sytuacjii nie unikniesz, bo jedna ręka może wykonywać większą pracę od drugiej.

 

kiedy robisz biceps/triceps hantlami, to robisz na przemian i zaczynasz od słabszej/chudszej ręki. potem mocniejsza/grubsza i robisz tyle powtórzeń, co słabszą i ani jednego więcej

jak robisz sztangą, to kończysz serie, kiedy czujesz, że słabsza ręka niedomaga, żeby nie nadrabiać mocniejszą i nie pogłębiać dysproporcji

 

walenie konia ma marginalny wpływ na ramiona, chyba, że jesteś jakiś ostro niewyżyty

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzieki Kazub, z tego, co piszesz robilem blad bo nawalalem silniejsza wita wiecej powtorzen. Dostosuje treningi do takiej samej liczby powtorzen w seriach gdzie wyznacznikiem bedzie chudsza reka bo nawet jak rece wyciagne przed siebie to lewa spoko a prawa odstaje wygladem. Nie zebym byl pedantem i w ogole, ale nieco to drazni i nie wiem ile da twoja metoda ale moze zniweluje dalsze dysproporcje.

 

Zdaje sobie sprawe, ze lewa i prawa strona ciala nie sa symetryczne. Rzeczywiscie prawa reka wykonuje wiekszosc prac, tych skomplikowanych manualnie najczesciej.

Odnośnik do komentarza

centymetr różnicy w obwodzie do 35 to jest sporo. jak pracujesz fizycznie, to pewnych sytuacjii nie unikniesz, bo jedna ręka może wykonywać większą pracę od drugiej.

 

kiedy robisz biceps/triceps hantlami, to robisz na przemian i zaczynasz od słabszej/chudszej ręki. potem mocniejsza/grubsza i robisz tyle powtórzeń, co słabszą i ani jednego więcej

jak robisz sztangą, to kończysz serie, kiedy czujesz, że słabsza ręka niedomaga, żeby nie nadrabiać mocniejszą i nie pogłębiać dysproporcji

 

walenie konia ma marginalny wpływ na ramiona, chyba, że jesteś jakiś ostro niewyżyty

Bez sensu te porady. Bo jedyne co najwyzej osiagnie to spadek wiekszego miesnia, ktory bedzie pozbawiony odpowiednich bodzcow. O ironio, wtedy mu sie moze zrównają te lapy :]

 

Ode mnie polecam :

https://www.youtube.com/watch?v=k6ylcNnc6Xs&list=UUEtMRF1ywKMc4sf3EXYyDzw

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Banny troche zyebałeś z tą kazeiną. Nastepnym razem kupuj wpc i pij po treningu. A te drugie białeczko co podałes własnie mam. Rozpuszczalnośc gorsza niż moje ulubione peak ale smak truskawkowy spoko i skład. 

A pi wtedy jak już będziesz rzygał twarogiem na noc.

 

Dopiero dziś mi to doszło, po trenningu zaaplikowałem sobie porcje, teraz na noc też wezmę.

 

Na opakownaiu jest " po przebudzeniu, przed i po trenningu " 

 

Więc, jak bede brał w dzień bez trenningu 1 porcje na noc, a w dzień trenningowy 1 porcje po trenningu i 1 porcje na noc, będzie dobrze? :) czy tylko na noc brać? Bo piszecie o tej kazeinie, ale jakos nie mogę znaleźć tego składnika w spisie na opakowaniu. Michę staram sie trzymać prawidłowo, więc bez obaw o to.

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

No to zmienia wiele hehe. WPC smialo po treningu lykaj, albo np do sniadania jak sa potrzeby. Przed treningiem to mozesz, ale w okolicznosciach, gdy np jakis spory posilek miales np 4 godziny przed. To wtedy na godzine przed mozesz wypic jeszcze porcje. Czy na wieczor pic? Generalnie jak bym byl na redukcji, a to bylo by jedyne bialko jakie mam, to moze bym i pil. W normalnych okolicznosciach cos bym zjadl :)

Odnośnik do komentarza

Jak w smaku i jak rozpuszczalność?

 

jest to moje pierwsze białko, więc nie mam porówniania, ale zarówno z mlekiem i wodą rozpuszciło się ładnie (miksuję w blenderze) a smak mam czekoladowy, pycha jak kakao ; - )

 

El Loco - na redukcji nie ejstem, przeciwnie, więc może po ostatnim posiłku (22) jeszcze na noc (23.30) wypić ? :)

Edytowane przez Banny
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam to białko od 4 miechów ;) Bo tylko po treningu 15 gram,piłem różne białka,jedne smaczniejsze,inne lepiej rozpuszczające się,ale żadne w tej cenie.Jak masz opcję twaróg przed snem czy WPC,to bierz WPC(i tak kazeine dostarczasz z mleka na którym rozrabiasz)

 

Za dużo tej kazeiny to z tego m,leka nie dostarczy

Odnośnik do komentarza

 

Mam to białko od 4 miechów ;) Bo tylko po treningu 15 gram,piłem różne białka,jedne smaczniejsze,inne lepiej rozpuszczające się,ale żadne w tej cenie.Jak masz opcję twaróg przed snem czy WPC,to bierz WPC(i tak kazeine dostarczasz z mleka na którym rozrabiasz)

 

Za dużo tej kazeiny to z tego m,leka nie dostarczy

 

 

Raz ze jestem zdania że kazeina na noc jets choojowa,dwa że głównym źródłem jest WPC a kazeina to tylko dodatek,a tzry że w 300 ml masz ok. 10 gram,więc to nie tak mało.

Odnośnik do komentarza

 

Bez sensu te porady. Bo jedyne co najwyzej osiagnie to spadek wiekszego miesnia, ktory bedzie pozbawiony odpowiednich bodzcow. O ironio, wtedy mu sie moze zrównają te lapy :]

 

tyle w teorii, a w praktyce większy mięsień nie spada, tylko czeka, aż mniejszy go podgoni. 

 

co do filmiku - słabsz ręka przyzwyczai się do ciągłej asekuracji i takie równanie będzie trwało w nieskończoność. nie polecam. poza tym, trzeba mieć zawsze kogoś odpowiedniego do pomocy. nie wszyscy mają stałego i regularnego partnera do ćwiczeń, czy osobistego niewolnika.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

 

Jak w smaku i jak rozpuszczalność?

 

jest to moje pierwsze białko, więc nie mam porówniania, ale zarówno z mlekiem i wodą rozpuszciło się ładnie (miksuję w blenderze) a smak mam czekoladowy, pycha jak kakao ; - )

 

El Loco - na redukcji nie ejstem, przeciwnie, więc może po ostatnim posiłku (22) jeszcze na noc (23.30) wypić ? :)

 

 

 

zmieniam zdanie, odnośnie smaku, kiedy rozrabiamy z woda -  ohyda. Z mlekiem lux :)

male pytanie: mogę to białko dodawać do koktajlów z owoców czy innych cudów z blendera? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...