Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Z Bcaa zostalo mi wlasnie Xtra z AL bo w dobrej cenie kupowalem ale podobno te zbieraja swietne opinie;

http://sklep.kfd.pl/hi-tec-bcaa-tst-500-p-1666.html

 

 

Jako, ze redukcja to duzo bialka a w innym temacie okrutnie ze mnie drwia, zrobilem fote to juz ja tutaj wrzuce:

 

 

xyQ8qRs.jpg

 

 

zegarek w gratisie :G

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

Już bez przesady koneserzy :D Przez 4-5 lat piłem jedną odżywkę , której nie byłem w stanie wypić(jakiś shitowy gajner tiramisu na początku kiedy to jeszcze wybrzydzałem).Ostrovit na pewno nie jest najwyższą półką jeśli chodzi o smak chociaż cenowo 900g za ok.60zł jest dobry dealem. Obecnie kupiłem drugi raz z rzędu ostrovit o smaku orzechów i da radę to wypić a nawet w serniku smakuje świetnie. To ile razy wy pijecie dziennie białko? Ja tylko raz po treningu może dlatego mnie ten smak aż tak nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

@up

 



900g nawet po 42 zl biore w swoim sklepie, taniocha.

 

KFD czy Ostrovit?

 

Ostrovit masz tutaj za 45 zików za 900 g pakiet 3600 g na raz, przesyłka 0 zł. Ale żeby sztukę kupować po 42 i możliwość zamówienia jednej to nie widziałem.

 

KFD biorę od producenta - można taniej gdzieś?

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

W prochu raczej nic zdrowego nie ma.

Niedawno właśnie o to pytałem (np. długotrwała suplementacja prochem, zamiast dodatkowego żarcia), ale Litwin uważał, że białko z serwatki to białko z serwatki, więc nie zaszkodzi bardziej niż białko w żarciu.

 

Tak czy inaczej z pożywienia wyciągam 100-120g białka dziennie na redukcji (ostatnie 10 dni ok 1800kcal + aeroby) oraz jedna porcja WPC (30g) by dobić do ok 125-145g. Styknie.

Odnośnik do komentarza

 

W prochu raczej nic zdrowego nie ma.

Dobra, wolę pić to niż flaszkę coli dziennie czy innych kolorowych napojów. Taki tok myślenia.

 

 

No to akurat słusznie.

 

Jedna, czy dwie porcje dziennie nie powinny mieć negatywnego skutku, ale są tacy, co opierają swoją dietę głównie o odżywki i suplementy. To już nie jest bezpieczne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...