Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku białko i carbo po treningu to podstawa ale w ciągu dnia nigdy nie zastąpił bym tym posiłku.Teraz do stałej suplementacji dorzuciłem kreatynę(2kg za ~100 zł szkoda było nie brać) , którą przez 2 lata nie używałem . Liczę że pomoże mi przeskoczyć barierę 100 kg na skosie bo już z pół roku ruszyć więcej nie mogę.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jest duza w (pipi) roznica. Juz na pewno nie kupuje tego w niebieskim worku. To w bialym natomiast rewelacja.

Właśnie skosztowałem 'białego' KFD Premium. Faktycznie jest "instant". Zero piany, zero grudek na dnie a mieszałem w szejkerze kilka sekund. Pod względem wygody niebo lepiej niż Ostrovit WPC.

 

Smaki gość wysyłał losowe, nie miałem faworyta więc nie było z tym problemu. Trafił się waniliowo-truskawkowy, w smaku lepsze niż shake z McD.

 

Do 16.11 trwa allegrowa promocja VISA na rabat na wysyłki (do 25zł per zakup), więc warto porobić zapasy na zimę.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj dostałem waniliowo-kokosowe. W smaku OK, ale melon póki co najlepszy:).

Dla mnie to świetne białko nie tylko ze względu na niezły skład, smak i cene, ale też przez "wygode", dobra rozpuszczaloność i brak piany ((pipi)a, no nienawidze pieniących się odżywek) to dla mnie ważne aspekty.

 

No, a białko z niebieskiego worka lipa, wiem, że pare zł tańsze i 50 g więcej, ale jakościowo jak dla mnie (pipi).

Odnośnik do komentarza

Nie no nie ma porównania ale ja jestem cebula i wolę 200g więcej a rozpuszczalność i smak mnie nie interesuje . Brał ktoś beta alanine z tego co czytam odkwasza mięśnie podczas wysiłku ale wiąże się to z czymś więcej niż po prostu zmniejszeniem pieczenia podczas ćwiczeń?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No melona bym bardziej widział jako smak carbo. Jeżeli kojarzę kfd 700g więc i tak zostanę przy ostrovi za 43zł 900g.

Zamów raz to premium to zobaczysz różnice w rozpuszczalności.

 

 

+1 x :wujaszek:

 

Ostrovit musiałem wyskrobywać z dna szejkera podczas mycia, a tutaj dwa wstrząśnięcia, chlust do gardła i szejker można przepłukać bieżącą wodą do czysta. 200g vs wygoda, wygrało to drugie. :lapka:

 

Ważne jednak, że nie doskwiera nic na żołądku.

Odnośnik do komentarza

Nie no nie ma porównania ale ja jestem cebula i wolę 200g więcej a rozpuszczalność i smak mnie nie interesuje . Brał ktoś beta alanine z tego co czytam odkwasza mięśnie podczas wysiłku ale wiąże się to z czymś więcej niż po prostu zmniejszeniem pieczenia podczas ćwiczeń?

Mi się wydaje że neo tyle odkwasza co powoduje późniejsze zakwaszenie,a długo trwałe stosowanie niby przekłada się na  te 2-3 ruchy w serii więcej.Niby bo nigdy nie jadłem BA dłużej.

Odnośnik do komentarza

Tego KFD Premium białko na allegro sprzedaje tylko oficjalny sklep? On nawet nie ma w opcjach wysyłki, no kurna :/ Choć bardziej możliwe że jestem ślepy

E: jak coś jest dobra opcja ostrovia za 50+darmowa dostawa+bona na 20pln =  :czezky:

http://allegro.pl/ostrowia-ostrovit-wpc80-eu-900g-bialko-produkt-i4774235963.html

Edytowane przez Grzegorzo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...