Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj robilem, narobilem wiochy na silowni.

Po chorobie (4dni L4), w czwartek bylem lekko zrobic klate i bica, w piatek plecy i tricka, dzisiaj mialy byc lekko plecy i nogi.

Skonczylo sie tak, ze ostatnia serie robilem 120 x max (w  tym wypadku wyszlo 10 razy), chcialem wstac 11 i mi odcielo miesien.
Nie umialem wstac anim wejsc pod racka to zrzucilem sztange z wysokosci barkow ok 160cm na ziemie.

(pipi)lo jak bomba atomowa, ludzie uciekali w poplochu :D

Odnośnik do komentarza

Kabi tam gdzie jest mój start tam jest twoja meta ;) Będąc mega zalanym i tak wyglądałem lepiej od ciebie(co w sumie trudne nie jest).Natomiast zastanawia mnie czemu wywołujesz yaczesa?Jakiś guru kulturystyki to jest?I tak znowu się nie dotniesz,bo masz na to za słabą psychę,zacznijmy mniejszymi kroczkami,tym razem nie spóźnij się na busa na zlot.

Odnośnik do komentarza

O przypomniałeś mi, na coś trzeba kupon allegro 10zł zużyć. Właśnie kończę KFD premium "lody waniliowe", został mi tylko "banan + wanilia".

 

Co jeszcze jest warte polecenia pod kątem smaku? http://sklep.kfd.pl/kfd-premium-wpc-80-700-bialko-serwatkowe-p-4077.html

 

W zasadzie tylko do miksu: owies + wrzątek + białko na śniadanie, bo sam napój z mlekiem rzadko piję.

 

mój ulubiony to jogurt-wiśnia, rano z płateczkami wjeżdża jak świeży boczek  :czezky: .

Odnośnik do komentarza

Kabi tam gdzie jest mój start tam jest twoja meta ;) Będąc mega zalanym i tak wyglądałem lepiej od ciebie

 

buahahaha idż poskakac na skakance albo postrzelać w battlefieldzie knypku w damskich figach. A ty bedziesz na zlocie? mam nadzieje ze tak i pokażesz wszystkim spartakusom kto ma monopol na jedyna prawde w dziale. Tym razem mi sie bus nie spóźni. No faktycznie takiej twardej psychy jak ty nie mam. Dawac na forum zdjęcia z upocona dupą w majtach garfielda, biegac po siłowni z jedną ogoloną nogą. Ratować świat jako marines po czym dochodzić do siebie w instytucie medycznym w gdansku zarazony t-virusem.Daważ pamietne zdjecie pleców poszerzone w paincie. Szacun chłopie. Jestes najtwardszy z twardych. 

 

Ale patrzcie to wlasnie tak wygląda, kolo daje swoje niepotwierdzone informacje, ja tylko zwróciłem uwage a typ już pruje to swoją ogoloną do połowy du.pe. Zero dyskusji tylko od razu atak i płacz.

 

eot

Odnośnik do komentarza

 

O przypomniałeś mi, na coś trzeba kupon allegro 10zł zużyć. Właśnie kończę KFD premium "lody waniliowe", został mi tylko "banan + wanilia".

 

Co jeszcze jest warte polecenia pod kątem smaku? http://sklep.kfd.pl/kfd-premium-wpc-80-700-bialko-serwatkowe-p-4077.html

 

W zasadzie tylko do miksu: owies + wrzątek + białko na śniadanie, bo sam napój z mlekiem rzadko piję.

 

mój ulubiony to jogurt-wiśnia, rano z płateczkami wjeżdża jak świeży boczek  :czezky: .

 

 

JAKIMI PLATECZKAMI BO JAKIS KOLEZKA MOWI ZE ROZY

Odnośnik do komentarza

Ale wy Kanabis i Litwin jesteście słabi z tymi kłótniami i jeden drugiego łatwo podpuszcza. Jeden zalany, drugi niski i ciągłe podjazdy i brak akceptacji faktów. Gdzie tam radość ze sportu i ruchu? Walki kogutów chłopaki robicie i bałagan niezmiennie od lat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...