Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam zalane sutki, nie choruje na tarczycę. Jestem gruby. Jak schudnę jak należy to wtedy będzie klasa. Może masz podobnie? I ja z całym szacunkiem jakbym miał problemy z tarczycą to bym się w takie rzeczy nie bawił. O__o

Vitex nie wplywa na pracę tarczycy,wiem bo sam mam niedoczynność,ale to z powodu nie tolerancji glutenu.

 

Przecież to wyciąg roślinny, w dodatku dla kobiet w ciąży. Daa będę brał znacznie mniejszą dawkę niż rekomendowana, wziąłm jeden blister na próbę.

To się nie oplaca,zwłaszcza że DAA i tak podnosi prolaktynę.Lepiej kup sobie wyciagi z tribulusa i rożeńca gorskiego,do tego vitexa,obnizy prolaktyne,podniesie libido,bedzie ok.

Odnośnik do komentarza

 

A co to i jaki cel?

Adaptogeny,zbijają kortyzol,wyrównują reakcje w organizmie(homeostaza),poprawiają humor,podnoszą libido,zwiększają wchłanianie innych środków,wspomagają pompę mięśniowa.

 

 

:pawel:

 

Polec jeszcze jakies leki homeopatyczne :pawel:

Odnośnik do komentarza

W jakie suple warto zainwestować? Wróciłem na siłownie po 2 letniej przerwie na bieganie i po miesiącu treningu zastanawiam się nad zakupem paru odżywek. Póki co używam tylko białka serwatkowego po treningu z racji że konkretny posiłek mam możliwość przygotować najszybciej 2 godziny po wyjściu z siłowni. Białko traktuje bardziej jako jedzenie niż suplement. Dietę mam dobrą bogatą w tłuszcze i białko mało węgli i jestem raczej zwolennikiem dostarczania pożywienia, minerałów, witamin itp. w ramach normalnych posiłków, niż z odzywek dlatego zależy mi tylko na najpotrzebniejszych.

Myślałem nad BCAA tylko przed treningiem, po białko (+banan), witaminy i omega3 codziennie po 1 tabletce. Będzie ok?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...