Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Sam sobie dopowiedziałeś :D

I się pomyliłem bo chodziło mi o Pepsi Light. Po tym wycieczka do łazienki w 30 minut, Cola Zero jako tako ok, chociaż też czuję się troche nieswojo po niej.

Jak piłem Oshee zero cukru z aspartamem i acesulfamem K (czyli tym co jest zarówno w Coli Zero jak i Pepsi Light) to w ogóle nie miałem żadnych dolegliwości, więc to nie wina bezpośrednio tych słodzików. Może w połączeniu z dwutlenkiem węgla zachowują się jakoś inaczej, albo w Pepsi mają ich doje.bane znacznie więcej. Sam nie wiem.

Slaba psychika

Odnośnik do komentarza

Bo ja wiem jak matce kupilem na zwyrodnienie animal flexa to tez odczuwala poprawe juz po pierwszym razie. Bol stawow moze byc spowodowany tez zmniejszonym wydzielaniem tego guvna dajacego stawom "poslizg", substancje zawqrte w tych preparatach moga zwiekszac jego ilosc w sumie nawet przez noc kiedy wlasnie ten "sluz" jest regenerowany na nastepny dzien wiec mozliwe.

 

Chyba, tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza

W ogole Olimp probuje ludzi w blad wprowadzic serwujac im bialka sojowe. Te wszystkie provity i jeszcze sojavit to bialka sojowe. Siostrzeniec pomylil whey protein olimpa z provit olimp bo takie same opakowania i tylko nazwa rozna. Nie doczytal w tekscie i kupil. No ale ludzie to kupuja, nie wiem moze to bialka dla kobiet?

Odnośnik do komentarza

Sojavit mowilo wprost, ze to bialko sojowe, przy provit myslal, co innego. Jego blad, ze nie doczytal kolumny tekstu w ktorym wspomina sie o bialku sojowym w jednym miejscu. Na aukcjach sprzedawcy jakos sie tym faktem nie chwala. Potem mowil, ze jakos mu nie podchodzilo xD choc pewnie to nie zasluga soi tylko wybranego smaku.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Widzialem to co mowi plugawy, no ale zawsze przy takiej cenie jednak czytam co to dokladnie jest. Troche takie nierozgarniety jego kolega. Liczyl na 20zl tansze wpc niz zwykle na kilogramie?

Kupilem ten karmel i jest pychota, ale jednak na razie lider jednak izolat z fa banan brzoskwinka :banderas:

Odnośnik do komentarza

Panowie, taka sprawa.

Jestem niskociśnieniowcem. 120/90 to u mnie rzadkość. Ostatnio na fizjologii po kolokwium i wcześniej wypitej mocnej kawie miałem ciśnienie 104/72 :D.

Przeszkadza to strasznie w skupianiu się i generalnie aktywności jakiejkolwiek. Polepsza mi się rzecz jasna po spożyciu soli, no ale nie będę wpie.rdalał każdego ranka paczki popcornu. Szukam jakiejś receptury na napój który bym sobie mógł na szybkości każdego ranka zrobić.

 

Jakaś sól z cytryną i wodą, ku.rwa nie wiem, dlatego pytam :P

Odnośnik do komentarza

 

Słony karmel z Olimpu nie bierze jeńców, jak dla mnie nr.1.

 

Bardzo dobry w smaku, jednak zostanę przy kokosie z KFD. Mimo wszystko wolę trochę trochę słodkie białka, a kokos z kfd smakuje jak rafaello. Pierwsze wrażenie po wzięciu łyku tego słonego karmelu to o qierwa prawie jak tiramisu, więc już czekałem na uderzenie mdlącej słodkości, ale na szczęście jej nie było  :D Trafiłem na parę grudek mimo, że długo trząchałem. Piany nie miałem, wyszedł fajny lekko gęsty. Również polecam w każdym razie.

Edytowane przez Plugawy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Smakowo bardzo fajne te odżywki ale kurde ta nieszczęsne słodziki.

 

Ja zrobię sobie takiego mixa. Jakieś czyste WPI ( Extensor bardzo fajny, szkoda że drogi ). Np. liofilizowane truskawki sproszkowane, i jakby było mało słodkie to stewia. Drugi sposób to jakiś aromat spożywczy. Np https://www.guiltfree.pl/pl/aromaty-spozywcze/2080-funky-flavors-caramel-30ml-karmel-aromat-bez-cukru-bez-tluszczu-5905279367197.html do tego też stewia i nawet można lekko posilić to będzie słony karmel :).

Odnośnik do komentarza

Panowie, taka sprawa.

Jestem niskociśnieniowcem. 120/90 to u mnie rzadkość. Ostatnio na fizjologii po kolokwium i wcześniej wypitej mocnej kawie miałem ciśnienie 104/72 :D.

Przeszkadza to strasznie w skupianiu się i generalnie aktywności jakiejkolwiek. Polepsza mi się rzecz jasna po spożyciu soli, no ale nie będę wpie.rdalał każdego ranka paczki popcornu. Szukam jakiejś receptury na napój który bym sobie mógł na szybkości każdego ranka zrobić.

 

Jakaś sól z cytryną i wodą, ku.rwa nie wiem, dlatego pytam :P

Moze izotoniki wlasnej roboty. Sol, glukoza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...