Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Raz na 2 miesiące zachleję mordeczkę, a tak to najwyżej 1-2 lepsze piwa wliczone w kcal. Jak zacząłem poważniej podchodzić do przerzucania żelastwa i trzymania diety, no to jednak szkoda trochę to psuć alko.

Jak by mi ktoś rok temu powiedział, że będę prowadził taki styl życia to bym wyśmiał xD Kilkanaście lat jarania fajek i picia piweczek weekendowo.

Odnośnik do komentarza

Sam nie wiem. 83kg 187cm. Sadełko jeszcze jest. Chciałem trochę przyspieszyć. No i ogólnie lubię testować różne specyfiki, diety itp.

 

Tylko nie wiem czy lepiej masy nie robić bo ogólnie to chudym szczurem zawsze byłem. Mięśni nigdy dużo nie było. Ale jak już redukuje to, dopóki mnie to nie męczy, to pociągnę dalej. Tym bardziej że latem nie chce mi się jeść.

Odnośnik do komentarza

Panowie stron tego tematu wiele więc nie chce wertować tego wszystkiego, a więc do rzeczy. Jakie białko do robienia shaków po treningu, najlepiej by jakoś to smakowało i by portfel wytrzymał.

Smak to kwestia indywidualna. Jakbym miał coś doradzić to podziel sobie białka ze względu na słodziki. Masz te w których jest:

- aspartam, acesulfam k

- sukraloza

- stewia

 

Aspartam ma złą sławę. Sukraloza też jest kontrowersyjna. Stewia wydaje się ok ale może dawać taki dziwny posmak, nie wiem jak to opisać, trzeba samemu spróbować. Jako sam słodzik miałem z kilku źródeł i tylko w połączeniu z erytrytolem nie było tego posmaku. Co do białka to też dużo z samą stewią nie ma. Jest tylko średnie Myprotein i ostatnio wróciło protein labs ( te mi smakowały, wszystkie smaki ). Jakbyś coś z sukralozą brał to masz taki wybór że głowa mała. Podobno słony karmel jest dobry.

Edytowane przez mushabelly
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...