Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ktorymi moim zdaniem sa.

 

Bez przesady.To, że z tego studia wyszło kilka perełek nie oznacza, że ich każda zapowiedź ma być reklamowana jako "przepędzająca branżę" itp. Po prostu mogliby nie robić z siebie liderów z Hideo na czele a wykazywać się większą skromnością wzorem z Shigeru Miyamoto i jego świty. Po prostu obserwując kolejne posunięcia tej ekipy nic innego nie przychodzi na myśl.

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Dla tej gry kupiłem PS3.

 

Jestem świeżo po seansie. Godzina 2 w nocy - finałowa scena. Nie chcę spoilować, bo takich persona jak ja, którzy jeszcze jej nie ukończyli jest sporo. Jednak zapewnić mogę, że jest to wspaniała podróż do przeszłości - najznakomitszej pierwszej części jaką wykreował Hideo.

Umarłem, już dawno, naprawdę żadna gra nie wywarła na mnie takiego wrażenia, emocji. Jest to tytuł z duszą, gdzie gameplay odgrywa drugoplanową rolę. Jestem syty i cholernie zły, że to już koniec. Siedziałem po napisach końcowych jak wryty, brak słów.

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous
Spróbujcie przejść całą grę nie ziewając. To dopiero wyzwanie !!!

 

hmm, zwłaszcza przy MGS4, zależy jak do tego podchodzisz. Dla mnie to majstersztyk i powrót, ogromny do przeszłości, idealnej rozrywki przed TV.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kojima mówił, że nie opuści fanów po premierze... Liczyłem na jakieś DLC, ale się chyba przeliczyłem. Przecież gra się dobrze sprzedała i została ciepło przyjęta.

 

 

No przecież są płatne plansze i inne pierdoły do MGS online =) Zamiast dziękować Hideo za taśmowe produkowanie nowych MGSoów, my żalimy się, że nie ma jakiś głupich "trofeów" do starocia, jakim jest MGS4 XD

Odnośnik do komentarza

Zamiast trofeów wolałbym łatke która instaluje z 1,5gb więcej z płyty MGS4 i dzięki temu nie było by instalek po każdym akcie, albo jeszcze do tego by dodali opcje obejrzenia filmków w menu po ukończeniu gry. Co prawda trofea też by sie przydały ale tamte ulepszenia MGS4 są lepsze imo. Co do MGO to już nawet sie nie gra w to przyjemnie tak jak rok temu kiedy mało kto znał glitche czy na lagi sie oczy przymykało.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

OMFG! Ja z gory przepraszam wszystkich fanow MGS, ktorzy znaja kazy detal i podniecaja sie nawiazaniami. Dla mnie cala seria nigdy nie byla niczym szczegolnym i nie bylem zadnym fanem MGS1 i 2. Dopiero trojka mna potargala, gdyz dziala sie w cholernie klimatycznych czasach. Skonczylem wczoraj drugi akt i jestem zalamany... gameplay ssie pale. Cale szczescie, ze dopracowanow miare system strzelania, bo skradanka z tej gry jest zadna. Potrafie wbiec na srodek ulicy na ktorej tocza sie dzialania wojenne by zebrac bron i zostac nie zauwazonym przez nikogo, by nastepnie zostac zauwazonym gdy leze przyczajony w trawie. AI wroga ssie pałę na maksa, za nic nie przypominaja wyszkolonych żołnierzy. Raczej cioty ktore byly specjalnie wyselekcjonowane, by tylko do armii nie wybrac ludzi z jakims IQ... nawet pierwsza scenka pokazująca żołnierzy wbiegających na linię ognia jest przykładem kretynizmu. Skonczylem 2 akt i fabula w ogole poki co nie powala. Jest fajnie wyjasnione dlaczego snake sie postarzal i ma to sens. Walka Raidena to zal i cala akcja z nim zwiazana to zal x2.

 

Poza tym jest jeszcze duzo minusów, o których mógłbym pisać i pisać, ale nie ma to sensu. Gra jest zrobiona stricte dla fanów i nie-fan nie ma co w niej szukać.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...